Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:52:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 187843 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: април 30, 2007, 21:44:27 »

Аз докато пиех кафе с бъдещата ни кума и реших да отидем до един магазин и като видях роклите реших да пробвам с нейна помощ си избрах подходящия за мен модел.А иначе на първата проба съм обещала на мама да я взема с мен.А що се отнася до половинката-той има много странен вкус
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 06, 2007, 23:03:37 »

Реших да взема една приятелка,тя е доста по- голяма от мен,но която адски много обичам.И така бях си харесала една рокля, и вече определено бях решила, че ще е "ТЯ", пък и исках одобрение.Когато отидохме се оказа, че точно тази рокля са я купили... Oh my ......направо загубих ума и дума..от всичките рокли...да купят точно тази.И реших, да пробвам все пак някоя друга, така или иначе вече бяхме в магазина.Мерих една, втора трета...и накрая облякох една.Обръщайки се за съвет от приятелката ми видях само едни огроооомни сини очи, застинали уста...и мълчание.Помислих си, таза рокля сигурно ми стои ужасно.... nea......след около 2-3 минути мълчание приятелката ми каза..."Чедо това е роклята.." smile....та така почувствах и аз, че това е роклята... Yes
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 07, 2007, 06:14:48 »

аз най-накрая ще си купя рокля в събота с помощта на майка ми  DANCE само на нейното мнение относно дрехи вярвам на 100%  good
« Последна редакция: май 07, 2007, 08:14:40 от solecito » Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 07, 2007, 12:18:50 »

Аз пък избрах и поръчах моята рокля със свеки!!!Мама ме видя в нея,но само първия път!!!Тя е почти презцялото време на работа и ми е много мъчно като я няма с мен!!! cray
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 07, 2007, 14:40:18 »

Аз бях със сестра ми. И бъдещия съпруг /но той милия беше вече доста изморен от обиколките по магазините/ и дори не ме хареса. Защото роклята която мерих беше абитуриенска /зелена даже/ но ние двете със сестра ми казахме "тази ще е". До тогава все исках да обикалям още и още и даже имах набелязана фирма който исках да посетя 100% но като видях този модел /който е по различен от типичните булченски рокли/ и си казах това ще е  pardon
После имах угризения, че той не ме хареса и се разплаках, но ми каза в бяло може да изглежда съвсем по друг начин heart - така че щом си решила това ще е .... И малко ми помина   End Плачещо момиче
Вие имахте ли угризения - това ли е ТОЧНАТА рокля и правилен ли ви е избора?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 08, 2007, 14:06:40 »

 :Pс кого избирах, ами набелязах си модел от интернет, вкарах собствени корекции, отидох в сватбен салон с колежка, а съветници в магазина много! Имаще и други булки и куми,които даваха менния!  laugh
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 09, 2007, 10:09:14 »

Аз ходих миналата седмица да меря с моя бъдещ съпруг. Държа той да ме хареса с роклята, а не като дойде да ме вземе на сватбата да не ми хареса роклята
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 11, 2007, 14:39:48 »

Аз също предпочетох роклята ми да е изненада. А ефектът наистина беше  Oh my ....
Майка ми беше най-добрият съветник. good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 13, 2007, 16:35:53 »

И аз съм "ЗА"...да не знае до последно..... danceg

Аз само разказвах на милото за роклята, а я видя в деня на сватбата като дойде да ме взима от нас!!! Иначе роклята си измислих сама, но плата и дантелите и т.н. избрах с мама, както и на всички проби бях с нея!!!!! girl_in_love
Активен
vesi81
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 9



« Отговор #84 -: май 21, 2007, 16:54:18 »

Здравейте роклята я избирахме с бъдещата кума, но предпочетох с майчето да отидем и тя да си каже своето мнение, защото аз много държа на нея и се допитвам за всичко с нея а за роклята и аз предпочитам да не я вижда пилето до Денят Girl_hide
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 21, 2007, 21:33:25 »

Аз днес я избира с моя мъж и с една колежка, но ще изпратя и снимки на майка и тя да си каже мнението
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 22, 2007, 10:10:48 »

Да,може би майките са най-важните съветници в такива моменти!!!Докато бащите не са....баща ми,в която и рокля да ме видя облечена/когато ходихме до Асеновград/ каза:"Прекрасна си!"  *crazy*Така,че моя съвет е да не искате мнение от тях,защото те ни харесват във всичко!!! Girl_sing
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 31, 2007, 08:46:47 »

И аз взех майка ми и моята приятелка, която ще бъде кума. Поне знам, че винаги ще ми кажат истината. Честно да ви кажа момичета, роклята е прекрасна, няма спор в това, но не е моя стил, това което исках, но от друга страна няма гаранция , че биха ми ушили добре роклята , която исках. А и незнам дали щях да намеря същите платове като на снимката.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 31, 2007, 09:14:08 »

моята рокля я поръчахме само със свекървата, тъй като мама си счупи крака преди седмица cray cray cray,но тя ме беше видяла вече в тази рокля, като ходихме първия път в Асеновград  и знам че и на нея много и хареса !
мислех да не си вземам тази рокля /поради цената/, но свекито ме убеди, че щом тази съм харесала от първия път значи тази ще е !!!! smile ще видим крайният резултата скоро smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 31, 2007, 09:17:57 »

Ели и при мен се получи нещо подобно със свекито smile
Но при самото поръчване на роклята бях с Gucci , преди това с една приятелка и Gucci .И двете ме харесаха .. аз им се доверявам изцяло понеже мненията им са безпристрастни , и ако не ми стоеше добре щяха да ми кажат директно smile а не да ме убеждават колко добре изглеждам smile и така в общи линии laugh
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines