Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 21:08:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 187604 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 27, 2009, 08:00:45 »

Аз направих един проучвателен тур по магазините с приятелка, поръчах рокля, която сама си харесах по снимка, бях сама при поръчката, на първа проба бях със свекървата (тук леко ми липсва женска компания и макар, че исках направо в готов вид да й я покажа, все пак ми трябваше втори чифт очи), взех си я с друга приятелка, която за мой късмет беше в града точно тогава. Но общо взето изборът си е само мой, когато се колебаех за модела не получих адекватен съвет, едната майка - "Ау, те роклите с висока талия са за бременни, хич не ги харесвам", без да ме е видяла в такова нещо и без да си дава сметка, че високата талия е широко понятие. А другата майка - "То наш`то зайче все е хубаво", пък близките ми приятелки са мноого далеко и нямаше как да си общуваме конструктивно на тази тема.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 27, 2009, 11:54:51 »

Като дойде този момент ще съм с милото (ще го ползваме за шофьор, ама няма да му разреша да ме види), една приятелка и майчето ми Wink И тримата много ги обичам - майка ще ми служи за морална подкрепа, а приятелката - за съвети относно роклята и визията ми.
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #302 -: юни 05, 2009, 22:47:41 »

Аз бях с приятелки, но още щом я видях почувствах, че това е моята рокля. Малко импулсивно сякаш се получи. Все пак беше първата, която пробвах, но и единствената, в която се почувствах истински щастлива!  yahoo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: юни 07, 2009, 20:54:29 »

Аз бях с майка ми и кумата ми!
Аmera и аз поръчах моята много импулсивно,взех решение за няма и 5 мин. Girl_hide
Активен
sunflower_mv
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: юни 08, 2009, 21:48:33 »

Колкото и да е странно, избирах роклята си с Бебето и майка ми. Първо направих тур из магазините с него, набелязах някои рокли, той даде "компетентно мнение"  friends, повторих упражнението с майка ми, а тя отхвърли фаворита ми сред роклите!!!  girl_cray3 Беше ужасно! Но пробвах и моята рокля. След дълъг размисъл (близо месец и половина, през което време разбрах, че съм бременна  girl_wink) се реших да взема точно нея! Купих я с кумата и Бебето.
Не страдам от суеверия, че това носи нещастие!  Clover
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: юни 12, 2009, 15:34:49 »

аз бях с майка ми и познайте какво се получи, когато и двете винаги сме на различни мнения.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: юни 12, 2009, 15:39:53 »

аз пък ходих два пъти до София с приятелка, 4 пъти в асеновград с приятелки, в Пловдив сама си обикалях сигурно половин година, но когато отидах да си поръчам роклята бях сама, така си бях решила не искам никой да ми се меси в избора, то и приятелките които бях взела с мен не бяха от тези,които натрапват мнениетос и и които знаех, че ще ме увещават да направя нещо , което не искам.
Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: юни 13, 2009, 16:57:18 »

Аз направих 2 обиколки на Асеновград  с милото,след което и по 1 и във Варна и Стара Загора с приятелки и с мамето... и в крайна сметка роклята си я поръчах от Асеновград като отново бях с мамето и милото... smile Yes Като отидах да я взимам пак бях с милото..... pardon Общо взето по организацията винаги сме действали двамката smile   crazy
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #308 -: юни 17, 2009, 14:46:15 »

Хе-хе, харесах роклята си абсолютно сама. След като бях разглеждала с майка ми роклите, които се предлагат в моя град, реших да поровя из интернет за нещо по-хубаво. Беше любов от пръв поглед - веднага разбрах, че това е моята рокля - още щом я видях в албума на една съфорумка. Затова я отмъкнах от нея, преди някой друг да я хареса също blum .
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #309 -: юни 17, 2009, 15:08:43 »

Здравейте, момичета smile Аз отскоро започнах да чета този форум, защото дай боже догодина и на мен ще ми се случи това толкова хубаво събитиеsmile Във връзка с това искам да ви питам, показахте ли роклята на вашите годеници преди сватбата? Знам, че не е на хубаво, ако младоженецът види роклята на булката, но като дойде време да я купувам, не знам дали ще се стърпя да не я покажа на милото smile Вие как постъпихте?
Активен
allisa
Сватбар
***
Публикации: 162



« Отговор #310 -: юни 17, 2009, 15:27:54 »

Здравейте, момичета smile Аз отскоро започнах да чета този форум, защото дай боже догодина и на мен ще ми се случи това толкова хубаво събитие:) Във връзка с това искам да ви питам, показахте ли роклята на вашите годеници преди сватбата? Знам, че не е на хубаво, ако младоженецът види роклята на булката, но като дойде време да я купувам, не знам дали ще се стърпя да не я покажа на милото smile Вие как постъпихте?

Моят е виждал роклята само на снимка - предпочитам да ме види за първи път облечена с нея на сватбата. Не съм суеверна, но всички казват, че така въздействието ще е по-голямо. Друго си е да те види с роклята, прическата и всичко останало и да прочетеш в очите му обожание  give_rose .
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #311 -: юни 17, 2009, 15:45:58 »

Tiama,  Welcome

Аз не съм си избрала още роклята, но ще я избирам с майка ми и сестра ми. Или поне с една от двете. Милото ще ни кара с колата, но в никакъв случай няма да му а покажа. За мен е важно да не я види. Не знам от суеверие ли или наистина заради ефекта от това да ме види на самата сватба с нея. Решила съм, че Милото няма да види роклята!
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #312 -: юни 17, 2009, 15:51:21 »

Благодаря Ви за отговорите smile И аз така го бях намислила, дано нетърпението и желанието не надделеят, защото както казахте наистина като ме види за 1 път с нея ще ахне smile
Активен
mi6kata_85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 527



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: юни 18, 2009, 13:06:17 »

Аз бях с майка ми и баща ми, и изобщо не предполагах че баща ми ще вземе такова участие в избора на рокля...хареса ме с първата, която облякох и толкова-другите му бледнееха. Само ако си беше видял изражението отстрани като ме видяяя,направо сияеше, а майка ми дава пъти.. girl_wink Според мен никой не би дал по-добро мнение от родителите..
Активен
jewel
Ентусиаст
**
Публикации: 100



« Отговор #314 -: юни 18, 2009, 13:34:56 »

мишката,браво,че си навила баща си да дойде с вас-аз направо немога да си представя,ако моя беше по магазините с нас crazy.бях със сестричката ми по магазините в началото-тя беше много критична.хареса ме в една рокля,ама аз пък не се харесах pardon.мерих осем рокли,преди да намеря Моята-чакаше ме в един магазин във Варна.тогава бях с мама,сестричката и една приятелка.облякох роклята и всички онемяха,толкова много ме харесаха danceg.слънцето в това време беше навън и се чудеше кой край да хване,толкова мн искаше да ме види с роклята,ама аз  beating.исками се за пръв път да ме види с роклята на сватбата,и снимки няма да му показвам даже Wink.не съм суеверна-поне в това отношение за роклята,ама така съм си решила-нека бъде изненада-дано приятна bigthanx
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines