Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:58:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 187642 пъти)
 
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 30, 2008, 09:48:47 »

А да попитам, някой ходил ли е с баща си.Ние много се разбираме и би бил най-добрия придружител.Единственото което ме притеснява е, че каквото и да облека, за него ще бъда най-хубавата и няма да смее да ми каже своето мнение.Иначе е много търпели и ми угажда за всичко.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #181 -: февруари 01, 2008, 12:14:14 »

Здравейте сладурани и на мен ми предстои разходка по магазините та реших да ви пиша и аз като повечето съм изгледала стотици сайтове и наистина съ объркана после разгледах албумите в сайта за да видя как наживо стоят роклите и представата ми за ролкя се преобърна Започнах пак да гледам сайтове с рокли за да търся новия избор и накрая май се оказа 4е те или са много скъпи или шити Тръгвам утре сама по магазините винаги съм обичала да съм сама като си купувам дрехи Но когато вече реша че това ще е роклята ще я купувам с мама и свекървата че тя ще плаща Успех на всички
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 01, 2008, 13:22:33 »

А да попитам, някой ходил ли е с баща си.Ние много се разбираме и би бил най-добрия придружител.Единственото което ме притеснява е, че каквото и да облека, за него ще бъда най-хубавата и няма да смее да ми каже своето мнение.Иначе е много търпели и ми угажда за всичко.

Отиди с баща ти щом сте си близки. Аз също бих отишла с моя, защото той винаги ми казва искрено мнение. Но имай предвид че майка ти няма да е много доволна от ситуацията nea
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: февруари 05, 2008, 10:24:41 »

ето че и аз мога да се разпиша тук! роклята, след много търсене и проби в един ден, избрах с кумата и нейната сестра! великолепни, търпеливи и всеотдайни момичета! а на пробата ще ходя с мама, за да каже тежката си дума по детайлите  give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 05, 2008, 13:40:36 »

Интересно е че много хора искат да споделят този момент или са просто любопитни. Половината ми приятелки питат кога ще ходим за рокли, да не забравям, че майка няма как да не дойде, а и сестра ми  diablo diablo diablo ужас. Ще взема да си я избера сама с милото, без никой да знае!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 05, 2008, 14:41:12 »

Аз искам да ида с майка ми и сестра ми. Те със сигурност ще ми дадат най-обективните и ценни съвети  danceg
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 05, 2008, 14:44:52 »

Нина аз така направих, отидохме само аз и милото избрах си рокля, той костюм и ни ги видяха чак на сватбата.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 05, 2008, 14:47:54 »

моят мъж е суеверен и не ще да знае нищо за моя тоалет докато не ме види на сватбата.. пък аз не съм свикнала да имаме теми-табу..  cray съжалявам за  Offtopic
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: февруари 06, 2008, 13:59:36 »

за балната ми рокля взех майка ми  give_rose точно на втория ден във втория бутик си харесах роклята, за сватбената пак ще взема майка ми обачеееее там ще е...  Oh my ...
в тези важни за мен и за семейството ми моменти- взимам мама  girl_wink


* niteline-dress.jpg (29.93 KB, 295x450 - видяно 370 пъти.)
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: февруари 06, 2008, 16:18:42 »

Е в крайна сметка аз миналата седмица отидох със свеки, тя е страхотен човек и не съжалявам, единственото което ме дразни, че не я оставят за 5 мин.Тя е шеф в една фирма ипрез 5 мин и звънеше тел., но иначе избрахме (поне за сега, ако не ми скимне нещо друго) най-хубавата според мен рокля и тя я хареса много, беше мн.щастлива че дойде с мен.(за пояснение мама и сестра ми ги няма в Б-я иначе и тех сигурно щях да взема, но те са diablo, не в лошия смисъл, но имаме разл.вкусове).
Така че според мен трябва да отидете с този,с който ще се чувствате най-добре.
Активен
Milichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #190 -: февруари 12, 2008, 13:50:26 »

Аз мисля да отида с мама по магазините и да изберем рокля когато дойде момента.И съм решила никой освен (моето семейство)да не знае каква ще е до деня на сватбата  blum
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #191 -: февруари 15, 2008, 23:47:56 »

Аз я избирах с мама и сестра ми. Те най- добре ме познават и най-чесно ми казват какво мислят. Бях харесала една рокля, но като я облякох и им видях физиономиите направо се отказах от нея.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: февруари 17, 2008, 17:19:03 »

моята рокля я избирах с мама и свеки но да ви призная само майката може да даде обективно мнение без да се притеснява от реакцията затова аз съм с две ръце за да се избира роклята с майките
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: март 11, 2008, 14:25:27 »

ами ние ходихме с половинката да избираме заедно НАШАТА рокля  Bravo и кума ни беше с нас  Bravo и честно да ви кажа не съжалявам, че го взех с мен, защото вкусовете ни си съвпаднаха изцяло и никога няма да забравя погледа му като го накарах да се обърне и да ме види  Oh my ...

мисля, че в този момент трябва да се вземе човек с обективно мнение, който не би се спрял да ти каже истината за това как ти стои роклята good
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: март 11, 2008, 14:46:06 »

Мисля, че някъде по-напред съм писала, но нищо. girl_wink Докато си избера рокля беше едно обикаляне свят да ти се завие. Първият тур от обиколката за избор на рокля беше с мама, сестра ми и една моя близка приятелка. Втори тур - с мама и приятелката ми. Трети тур - със сестра ми и приятелката ми. Но накрая когато избрах МОЯТА рокля бяхме само аз и сестричката ми. До деня на сватбата само тя и мама бяха виждали роклята. Girl_hide
Аз също смятам, че трябва да се избира рокля с човек, който откровенно ще каже какво мисли и ще ви помогне с избора на "истинската" рокля!@}->--
« Последна редакция: март 11, 2008, 14:49:57 от lilsan » Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines