Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 13:27:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 187856 пъти)
 
pipi_geor
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30



« Отговор #345 -: април 17, 2010, 14:29:20 »

Избрах роклята си с майка ми и сестрата на младоженеца, която ще бъде и кума, а сватбата е на 31.07 danceg
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: април 26, 2010, 07:52:07 »

Избирах я сама. Като цяло, обичам да избирам всичко сама, уморявам се от типичните охкания и ахкания, възбуденото женско чуруликане, вечното колебание "ами... на тази бюстието ти седи по-добре, обаче онази пола по-тежко пада" и т.н.
Абсолютно всичко за сватбата избирам сама (след като изчета форума за съвети  blum). Дори и половинката присъства само ако не е възможно да го прескоча  Wink - за ресторанта и диджея, например.
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: април 26, 2010, 09:25:05 »

Сама си я харесах и избрах, но поисках и мнението на майка ми.
Активен
damira
Любопитен
*
Публикации: 34


« Отговор #348 -: април 30, 2010, 00:38:16 »

Аз сама си избрах роклята. Обиколих 4-5 места, но знаех предварително откъде трябва да ми бъде роклята и даже само на едно друго място пробвах 1 рокля. За крайното ми решение взех сестра, ми за да бъда по-сигурна в избора ми.
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: април 30, 2010, 06:51:21 »

Моята рокля си избрах сама от интернет, но мъкнех половинката с мен по магазините, за да меря ей така за кеф.Иначе ходя със сестра му на проби и тя ме одобрява. biggrin
Активен
Doni M
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 213



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: май 03, 2010, 17:46:12 »

Аз моята я харесах предварително в интернет, но в салона ходих с майка днес, за да я поръчам. Естествено поисках и нейното мнение, тя също я хареса и така  Bravo
Активен
raqraq
Ентусиаст
**
Публикации: 54


« Отговор #351 -: май 04, 2010, 14:16:00 »

Разглеждах модели в интернет, първоначално. За избора и пробите поканих майка ми, беше много внимателна. Исках със сигурност да имаме прекрасен ден заедно и да чуя нейното мнение, беше вълшебен ден, въпреки, че все още не съм открила моята рокля, избрахме много от допълнителните неща, накрая посетихме фризиьор и маникюристка. Иска ми се всички дни до сватбата да са поне толкова прекрасни smile
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #352 -: май 05, 2010, 19:49:23 »

Формат 1 /голямото мерене/: със снаха ми, племенника ми и половинката. Най-критичен беше племенникът ми  smile. Формат 2 /проби на шортлистнатите артикули и закупуване/: с майка ми, една нейна приятелка и половинката. Беше много весело, в интерес на истината  Xixixi
Активен
tcveteto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55



« Отговор #353 -: юни 08, 2010, 12:08:48 »

При мен ситуацията беше много забавна - харесах си едно моделче в интернет, но сайта който гледах беше на магазин в София и съответно не знаех дали ще намеря точно този модел, който харесах в моя град. При разговор с приятели и познати им показвах тази рокля и пращах линкчета. Миналата седмица ми звъни една позната, на която й бях показала роклята,  и ми казва че я е видяла в един магазин и веднага да отида да я премеря, защото е капарирана и момичето щяло да отиде да си я вземе скоро.
Та отидох да я меря бях с мойто мило и познатата ни, но на него му казаха да стои пред магазина  blum
Активен
Bankova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


Любовта!? Това сме АЗ и ТИ!


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: юни 11, 2010, 11:55:22 »

Здравейте!!! Когато аз си избирах роклята поразгледах в интернет и си харесах един модел, видях от кой бутиков магазин е и си казах че ще е от там. Когато настъпи време да ходя да си избирам, не се замислих въобще и със сестра ми отидохме директно в магазина. Та ме чакаше любимата ми рокля.... в салон "Принцес" в гр. Пловдив smile
« Последна редакция: юни 11, 2010, 12:38:27 от Десислава Банкова » Активен
onedream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32



« Отговор #355 -: юни 11, 2010, 19:49:34 »

Моята рокля я избирах със сестра си. Тя ще ми е и кума  give_rose Аз избягвам да избирам дрехи сама, защото никога не мога "да се видя отстрани".. пък и понякога избирам импулсивно  blush Бях се насочила към рокля А- линия, но по неин съвет пробвах тип русалка и за моя изненада - стои ми по-добре smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: юли 01, 2010, 14:19:11 »

Кумата ми видяла роклята и много ѝ харесала. Обади ми се да ми каже. На следващия ден ми изпрати снимки. С нея носим един номер дрехи и много лесно прецених как ще ми стои. Харесах я и ѝ изпратих пари да я вземе, защото живее в друг град. Може да се каже, че двете сме я избирали. girl_wink
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: юли 09, 2010, 09:13:49 »

Аз си я избрах с геденика ми  sad.
Силно се притеснявам, че ме е виждал blush
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #358 -: юли 09, 2010, 09:34:46 »

С майка я избирам.
ПОнеже съм малко нестандартна и предпочитам да избера рокля, която е красива и ми седи добре, а не такава каквато аз искам...,а да приличам на бяла мечка .
Знам,че тя има обективно и критично мнение.... даже прекалено критично  smile
Активен
Nikol89
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #359 -: декември 22, 2010, 11:15:50 »

Сватбената си рокля, а също и всички аксесоари, обувки и всичко нужно купувах с майка ми, тъй като нали казват, че да се види булката от съпруга и преди сватбата носи лош късмет  smile

« Последна редакция: декември 22, 2010, 11:45:46 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines