Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:15:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186669 пъти)
 
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #375 -: март 31, 2011, 21:12:23 »

sonja, няма никакво значение, че ще бъдете много хора, когато всички са ти близки и ти би желала да присъстват на този момент. А и радостта и благодарността им, че си избрала точно те да бъдат първите, които ще те видят с булчинска рокля, са най-важните. Успех! И да разказваш после!
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #376 -: април 08, 2011, 14:52:53 »

Здравейте момичета,

Аз още не съм ходила за рокля. Искам да е по-семпла, но не се знае какво ще избера на края  Wink
Мисля да ходи с майка ми и сестра ми. Те ще бъдат мойте съветници  Girl_hide.
По принцип сме решили да спазим традицията и майка да купи костюма на младоженеца, а свекървата моята рокля. Само не знам тя как ще издържи да ходи с мен по магазините  sad  (все пак е майка на две момчета и няма тренинга на мама). Мисля като харесам рокля да я извикам финално smile

Всичко това е в сферата на плановете
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #377 -: април 08, 2011, 15:07:47 »

Аз ходих с майка ми и братовчетка ми за рокля. Определено не спазихме традицията и нашите ми взеха роклята, а техните костюма му. Все пак всяко семейство си знае финансите, и определено щеше да ми много неудобно, ако  роклята ми  е прекалено скъпа за свекървата, а тя трябва да ми я вземе и няма как да ми каже(от неудобство),че не и е по джоба, както и обратния вариант...
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #378 -: април 10, 2011, 08:39:42 »

Susito, добре си го решила. И с моята бъдеща свекърва е така и затова и аз постъпих като теб. А и от друга страна много исках майка ми да е до мен, когато си избера рокля. Свекърва ми дори я видя чак след като си я поръчах, но нямаше обидени или сърдити. Ние предварително бяхме уточнили рамките на бюджета и нямаше никакви проблеми. Сега всички са доволни и щастливи и чакат с нетърпение да дойде денят, когато ще я облека smile
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: април 30, 2011, 07:48:27 »

Противно на всички правила и суеверия, рокли оглеждах и пробвах с... бъдещия младоженец.  blush Той е особена порода човек, аз си го наричам БУЛЧО  heart - в течение е на всичко, по отношение на сватбата, нещо повече- всеки един въпрос и детайл е обект на консултация м/у нас двамата. Така стана и със сватбената рокля- нямаше начин да я избера без да ме е видял и одобрил... nea В началото малко се "ядосвах", но сега не съжалявам- защото точно той откри МОЯТА рокля! Има много набито око!  give_rose
Толкова се харесах в нея, че роклите, които пробвах след това, ми се струваха бледи копия...
Снощи дори ми се обади само, за да ми каже, че съм изглеждала прекрасно в роклята и си заслужава да я купим! blush По-скъпа е от бюджета, който бях определила за рокля, но... give_rose
Другата седмица ще отида с шаферките, да ме видят и те- макар аз вече да съм взела решението си! Bravo
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #380 -: април 30, 2011, 07:53:04 »

Аз ходих на обиколка с кумата ми и една приятелка, но "моята" рокля избрах с майка ми и баща ми.
Активен
Wonder
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #381 -: май 01, 2011, 11:54:54 »

Аз винаги избирам абсолютно всичко, включително и роклята, с бъдещия ми съпруг. heart  За мен най-важно е неговото мнение и въпреки, че изслушвах мненията на родители и близки относно кой модел им допада, най-важно за мен беше неговото мнение по отношение на това как изглеждам с дадената рокля. За радост мнението му се припокрива на 100% с моето.
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: май 02, 2011, 21:24:57 »

моята рокля я избрахме с сестра ми и майка ми,а пред магазините чакаха бъдещия младоженец и малкия ми племенник............. smile smile smile smile
Активен
drazena
Ентусиаст
**
Публикации: 84


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 04, 2011, 15:17:20 »

И аз противно на традицията избрах роклята с младоженеца, щом аз и той харесваме роклята, всичко друго е без значение smile
Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: май 04, 2011, 15:22:30 »

Aз намерих модела сама, след това показах на нашите, годеника, сестра ми, приятелките и всички я одобриха  danceg
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: май 10, 2011, 13:24:42 »

Аз избрах модела сама в интернет  smile
Показах го на близки и приятелки ,но младоженеца още не я е виждал ,дори на снимка ,за да бъде изненадан,като ме види, а не заради някакви си поверия yahoo
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #386 -: май 10, 2011, 13:34:31 »

Моят модел съшо по интернет smile с милото и сестра ми ходихме да я поръчваме smile досега само сестра ми и майка ми са я виждали smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #387 -: май 11, 2011, 20:21:08 »

И аз избрах роклята с годеника ми  Wink Плана беше да ходя с 2 приятелки и всъщност с любимия само влязохме в магазина за да запаза час, но си видях роклята и нямаше как да не я пробвам!  yahoo Той страшно ме хареса. После я показах на майка ми и тя също одобри  Curtsey .

Хей cherry_dream  girl_wink
Активен
djidja83
Новак
*
Публикации: 14


« Отговор #388 -: май 18, 2011, 19:36:34 »

Аз обикалях със съпруга ми - тогава още бъдещ  smile, но в крайна сметка когато окончателно избрах модел и поръчах рокля, бях сама - той ме чакаше в колата.  smile Иначе спазихме традицията да не вижда роклята преди сватбата.  good
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: май 19, 2011, 08:36:53 »

Моята рокля я избрах сама в нета. Ходихме на Асеновград и там намерих подобна,на това,което бях харесала.Бях с майка ми и тя я одобри,а пред магазините чакаха бъдещия ми съпруг и братлето ми.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines