Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:18:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186670 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: февруари 04, 2009, 20:15:41 »

Хайде и аз да се запиша! Моята рокля я избрах заедно със съпруга ми. И свекървата я плати.
Активен
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: февруари 05, 2009, 00:00:01 »

Здравейте, момичета! Не пиша за първи път, но ето че и моята сватба предстои  heart   Аз имам малък проблем с това кой да бъде с мен, когато избирам роклята. Вече ходихме с милото веднъж в Асеновград, но в събота и повечето магазини вече затваряха  sad  Решила бях да отида пак с приятелки, но моето свеки изяви желание да дойде, и то не само тя, а и свекъра  girl_impossible Не искам да кажа нещо лошо, но просто не си го представях така  cray Естествено набрах сили и й казах, че искам да бъда сама. Е да, ама не - в събота ще ходим в Асеновград да избираме с тях, защото милото ме убеди да й угодя за това, защото и тя се радвала все пак. Аз обаче се обадих и на мама и тати - искам и те да дойдат тогава  sad Общо взето за всичко се разбираме чудесно засега, само моята рокля се оказа голям проблем и защо - не знам  girl_impossible  cray

След събота ще ви пиша как е минало по магазините, но все пак се примирявам, че с когото и да бъда аз съм решаващия фактор за избора на рокля, а ако не харесам може и да не купим сега  pardon
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 05, 2009, 17:44:54 »

Здравейте, момичета! Не пиша за първи път, но ето че и моята сватба предстои  heart   Аз имам малък проблем с това кой да бъде с мен, когато избирам роклята. Вече ходихме с милото веднъж в Асеновград, но в събота и повечето магазини вече затваряха  sad  Решила бях да отида пак с приятелки, но моето свеки изяви желание да дойде, и то не само тя, а и свекъра  girl_impossible Не искам да кажа нещо лошо, но просто не си го представях така  cray Естествено набрах сили и й казах, че искам да бъда сама. Е да, ама не - в събота ще ходим в Асеновград да избираме с тях, защото милото ме убеди да й угодя за това, защото и тя се радвала все пак. Аз обаче се обадих и на мама и тати - искам и те да дойдат тогава  sad Общо взето за всичко се разбираме чудесно засега, само моята рокля се оказа голям проблем и защо - не знам  girl_impossible  cray

След събота ще ви пиша как е минало по магазините, но все пак се примирявам, че с когото и да бъда аз съм решаващия фактор за избора на рокля, а ако не харесам може и да не купим сега  pardon

Браво на теб много добре си постъпила като си поканила и твоите родители! good Нали и те се радват, че се омъжваш. Няма да се даваш. Пожелавам ти да намериш своята рокля! girl_wink
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 05, 2009, 20:40:22 »

Моята рокля си я избрах с моята приятелка, която ще ми е и кума... Реших да излезем да видим какво се предлага по магазините ..и докато се усетя още в първия магазин я харесах и я купих.... Като я платих се обадих на майка ми че съм си купила рокля.... tease за малко да получи удар.... И така само двечките си бяхме...а аз на никого не казах разбирасе къде ще ходя...Пратих роклята в къщата на кумата ...а колкото до свекинцето тя разбра седмица след това,че съм си купила рокля... diablo (тя сигурно тогава разбра и че ще се женим biggrinfunnytooth
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: февруари 05, 2009, 20:56:06 »

Избрах е с мъжа ми, той беше много зашеметен защото във всички рокли ме харесваше, та избора направих сама той само придружаваше  funnytooth
Активен
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: февруари 06, 2009, 11:46:30 »

Браво на теб много добре си постъпила като си поканила и твоите родители! good Нали и те се радват, че се омъжваш. Няма да се даваш. Пожелавам ти да намериш своята рокля! girl_wink

Благодаря ти, vanessssa! Повярвай ми, много добре ми подейства да чуя от някого, че не аз греша в тази ситуация  10x Бях започнала да си мисля вече, че съм много егоистична  scratch one-s head  crazy
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: февруари 06, 2009, 11:55:45 »

Няма нищо егоистично в това да поканиш родителите си заедно да изберете роклята с неговото семейство...а и според мен ще получиш адекватно по-адекватно и прецизно мнение от собствената си майка...а и ако има някакво несагласие за нещо (недаи си боже) родителите ти ще са до теб и ще те подкрепят... good
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 06, 2009, 14:45:40 »

Да, хубаво е да уважаваме свекъра и сверървата и да ги правим съпричастни към подготовката за сватбата, но не и за сметка на нашите собствени родители. smile Не бива да ги пренебрегваме!  Wink
Активен
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 06, 2009, 15:39:02 »

Благодаря ви, момичета! Сега определено се чувствам много по-добре и се радвам, че споделих проблема си с вас  smile Настроението ми се върна (как съм позволила да ми го развалят изобщо  crazy )... Та утре ще си избирам рокля и май това е най-важното   Hide2
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: февруари 07, 2009, 19:31:15 »

Аз доста пообиколих за рокли с мъжлето, но накрая МОЯТА рокля избрах и купих с кумата ми, докато милото стоеше в колата и ни чакаше да се намотаме в магазина  smile.
Активен
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: февруари 08, 2009, 22:01:14 »

Здравейте, момичета! Покупките минаха страхотно! Не мога да повярвам, че го казвам, но свекито и майка ми се оказаха най-добрите съветници  smile Всичко беше чудесно и имаше пълно единомислие помежду ни и в крайна сметка намерих своята Рокля  yahoo Даже в първия магазин свекито каза: "Аз няма да се обаждам, нека тя си хареса" , а продавачката се обади: "Вие свекървата ли сте?"  mega_chok Голям смях падна!  biggrin
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 08, 2009, 22:33:17 »

Здравейте, момичета! Покупките минаха страхотно! Не мога да повярвам, че го казвам, но свекито и майка ми се оказаха най-добрите съветници  smile Всичко беше чудесно и имаше пълно единомислие помежду ни и в крайна сметка намерих своята Рокля  yahoo Даже в първия магазин свекито каза: "Аз няма да се обаждам, нека тя си хареса" , а продавачката се обади: "Вие свекървата ли сте?"  mega_chok Голям смях падна!  biggrin

 yahoo Поздравления!!!  danceg
Хубаво е че си си прекарала добре! Еми честито за роклята!!!!  Bravo give_rose
Активен
bless_girl
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: февруари 08, 2009, 22:56:34 »

yahoo Поздравления!!!  danceg
Хубаво е че си си прекарала добре! Еми честито за роклята!!!!  Bravo give_rose


Благодаря, Nocturnal_dove  smile
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: февруари 09, 2009, 10:53:09 »

Аз обикалях магазините с моя много близка приятелка, но аз сама си направих избора. Тя ме хареса в друга рокля, но в крайна сметка си взех това, което на мен ми хареса. После само отидох с майка да си каже мнението и си я купих pardon.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: февруари 09, 2009, 11:41:54 »

При първото обикаляне бяхме с мама. На другия ден дойде и гордия татко да ме одобри. Въпреки още не сме я поръчали роклята и ще пообиколим още малко, не бих лишила родителите си от това вълнение. Няма да забравя погледа на мама като ме видя с първата рокля - щастлива, омилена, все едно вижда принцеса shok
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines