Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:29:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186568 пъти)
 
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 27, 2007, 13:32:22 »

 BravoАз си избрах роклята с майка ми, и то за мое очудване много бързо.Вече си е вкъщи, въпреки че до свотбата има 1 месец и 22 дни.Но то не е важно само да ти харесва а как ти стои.Така, че на всички които тепърва ще си купуват рокля пожелавам късмет и дано намерят роклята на мечтите си. good
Активен
Slancho
Ентусиаст
**
Публикации: 81


« Отговор #46 -: март 07, 2007, 11:55:01 »

ами не още  sad при мен всичко маъ ше е на обратно всичко ше е купено и накрая роклята tease
и аз смятам така да направя girl_wink
защото съм сигурна че ще избирам дълго kezz
Здравейте, наполно съм съгласна с вас. И аз смятам да си избирам роклята по-дълго, и тя ще е накрая. Освен това съм решила (тук сигурно много ще ме критикуват) да я избирам с милото, защото за мен е важно освен да ми хареса на мен, и той да ме хареса. Защото представете си купите си рокля, а на него му  Oh my .... Нали разбирате, според мен не е  good. Е, хайде вие сте наред... Girl_hide
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: март 07, 2007, 12:19:13 »

Slancho, аз също до известна степен се съобразявам с мнението на половинката за булчинската рокля и много държа да му харесва  Love girl Заедно разглеждаме снимки, рокли по витрините, когато минем покрай такъв магазин, също много обсъждаме кое му харесва на него, кое не... но той самия иска да спазим традицията да не ме вижда облечена в роклята преди сватбата.  Curtsey По този начин и двамата знаем, че ще му хареса моята рокля, но той няма да я е видял. Вече знам, че дантели почти не трябва да има, защото той не ги харесва въобще  stop
В събота ще ходим до Асеновград  yahoo Ще сме само аз и мама и силно се надявам да харесаме рокля  Eeager Ще разказвам като се върна в подходящата тема  girl_wink
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #48 -: март 08, 2007, 18:48:53 »

Аз ходих с една приятелка (тя ще ми е шаферка). Иначе после ходих със свекито. В Бургас ходих с майка ми...... Изобщо хубаво е да има някои с теб. Някои момичета ходят с бъдещите си мъже, но аз все пак предпочитам да го изненадам.
Иначе навс1якъде исках да ми запишат сайта на който може да се види роклята и номера на модела и ги пращах на майка ми да си каже мнението и на приятелки също...
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 13, 2007, 18:43:36 »

аз ходих с мама и милото но него не го пускахме да гледа роклите,само стоеше на диванчетата и го черпиха с кафета и бонбони ROFL
много се радвам че бях с мама,защото и имам пълно доверие
Активен
diki
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #50 -: март 14, 2007, 16:35:19 »

Аз ходих с бъдещият ми съпруг.Исках той да е моето огледало.Пробвах 3 модела,а когато обляках последния той закова:ТОВА Е.И на мен ми хареса.Е,това беше само мостра.Ще ми я шият.Мисля,че като не ме е видял в "Завършен"вид не е проблем?Събитието ще е на 1.09.2007г.Нямам търпение. smile
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #51 -: март 16, 2007, 21:12:21 »

да ви кажа аз много искам никой да не взимам с мен,но ще съм само с мама.
Все пак от нейната сватба насам тя само това е чакала - да ме види булка-не мога да я игнорирам give_rose
Но стана голям проблем ,защото родителите на милото ,и двамата искаха да идват с нас,подчертавам и двамата ohmyОт какъв зор не знам,но аз съм толкова нервна и се влияя от обстановката покрай мен,така че присъствието на много хора и налагането на мнения ще ме изнерви до краен предел Плачещо момиче
Обясних на хората,на техните,че нямат работа с нас по възможно най-деликатния начин,но не разбират от дума и трябвало та трябвало да дойдат.
Аз не съм съгласна че една булка трябва да върви с родата да избира рокля Cray
Все пак ...честно казано това си е между мен и мама Girl_sing
Нали?
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 17, 2007, 08:14:57 »

Ще ходим с половинката ми заедно,така искаме и двамата.Нали затова ми е половинка,за да ме допълва girl_wink !Определено на него имам най-голямо доверие,от 11 години сме заедно,познаваме се чудесно,знаем си вкусовете girl_in_love ,не мога да си представя с друг,дори с майка ми или приятелка,да си избирам булчинската рокля...Мисля,че той ще бъде най-обективен(на мама има шанс да й хареса всичко smile ,а на някоя приятелка-да ме навива за нещо,за което да не съм съгласна pardon) Но с удоволствие другите неща ще ги съгласувам точно с тях Curtsey
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #53 -: март 17, 2007, 20:27:14 »

аз бях само с мама и ми беше супер спокойно
това е възможно най-добрия избор защото разгледаш всичко което ме интересуваше,каза ми коаго една от роклите ми беше твърде тясна,каза ми че дантелата на друга е маааалко натруфена - с две думи нищо не ми спести!
След като направихме голямия избор(естествено без да ми налага мнението си) седнахме на кафе да го обсъдим,после на обяд ,докато чакахме да я коригират и общо взето отдавна не бяхме прекарвали толкова време заедно
Беше един прекрасен ден за нас двете
Дори като пробвах първата рокля я видях че се просълзи kezz
Малкото и момиченце - булка!!!
Това не се вижда всеки ден!
Отивайте само с майките си момичета!
Няма нужда от други хора!
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 19, 2007, 10:51:50 »

 А ние от седмици обикалям магазините с кумата, но нищо не мога да си харесам. Вече имам чувство, че всички фирми предлагат еднакви рокли  Cray
Активен
Vanity
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 112



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 21, 2007, 11:54:13 »

Аз лично ходих по магазините с майка ми защото с нея винаги си харесвам мн хубави неща и ни е весело заедно.
Тя ми носи късмет! DANCE
Роклята, бижутата и обувките ги намерихме от първия път-двуомях се, триумях се но .....те бяха! Късмет!
Пак си обиколих всички магазини, пак разгледах много каталози и т.н. но определено което ти хване окото първия път то ще е  smile
Активен
cherry
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 276



« Отговор #56 -: март 23, 2007, 11:32:54 »

Аз лично ходих по магазините с майка ми защото с нея винаги си харесвам мн хубави неща и ни е весело заедно.
Тя ми носи късмет! DANCE


И аз ходих с майка ми. Двечките ни е много добре или с някоя приятелка. Повече хора не е нужно, само мненията стават повече и се объркваш допълнително crazy
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 30, 2007, 11:38:55 »

Аз моята рокля вече я избрах и стана съвсем спонтанно докато пиехме кафе с кумата и реших да отида да пробвам най-сетне една рокля и да реша как трябва да изглежда и дали така ми отива.Исках да е със шлейф,но след като се видях с МОЯТА рокля и се отказах - много е изчистине и все пак кумата много ми помогна.Искам да бъде изненада за мама и татко като ме видят-представям си колко много ще плачкат cray
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 04, 2007, 10:23:52 »

Момичета , много ми стана мъчно докато четях постовете Ви...и на мен ми се иска да ходя с мама по магазините за рокля но уви няма как мам е много далеч и ще ме види с роклята в деня на сватбата...а иначе тази седмица ходих да обикалям по магазините и най -сетне се престра6их да пробвам рокля(досега само сабирах матерям  tease) .Влезнах в два магазина и в двата предлагаха рокли на "Аз и Ти " пробвах две и много се харесах, роклята която си бях харесала на пръв поглед ми стоеше прекрасно smile това беше моята рокля.Тази седмица ще ходя със майката на милото да ме види и тя и смятам да си я поръчвам smile стискайте ми палци да ме харесат  ROFL Wink
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 04, 2007, 16:20:48 »

и аз бях с мама на избора а на първата проба ще съм с кумата.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines