Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:57:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186692 пъти)
 
WooferJ
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


Нашата сватба е на 27.10.2007 г.


« Отговор #150 -: октомври 03, 2007, 14:12:09 »

Аз пък самичка си избрах роклята, поръчахме я заедно с Мечока, и на двете проби бях сама , само  че за последната проба вече ще викам подкрепление, защото друго си е някой да те види  и да ти даде странично мнене , то е ясно че на шивачките ще им харесв а винаги.........  Wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #151 -: октомври 03, 2007, 15:13:40 »

Въоръжена съм с желязно търпение и мога да издържам всякакви капризи  girl_wink мога да "гледам" и "през очите на другия"  pleasantry и официално се провъзгласявам за помощник при подобни сложни ситуации  GROAN разчитайте на мен, трябват ми само удобни обувки на крачката и съм готова да обиколя всички магазини с вас   girl_wink pleasantry
Най-важното е да има щастливи и усмихнати булки  Sunshine
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 15:15:58 от Katitka » Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: октомври 24, 2007, 17:36:24 »

Аз моята рокля я избирах със сестричката.И между другото беше под наем.И както винаги обикаляхме,обикаляхме и накрая се върнахме за първата! =]Роклята наистина беше прелестна!А между другото на бъдещите булки искам да кажа нещо,което ми каза моя приятелка докато се колебаех каква да е роклята: "Каквато и рокля да облечеш на сватбата ще изглеждаш като принцеса,защото когато човек е щастлив това се изписва на лицето му! :girl_in_love:Така че бъди себе си и се усмихвай!  Dance
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: октомври 25, 2007, 11:20:46 »

И както винаги обикаляхме,обикаляхме и накрая се върнахме за първата! pardon

И при мен беше така! Аз също бях със сестра ми и след много изтощително обикаляне се върнах на първата която ми грабна окото, в първия магазин, в който бяхме влязли! И това се оказа моята рокля!
Активен
alice88
Гост
« Отговор #154 -: октомври 27, 2007, 14:00:10 »

Аз още не съм обикаляла по магазините,де!  blush
Но,да си кажа,че ще ходя с майка ми и кумата!И двете имат добър вкус,да се надяваме,че ще ми помогнат!  yahoo
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #155 -: ноември 02, 2007, 20:06:59 »

 Аз не съм мъж laugh laugh, но ще ти отговоря. Аз бих искала моя бъдещ мъж да се включи при избора на роклята ми ,защото искам той да ме хареса на сватбата. Това е единствения начин да съм сигурна ,че това което аз харесвам ще се хареса и на него, въпреки,че той казва ,че каквото и да облека ще съм красива.  Въпреки това приятелят ми няма да бъде с мен когато си избирам рокля, защото младоженеца не трябва да вижда роклята на булката преди сватбата. Ще трябва сама да се справя. kiss Пък и иначе ще се изгуби елемента на изненада.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: ноември 02, 2007, 21:06:08 »

аз всички рокли които харесвах ги показах на милото.после ходих с него и мама по магазините,той видя роклята но само на закачалка и в деня на сватбата като ме видя не каза колко си хубава или нещо такова а само гледаше роклята през цялото време и каза"тази рокля е много красива" аз бях Oh my ... защото знам че я е виждал вече а той каза че така облечена на мен била много по различна.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: ноември 06, 2007, 19:26:32 »

Аз пък обикалях сама из София и бях сигурна че като видя роклята си "ще я позная". А аз харесам ли нещо никой не е в състояние да ме откаже laugh. Обаче стана така че роклята си и избрах случайно докато се разхождах в Благоевград с зълва ми и една прителка. Те обаче горкичките си мълчаха през цялото време, защото аз след като избрах моя модел, после премерих още 10-на за да съм сигурна, после уговорих цветовете и дантелата ( всичко това за два часа) и накрая ги питах " На вас нали ви харесва" :-).  laugh
Активен
desidm
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #158 -: ноември 07, 2007, 16:11:05 »

избирах си я сама и когато се спрях на няколко модела ми помогнаха майка ми и сестра ми
Активен
Tanche
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #159 -: ноември 07, 2007, 16:15:06 »

Аз си избирах роклята с мъж ми и майка ми.
Активен
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: ноември 21, 2007, 13:14:04 »

избирах я със свекървата , но когато я избрах ( след доста обикаляне ) майка ми също беше с нас  smile
Активен
dobi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: ноември 27, 2007, 15:58:23 »

Аз си я избрах с мъжа ми, сестра ми и малкия ни разбойник, разбира се
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: ноември 27, 2007, 16:20:33 »

Аз първо обикалях с 2 приятелки, но я избрах с майка, сестра ми и кумата ми Girl_sing
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: ноември 29, 2007, 17:56:31 »

На мен поне 7-8 приятелки ми казаха, че много искат заедно да обикаляме. И сега се чудя как да помъкна толкова хора с мен. Не, че няма да ми е приятно, но продавачките сигурно ще се шашнат от тълпата, която им влиза в магазините. Мисля да ги разпределя и да ходя в различните магазини с различни придружителки Girl_sing
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #164 -: декември 02, 2007, 08:44:41 »

Ами имах желание ама ме игнорираха и вядях мойто мило чак на сватбата. Голямо криене му удари голямо нещо. И после излиза,че мъжете не искат да ходят. nea
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines