Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:42:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186693 пъти)
 
foxy_ladykristi
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209


Mrs. Caterino


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 06, 2007, 13:52:12 »

Selvet, мила, така изненадата за твето майче ще е по-голяма - погледни го така! girl_wink
  Аз също с мама си избирах роклята,всички важни решения ги взимаме заедно - пък и само тя май ще ме изтърпи ,след като съм мерила 100-тина рокли  crazy
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #61 -: април 06, 2007, 20:42:07 »

Selvet, мила, така изненадата за твето майче ще е по-голяма - погледни го така! girl_wink
  Аз също с мама си избирах роклята,всички важни решения ги взимаме заедно - пък и само тя май ще ме изтърпи ,след като съм мерила 100-тина рокли  crazy
да друг едва ли ще прояви такова рабиране Wink
с мама си е най-добре
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 06, 2007, 22:00:30 »

аз самичка свърших тази работа,както избора на роклята така и на проби си ходя самичка :'(това е малко гадно
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #63 -: април 08, 2007, 07:22:55 »

да,че ще е изненада за всички е така good,но на пробите е друго да има някой с теб-за подкрепа

Сиска, и аз сама си избрах роклята и на пробите--пак сама си ходя. В това няма нищо лошо--нали ти си булката и според мен както другите дрехи, така и роклята най-добре е ти да си я избереш. Аз знаех, че дори и да взема някой с мен, пак няма да може да ми повлияе на мнението, така че дали най-добре беше без никой. Късмет!
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #64 -: април 09, 2007, 15:42:09 »

наистина няма лошо сама да си ходиш за роклята!какво пък!? good
а на мен ще ми се наложи да ходя с милото,щото е в асеновград и той ще ме закара!ама ще му кажа да стои в колата да не ми види роклята DANCE
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 10, 2007, 13:17:10 »

Здравейте момичета smile Тази събота бяхме по магазините с майката на милото smile smile smile
Ходихме да пробраваме роклите които си бях харесала  Xixixi  , честно да си кажа малко ми беше притеснено как ще реагира , но като ме видя  Oh my ... и остана бе з думи  DANCE много ме хареса smile
мойте притеснения бяха породени от това че аз се бях спряла на рокля цвят екрю , а Тя искаше бяла...
Но нали ви казах като видя как ми стой роклята направо Ахна smile

Много съм щастлива и исках да споделя с вас
smile
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #66 -: април 10, 2007, 21:27:19 »

Малее, pardon имате свекърви-съкровища. Аз избирах роклята си с мъжът ми , понеже моето свеки не прояви абсолютно никакъв интерес относно сватбата  cray,а два дена преди датата попита докъде сме стигнали и т.н. , но да не отклонявам темата. Не съжалявам ,че ходих с мъжа ми  danceg, защото при избор на подобни неща най-добро е мъжкото мнение. Girl_hide Dance
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 11, 2007, 08:10:42 »

Точно така  Katia , понеже моето майче е много далеч от мен и неможа да дойде с мен за роклята sad но сжекърва ми е страхотен човек, много ми помага и ме подкрепя , мога да кажа че ми е като майка:)
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 12, 2007, 10:12:59 »

Ох и аз още не съм влизала в салон или магазин и нищо не съм пробвала. Засега само в интернет гледам. Но най - вероятно ще бъда с майка ми и свекърва ми, което е много готин човек!  smile
Какво ли е усещането, когато я облека ..........................................
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 12, 2007, 11:40:38 »

Към на4алото на Юли почвам да обикалям по салони, бутици и магазини, защото и другите неща около подготовката на сватбата също искат време и внимание. И се надявам на4алото на Ажгуст вече да имам мечтаната рокля  give_rose
Активен
Nicky
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 288



« Отговор #70 -: април 15, 2007, 23:18:41 »

аз избрах роклята си с една колежка от работата, както казах в една друга тема - в обедната ми почивка  tease
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 29, 2007, 15:48:23 »

И аз още не съм пробвала , онзи ден влязох ме с моето момче в един магазин .Ей така само да погледнем какво има и той направо се изпоти от вълнение.  DANCE И аз му казах ,че като ме види на сватбата в бялата рокля да внимава да не припадне.  kiss2
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 29, 2007, 21:12:29 »

Аз разчитах изцяло на мнението на маика ми. Благодарение на нея избрахме наи добрият вариянт за мен. girl_wink
Аз изобщо не се и опитах да забера приятеля си и мен и как като му знам мнението за обикалянето по магазините. sad
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 30, 2007, 08:37:43 »

Да така е ,но аз мисля да съм главно с баща ми,той е много търпелив.  kiss2 Пък и ми е свикнал. DANCE
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 30, 2007, 09:10:32 »

Да така е ,но аз мисля да съм главно с баща ми,той е много търпелив.  kiss2 Пък и ми е свикнал. DANCE
Моя татко като ме видя на пробата преди отпускането и  cray cray.Много мило беше- аз мама и татко!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines