Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:36:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186673 пъти)
 
mina_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 525



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 21, 2014, 02:37:13 »

Ice_Princess, на мен лично последната най-много ми допада... Гърбът ми се вижда много романтичен, а и обожавам шлейфове :-)
Успех!
Активен
ivanjelina
Професор
****
Публикации: 380



« Отговор #421 -: август 21, 2014, 03:13:14 »

Ice_Princess, с майка ти имаме еднакъв вкус smile. И на мен нейния фаворит ми харесва най-много. Но и последната изглежда уникално, с този елегантен гръб...Въобще, последните две са много хубави.  good
Активен
Svetla_24
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 227



« Отговор #422 -: август 21, 2014, 09:25:43 »

Ice_Princess аз също съм ЗА последната girl_wink  Според мен тези ръкави са по-хубави отколкото втората рокля.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: август 21, 2014, 10:02:49 »

Ice_Princess на мен най-много ми харесва втората!
Но всички са прекрасни!
Успех с роклята. Bravo
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #424 -: август 21, 2014, 15:39:09 »

Ice, прелестна си с последната!    heart
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: август 21, 2014, 19:35:24 »

Благодаря много! Гледах в интернет сайтове на различни магазини. Ще видим какво ще изберем с майка ми в крайна сметка. И... може би това, да се снима и да се гледа на снимка е добра стратегия, защото тази, с ръкавите, като я облякох, изобщо не се харесах, но на снимката изглежда по-добре. Една друга също имаше, със златни цветя, която най-много ми отиваше, според мен, но на снимките беше ужасна!
Активен
JustRain
Сватбар
***
Публикации: 187


« Отговор #426 -: август 21, 2014, 23:06:52 »

А как усещаше дантелените ръкави по ръцете си?
Аз имах идеализирана представа за една подобна, но липсата на движение на ръцете в тази дантела ме отказа мигом. Не ми бяха тесни ръкавите, напротив, но все пак се чувствах като вързана. Иначе обожавам такива рокли.
Активен
Ice_Princess
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 73



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: август 29, 2014, 10:07:36 »

Ами като цяло мога да кажа, че роклите в Щатите са супер неудобни. Мислех си, че е заради кринолина, но и в България мерих с кринолин (дори и тази, която купих е такава) и нямаше нищо общо като удобство. Явно там ползва повече плат, а да си оправдаят цените и в крайна сметка се чувстваш като в пашкул, без значение колко обемна или прилепнала е по тялото.
В България също така май ползват по-мека дантела и като че ли и не е толкова зле. Пък то в крайна сметка ще се разбере колко удобна или неудобна е роклята чак на сватбата, като я нося няколко часа.    nea
Аз бих препоръчала, ако не се чувстваш комфортно в нещо, да не се затормозяваш излишно - дори да ти харесва как изглежда, ако си като на тръни през цялото време, какъв е смисълът?
Активен
kamiy
Любопитен
*
Публикации: 30


« Отговор #428 -: октомври 20, 2017, 14:23:27 »

Още не съм започнала физически търсенето, но мисля да влача сестра ми  yahoo С нея си прекарвам най-добре и имаме най-близки вкусове  smile
Активен
Beauty_sunshine
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #429 -: февруари 14, 2018, 13:16:11 »

С приятелки
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines