Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:45:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186662 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #30 -: декември 21, 2006, 19:53:47 »

Аз обичам да пазарувам сама...и сама си избрах роклята. Аз си бях решила предварително каква рокля исках, и това ми помогна много в избора.
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #31 -: декември 27, 2006, 16:36:35 »

аз много исках да съм с майка ми
"Аз ще съм с мама... Това си ми е мечта. Мама с порасналото и момиче..  Сестра ми също ще дойде."
това са най прекрасните моменти и мисля че майката ще е много щастлива...обаче живеем в различни градове..и си я избирах сама,а когато ми я шиха в асеновград бях със свекървата...лиших майка ми от много удоволствия...и приятни моменти които можеше да споделим заедно...но пък когато ме видяяя.....целия ден беше на есдмото небе Girl
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: декември 29, 2006, 12:14:56 »

Моята мама беше на върха на щастието, всеки път, когато ме погледнеше с роклята! Нищо, че повечето пъти роклята не беше готова на 100%, мама всеки път беше  shok Cray  girl_in_love

А в самия ден...  girl_in_love
Активен
lmarkovsen
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 25, 2007, 11:49:52 »

Аз имах идейна представа за своята рокля и се доверих на дизайнерка, която познавам. Въпреки това, на всяка проба взимах с мен майка си или сестра си, или най-добрата си приятелка - хора, с които исках и можех да споделя тези прекрасни емоции  sarcastic   Mad girl  girl_impossible  Girl_sing Така всеки път се получаваше малко женско сватбено царство...Купон безкрай smile
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: януари 27, 2007, 14:47:36 »

 На мен много ми се иска да дойдат с мен приятелките ми. Само каква тумба ще се сформира  danceg tease Curtsey Girl_sing End Girl_hide kiss2
 Но задължително с мама и сестра ми.
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 27, 2007, 22:51:35 »

Аз като ходих да пробвам рокли отидох сама и никоя от приятелките ми незнаеше sarcastic.Обляках я аз,но толкова се харесах и исках одобрение от някой.Вдигнах телефона и се обадих на едната и казах в кой магазин съм,а тя дойде точно за 20 мин. :sarcastic:През това време аз свиквах с роклята :girl_in_love:Когато отида да си я поръчвам определено няма да бъда сама!
Активен
Radostina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 21



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 01, 2007, 02:51:30 »

Аз досега (имам предвид през целия си живот досега) съм ходила само в един булченски салон на "Романтика" Все още само в интернет гледам, но мисля първото ходене да е със сестра ми-аз  съм "малко претенциозна"  girl_wink и не вярвам лесно да се спра на нещо. Секър ми ще я плаща и е казъл каквото искам независимо от цената. Е аз смятам да не прекалявам  dirol
Майка ми също може би ще иска да разглежда, но тъй като няма много време може би само от разстояние ще се консултирам с нея. Мисля си, че на предвалителните прегледи мога да ходя с много хора (без любимия - суеверна съм) но когато стане време да реша ще знам какво искам и другите около мен само ще ми казват дали ми стои добре и  т.н.
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #37 -: февруари 01, 2007, 18:22:58 »

И аз съм претенциозна, но по принцип зная кой тип рокля и какви материали ми утиват. Така че още преди да тръгна по магазините, бях разгледала около 20-30 списания с рокли и знаех какво точно търся. В момента в който видях роклята на закачалката знаех, че ще е тази. Показах я на свекървата и тя също още като я видя каза че не може да си ме представи в нищо друго. А оттам нататък, колко сълзи се изреваха от други приятели като видяха роклята, че вече няма никакво съмнение, че това е идеалната булченска рокля. Така че моят съвет е към бъдещите булки е да се доверят на инстинкта си и да не си правят есперименти с роклята точно в този ден, защото може и да нямат втори шанс. И няма значение с кой избираме роклята, важно е да намерим поне едно обективно мнение.
« Последна редакция: февруари 01, 2007, 18:33:21 от didibaby » Активен
Smurfieta
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 210



« Отговор #38 -: февруари 19, 2007, 12:35:51 »

Здравейте, момичета!
Реших и аз да се регистрирам, за да обменяме мнения, досега само ви четях. И аз съм вече на вълна рокля и в събота беше първата обиколка из магазините. Пооринетирах се кое как стои и какво точно искам, обикялах с бъдещата ми кума. Тя е човекът, който най-скоро е минал по брачната пътека и се доверявам на мнението й. smile
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #39 -: февруари 19, 2007, 14:29:58 »

Здравейте, момичета!
Реших и аз да се регистрирам, за да обменяме мнения, досега само ви четях. И аз съм вече на вълна рокля и в събота беше първата обиколка из магазините. Пооринетирах се кое как стои и какво точно искам, обикялах с бъдещата ми кума. Тя е човекът, който най-скоро е минал по брачната пътека и се доверявам на мнението й. smile
БРАВО Bravo
много е хубаво че ще имаш подкрепа
аз искам да съм сама,но малко е тъжно не мислите ли....булка сама си избира рокля nea
Аз също бях сама,майка ми в друг град,но не е тъжно,защо да е тъжно.Просто ми беше много спокойно от една страна.От друга наистина ми липсваха понякога,имала съм желание да им звънна и да има как по телефона да видят.
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #40 -: февруари 19, 2007, 14:36:56 »

е дда ама ако съм без мама ще мога спокойно да разкарам разни продавачки които ме убеждават че нещо което ми стои ужасно,всъщност ми отива
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #41 -: февруари 19, 2007, 14:38:56 »

е дда ама ако съм без мама ще мога спокойно да разкарам разни продавачки които ме убеждават че нещо което ми стои ужасно,всъщност ми отива
Права си,аз така правех,казвах не се харесвам,следващата...и така.Но пък когато има друг с тебе,майка или свеки може да се свали от цената когато това е възможно, или пък други неща да кажеш които като си сама не можеш.За да бъда по ясна,моя приятелка си ши роклята  и винаги ходеше с майка й и свекърва й,и шивачките казвали:Пак ли водиш тези баби,ама те се дразнели защото свекито на мойта приятелка е шивачка и им намирала кусури и ги карала да оправят това и онова ,което ние няма да забележим.
« Последна редакция: февруари 19, 2007, 14:41:50 от vanis » Активен
geri84
Сватбар
***
Публикации: 150


« Отговор #42 -: февруари 20, 2007, 10:53:58 »

Аз в събота ще ходя да разглеждам рокли с мама.Имаме доста различни разбирания за роклята,както и за доста други неща,но аз когато си харесам нещо не слушам,какво ме съветват другите.това ми е голям недостатък,почти винаги съжалявам,но просто съм си такава.Родителите на бъдещия ми мъж също искат да дойдат,така че може би и тях ще ги включим в "голямото разглеждане"  Bravo
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: февруари 20, 2007, 11:34:31 »

Аз досега съм ходила няколко пъти да меря рокли и с мен винаги е била свекърва ми!Въпреки,че ще ми става свеки ми е много верен коректив! ;)Тази седмица пак ще ходя,но ще взема и мама,защото и имам голямо доверие!
 @}->--за всички мами!!!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 27, 2007, 13:17:17 »

Аз обикалях по магазините сама или с колежката да си харесам модел, но без да меря. Накрая отидох при една приятелка, която работи в булченски магазин и тя шие роклите. Тя ми предложи модел, който според нея ще ми отива и като видях, че мненията ни съвпадат, веднага реших, че тя ще ми шие роклята, а и ми харесаха как бяха ушити моделите в магазина! Когато мама и майката на милото дойдоха в София, отидох с тях до магазина. Харесах си корсета от една рокля и полата от друга и с малко корекции измислихме модел. Знаех, че момичето няма да ме подведе кое ми отива и кое не и й имах пълно доверие, а и двете майки ме харесаха.  blush  Пробвах как ще ми стои и було на роклята и решихме кое да е! От магазина ми предложиха да преспа и другия ден да ида да кажа дали не съм си променила мнението, но аз категорично казах, че това ще е роклята и няма какво повече да мисля! Роклята беше такава, каквато винаги съм си представяла, така че избрахме платовете и платихме капаро!
После на пробите май бях сама, което въобще не ме притесняваше, напротив - беше ми много спокойно! Когато отидох да я взема бях с бъдещата свекърва и сестрата на милото, заедно с племениците му, които не се спряха на едно място, но всички много ме харесаха! blush
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines