Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:52:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186569 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #360 -: декември 22, 2010, 15:57:33 »

И моята майка е критична, но това е хубаво, както се казва...Тя е в друг град и ще трябва да пропътува 500км, за да бъде с мен....а както мисля и до Асеновград да ида...Но ще й предложа да дойде, дано е възможно. Мисля да извикам кумата и още някоя приятелка също за да събера повече мнения.  blum
Активен
Nikol89
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #361 -: декември 23, 2010, 10:13:19 »

И това е добър вариант, ако майка ти не може да дойде. Желая ти весело прекарване и този ден да бъде наистина запомнящ се. И да не забравиш после снимчици да пуснеш  smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #362 -: декември 25, 2010, 18:15:17 »

Аз мисля да ходя с кумата ми и с шаферката smile Надявам се да са достатъчно обективни и да не ми спестяват критиката, за да избера най-подходящата рокля.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #363 -: декември 26, 2010, 22:55:00 »

И това е добър вариант, ако майка ти не може да дойде. Желая ти весело прекарване и този ден да бъде наистина запомнящ се. И да не забравиш после снимчици да пуснеш  smile


Обсъдихме го вече, няма да може...  sad Но остават кумата и две предполагаеми шаферки  blum
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 10, 2011, 14:10:52 »

Булчинската рокля я избрах с..младоженеца. Може да ви звучи налудничево, на лош късмет итн...но какво да го направя моето човече като иска да участва pardon

Освен това се е доказал, че ми е много добър съветник по тези въпроси. Така се случи, че харесах роклята и нямаше кой друг да си каже мнението на момента, а сама не смеех да купя. Та го извиках да хвърли един поглед. Покупката беше одобрена и така я взех.

Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 16, 2011, 23:03:53 »

aз роклята си я избирах с майка ми и леля ми - те са хората, които са винаги обективни и знам, че няма да ме излъжат, в смисъл такъв като видят ентусиазма ми и да пренебрегнат факта, че не ми стои добре дадено нещо и да ми кажат: "олиии много си хубава" а това да не отразява истината .. трябваше и хубавата ми кумичка да е с нас, обаче нейната принцеска е много болна и тя трябваше да се грижи за нея, но нищо, тя пък изкара 3 часа на телефона с мен и пратих милион ммс-а и така не усетих много отсъствието й smile
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 21, 2011, 15:06:03 »

Роклята ще се избира със майка ми, тя е най - важният човек в живота ми, на този ден ще бъде с мен, нейното мнение е най - важно за мен и мисля, че никой не би ми дал по - добър съвет от нея, естествено когато меря рокли и годеника ще вземем, защото моята щее по поръчка, мой модел. smile А той ше ме види с нея в деня на сватбата
Активен
asiageorgieva84
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #367 -: януари 21, 2011, 15:14:36 »

С кумата, тя милата е толкова различна от мен, но ми трябваше мнение, различно от моето собствено.
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 01, 2011, 01:25:38 »

Първите проби на рокли бяха с милото. А на самото купуване /а то пак имаше мерене на други рокли/ бях с 2те братовчедки на милото, свекърва ми и милото. /Ние сме от Бургас, а бяхме на гости в Пловдив/
Активен
nellyaci
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 04, 2011, 12:17:08 »

Роклята я избрахме заедно със сестра ми, която е 7 години по-малка от мен, но имаме еднакъв вкус. С нея избрахме и роклята ми за бала. И двата пъти първата рокля, която облякох, с нея си излязох от магазина. По време на пробата за булчинската рокля носехме и фотоапарат, за да се видя все пак и с други модели, и двете единодушно решихме, че първата е най-добрият избор. Взех нея, защото знам, че нито има интерес да ме излъже , че нещо ми стои разкошно, а всъщност това да не е вярно(както би направила някоя приятелка само и само да не ме обиди), нито пък от завист да ме натика в някоя рокля, която не ми стои добре!!! А и ми е обещала, че нейната рокля ще я пробва в Ню Йорк, така че пък може после и до там да се отскочи!!! Wink В общи линии тя ми е най-добрия коректор и съветник!!! Благодаря ти Маги!!!
Активен
mariaangelova84
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #370 -: март 09, 2011, 17:36:30 »

Роклята я избирахме с майка ми,нейното мнение беше важно за мен.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #371 -: март 09, 2011, 17:37:44 »

С кумата и едната шаферка!  Girl_hide
Активен
raya_angel
Новак
*
Публикации: 12


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 14, 2011, 10:27:36 »

Аз си я избрах ...сама blush колкото и странно да звучи.. после всички я харесаха smile
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #373 -: март 16, 2011, 13:19:07 »

Както повечето момичета тук, и аз избрах моята рокля с майка ми и най-добрата ми приятелка. Беше толкова чувствен момент, когато излязох от пробната с моята рокля и чух тяхното "УАу!" Нито за миг не се поколебах дали да я поръчам, макар и да беше малко по-скъпа от предвиденото. Сълзите в очите им бяха достатъчно показателни. А и все пак това е един невероятен жест и за двете им. Сега са толкова горди, че точно те са били мои съветници smile
Активен
sonja
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167



« Отговор #374 -: март 30, 2011, 13:56:36 »

аз ще ходя тази събота и неделя, със сестра ми, която е и шаферка, другата ми шаферка, кумата и кумицата ми. Всички са ми близки, и всички имаме горе-долу една представа за това кое е красиво и кое ще ми стои добре, но всяка си е индивидуална, така че ще видим какво ще се получи накрая. Малко много хора сме, но искам да споделя този момент с тях, защото знам, че и те ще се радват много lol
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines