Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:50:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186675 пъти)
 
ceci_8
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юни 18, 2009, 23:35:13 »

Аз направих няколко обиколки на Асеновград с майками и кумата и уж си избрах рокля но реших да направим още един оглед и докато се върнем да си я взема магазина затвори sad, на следващия ден рано рано с кумата бяхме в магазина и взехме роклята yahoo
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юни 19, 2009, 13:43:51 »

Аз ходих съвсем сама. И честно казано ми беше много спокойно, само в един салон влязох, пробвах 4 рокли и вече знаех какво искам и какво не. Поръчах си роклята на следващия ден.
В салона, докато пробвах ме снимаха, след това показвах снимките, колкото хора, толкова мнения, включително ме питаха, как съм могла да си избера точно тази рокля, която вече бях поръчала crazy
На сватбата обаче като ме видяха същите тези хора Oh my ..., "ооо  колко си хубава..."
Така че и сега, ако трябваше да избирам, отново така щях да постъпя. girl_wink
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юни 19, 2009, 21:46:36 »

Аз си избрах сама роклята, всъщност се спрях на 2 рокли, които много ми допаднаха и не можах да реша коя искам. Тогава се намеси бъдещата кума. Сега съм доволна от избора и smile
Активен
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #318 -: юни 19, 2009, 21:53:56 »

Ние с приятеля ми ходихме заедно за рокля.Пробвах доста и набелязахме няколко модела,но още не съм си я поръчала.Майка ми също беше с нас.Когато ходим да поръчваме пак ще ходим заедно.
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юни 20, 2009, 23:07:48 »

Ние с приятеля ми ходихме заедно за рокля.Пробвах доста и набелязахме няколко модела,но още не съм си я поръчала.Майка ми също беше с нас.Когато ходим да поръчваме пак ще ходим заедно.
И аз ходих за рокля с мъжа ми- доверявам се на преценката му.То беше едно велико обикаляне.Не знам как не се изнерви горкия.
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #320 -: юни 26, 2009, 12:13:10 »

Ние просто обикаляхме по задачи с моя любим и между задачите ни остана половин свободен час. Видяхме магазин за булчински рокли и аз влязох просто да погледна. С влизането, очите ми се заковаха на една рокля. Пробва я, той ме видя и му се насълзиха очите...за мен това означаваше, че харесва това, което е на мен. Аз не бях сигурна, че това е роклята ми. Следващата седмица обикаляхме с една приятелка за рокли, пробвах, пробвах и накрая просто се върнах в първия магазин и знаех, че това е моята рокля. А милото още не знае какво точно съм купила.... tease
Активен
*Bibi*
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 02, 2009, 19:26:56 »

sildicheva това е много яко...и представи си на сватбата ще е  Oh my ... 
..а аз търсих рокля с една приятелка по магазините, но нищо не си харесах
намерих в интернет на маги сотеро,и в един бутик се съгласиха да ми ушият такава yahoo
избора е изцяло мой  girl_wink другите после разбраха каква ще е... (освен милото)
Активен
♥_Veni_♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584


Г-жа Ангелова


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 08, 2009, 17:10:36 »

С майка ми, тя винаги ми помага да взема вярното решение.Колкото и пораснала да съм вече, нейното мнение и дума винаги тежи на мястото си.Просто естета си е естет!!! @}->
Винаги дава някакви щури и готини идеи, които винаги са били  *THUMBS*Затова си избрах нея в избирането на роклята.А и неисках никои да ме притеснява, докато избирам или да ми се меси.
« Последна редакция: юли 08, 2009, 17:17:26 от Кardigansder » Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 17, 2009, 00:24:16 »

Аз си избирах рокля с майка ми и баща ми.Той ни закара до Асеновград и после гледаше малкия , като от време на време хварляше по едно око и на нас  blum Беше ми много спокойно.Майчето обеща да не се налага и си спази думата милата.Роклята си я харесах сама.Майка ми беше за една друга но татенцето ме подкрепи  girl_wink и утре  ще е готова и отивам да си я взема  danceg
Активен
natally2
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юли 29, 2009, 08:30:07 »

Най- добре е да вземеш една приятелка.Майка ти само ще те изнерви, а ако вземеш повече приятелки няма да можеш да си избереш.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юли 29, 2009, 09:20:48 »

Аз бях с майка ми,за нея съм на 10000% сигурна,че е обективна,защото е най-педантичния човек,който никога не ми е казвал нещо,само защото искам да го чуя. give_rose give_rose give_rose heart heart heart give_rose give_rose give_rose
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юли 29, 2009, 09:39:17 »

Зависи си от майката. Моята се опитва да ми се налага с нейния вкус, който определено се различава от моя. Когато избирах дантела, тя хареса една, а аз друга и доста поспорихме. В крайна сметка избрах това което аз харесах. Показах на 10 човека двете дантели и всичките избраха моята. Но определено ми помага за много неща със съвети.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 29, 2009, 11:24:10 »

Е разбира се хората са различни. smile Но аз никога досега не съм съжалявала,колкото пъти да съм я послушала при съвет... pardon
Готина откачена мама имам  heart heart heart
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: септември 07, 2009, 17:34:57 »

и аз да споделя..роклята си избрах сама като видях в сайта просто още преди и да подозирам за сватба това беше любимата ми рокля после гледах стотици но първата си остана първа и в сърцето и на сватбеният ден
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: септември 15, 2009, 10:09:56 »

здравейте и от мен.
при мен стояха така нещата - държах милото да не вижда роклята, но ми трябваше човек да ме снима на пробите. майка ми ме нервира на пътвите 2 проби, опитваше се да се налага, та на 3 проба отидох с една нищо не подозираща колежка от службата, мерих роклята, капарирах я и на другия ден си я взех. след това се наслаждавах на любопитните въпроси на всички, защото така и не показах роклята на никой до самата сватба  funnytooth
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines