Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 18:03:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 187865 пъти)
 
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #270 -: февруари 28, 2009, 13:02:54 »

Аз мисля да отида с половинката  smile На неговата преценка най-много се доверявам!
Активен
Thamar
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #271 -: февруари 28, 2009, 23:08:46 »

Аз малко по-нестандартно го давам, момичета  smile Освен 2 любими дружки (едната - кума), много ми помага и моят свекър, който за мен си е просто тате2. Освен, че сме сходни по характер и че споделя моя огромен ентусиазъм, той дава безброй свежи идеи и не се уморява да гледа хиляди рокли и да чака търпеливо пробите (нетипично за пословичното мъжко кръшкане от витрините   beating  ).
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: март 01, 2009, 07:57:16 »

Thamar  Bravo на твоя свекър. все така да се разбирате.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: март 06, 2009, 13:00:22 »

И аз вече мога да се запиша. План-графика беше сестра ми да дойде до София и да избираме с нея роклята. Но стана така, че харесах роклята във Варна с моята приятелка, обадих се на сестра ми, която беше на кафе по това време, защото хич не беше предвидено аз да си търся, камо ли да си намеря рокля. Тя изтича от центъра до Червения площад, за да каже  good или  NO и готовооо. На втората проба вече сигурно и мама ще дойде  pardon
Активен
carol
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 607



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: март 06, 2009, 13:17:24 »

сигурно аз съм единствената която е ходила сама,ама понеже много момичета след като си купят роклята после имат съмнения и съм чувала коментар от рода"ах ако не бяха ми давали толкова съвети 6тях да купя роклята която ми харесва" ре6их че после не мога да обвиня никого освен себе си ,каквато си я избера такава 6те си я нося ,така че я избрах сама,мерих и купих сама,само на последната проба дойде свекърва ми да види от страни ако има не6то за дооправяне .И не съжалявам! smile
Активен
monikabiri
Ентусиаст
**
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: март 06, 2009, 14:54:58 »

да, карол, роклята ти наистина е много хубава, добре си я избрала.
Аз на обиколките по магазините ходих с две приятелки и съм доволна от съветите им - макар че в крайна сметка изборът си беше мой. Те ми помогнаха с доста обективни мнения, например моделът, на който се бях спряла първоначално, се оказа крайно неподходящ, макар че аз в началото не разбирах и си настоявах за него:) освен това е много по-весело когато има повече хора, иначе както пробвах по 10 рокли във всеки магазин много бързо щях да се отегча. Е, за тях беше малко по-скучно, но ще им се реяанширам
Активен
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 06, 2009, 15:59:42 »

аз ходих само с  моята сестра, която е най-добрата ми  приятелка и ще ми е шаферка  girl_wink
Активен
buboleche
Ентусиаст
**
Публикации: 79



« Отговор #277 -: март 09, 2009, 14:00:22 »

аз мисля да отида с най-добрата си приятелка. мисля че ще имам нужда от  обективно мнение коя рокля как ми седи... и не бих се доверила само на момичетата в магазина/ателието.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: март 11, 2009, 10:49:48 »

Аз го планирам така-с майка ми и с бъдещата свекърва.И на някоя от следващите проби с кумата(и моя най-добра приятелка) smile smile smile
Активен
Tani4ka_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 11, 2009, 15:48:07 »

Аз си избирах роклята със сестра ми и майка ми.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: март 13, 2009, 21:21:15 »

с майчето!
с нея я и поръчах smile, въпреки че тя май не разбра цялостната концепция... Но все пак!
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: март 13, 2009, 22:31:10 »

С майка ми и леля ми - горкичките поплакаха, като ме видяха с рокля и воал, но те имат вкус и въобще не са ми се месили, просто и трите бяхме единодушни  girl_wink
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: март 24, 2009, 09:23:12 »

Аз избрах модела на роклята като направих портфолио от няколко, които ми харесваха и проведох допитване сред колегите ми от магистратурата (женски колектив), колегите ми от работа (мъжки колектив) и приятелките ми, когато се събрахме за рожденния ми ден (смесен колектив, повечето вече минали под венчило). Майка ми не хареса модела, който избрахме, свеки още изобщо не знае, че си шия рокля.

На пробите при шивачката ходя с .. шефа ми! Хахах! Той е ужасно, ужасно придирчив, с отношение към дрехи и всичко друго, бих казала метросексуален, освен това е толкова навътре в сватбената подготовка.. понякога мисля, че знае по-добре от мен какво правим. Искам да го помоля да дойде с мен на пробната прическа също. Последния път помогна на шивачката да определим подгъва и слагаше карфици заедно с нея - хихихи, трябваше някой да ни снима! Освен това, като излизаме заедно от работа, няма да ми мрънка каква е тая обедна почивка по 100 часа  Wink
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: март 24, 2009, 09:28:55 »

BASTET   Bravo на шефа ти.
дай боже му всеки му такова разбирене от началството!
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: март 29, 2009, 13:23:48 »

Аз сама си избрах роклята, харесах няколко модела в нета (всичките почти едни и същи) и уточних с шивачката как точно да изглежда. Сега треперя какво ще се получи smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines