Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:37:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 188085 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: ноември 18, 2008, 00:27:08 »

Много бързо я избрах. Пробвах 3 рокли и третата беше мойта. Бях с майка ми.
И аз така с мама,три рокли,като третата беше моята! blum
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #241 -: ноември 19, 2008, 11:48:24 »

За моята ходих с майка ми, малко традиционно звучи, но аз по принцип на нейното мнение много държа! Смятам, че и този пътстрашно много ми помогна! Bravo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: декември 02, 2008, 14:17:03 »

Когато избирах моята рокля бях с майка ми и мъжа ми.Разбира се милото чакаше в колата.Майка ми ми е добър съветник.Аз също много ценя нейното мнение. girl_wink
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: декември 02, 2008, 20:12:58 »

когато избирах моято булченска рокля бях с майка и една нейна приятелка, големи скици са и двете
много ми помогнаха,защото си казваха направо каквото не им харесва, на прадавачките не им се хареса много но жени просто са искрени  :girl_haha:ако бях с някоя приятелка или с сестра ми можеби нямаше да смея да пробвам толкова много рокли а аз пробвах доста yahoo
беше много забавно yahoo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: декември 02, 2008, 23:31:27 »

Аз, за мое най-голямо съжаление ,не можах да избера роклята с мама и кака cray поради простата причина че не живея в бг, и нямаше как да станат нещата..та аз избрах моята рокля със свекърва ми, макар че изобщо не се повлиях от нейното мнение, защото вкусовете ни са различни, но виж ти точно пък за роклята съвпаднаха tease
После естествено се показах на мама и сестра ми и те одобриха избора ми yahoo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: декември 03, 2008, 01:27:59 »

Аз избрах моята рокля с майка ми и с мъжа ми. Дори той я забеляза преди мен. Пробвах я, стана ми и я взех без да пробвам други рокли.
Активен
_MuMeTo_
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 285


Ако имаш мечта , позволи и да се сбъдне!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: декември 03, 2008, 01:38:29 »

Аз моята рокля е избрах с майка ми, излязах ме просто така да разгледа ме и ... в последния магазин майка ми каза " е няма ли да пробваш поне една рокля...." сложих една и се харесах и казах това ще е. По принцип исках да е по семпла , ама все пак един път съм булка smile
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: декември 03, 2008, 16:11:54 »

момичета май повечето от нас са избирали роклите си с мама good
 danceg danceg danceg
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #248 -: декември 03, 2008, 16:25:04 »

Не съм писала тук  pardon. Избирането на моята рокля стана съвсем случайно. Тогава имах още мнооого време до сватбата и не мислих за това. С мама се разхождахме, имахме среща близо до магазина на "Романтика" и влезнахме да убием малко време. Още от пръв поглед се влюбихме в един моодел. Прибрахме се, ама аз все за нея си мислих и макар, че е повече от това, което мислих да отделя за рокля решихме да отидем пак. В момента в който я облякох и застанах пред огледалото разбрах, че това е ТЯ и дадох капаро за дантела. След седмица, две ще ми вземат мерки и започваме с шиенето. Общо взето я избрах с мама, а втория път бяхме и с nia, че да има още едно мнение.
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: декември 05, 2008, 21:22:58 »

Няма по-добър съветник от мама  Bravo Bravo Bravo
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: декември 06, 2008, 22:57:22 »

съгласна съм silvanka  good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: декември 21, 2008, 09:36:28 »

Честно казано бих предпочела да избирам роклята с майка ми, но бях само с бъдещият ми съпруг. Ходихме до София за роклята и просто нямаше как да отида с нея.
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: декември 22, 2008, 23:24:27 »

аз като избирах моята рокля бях с мама и кака /сестра ми/. те изпаднаха в ужас със мен защото пробвах около 12 рокли докато си избрах моята
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: декември 28, 2008, 22:27:27 »

Моята рокля я избирах с вуйна ми, която е със 7г по-голяма от мен. Много ми се искаше с нас да бъде и майка ми, но с баща ми работят в чужбина и просто нямахме тази възможност. Все пак дори без нея пак получавах доста добра обратна връзка за роклята, в която съм се втъкнала или добри предложения коя да пробвам. Дори мога да кажа, че ако вуйнето не ме беше накарала да пробвам роклята, в последствие станала моя, нямаше и да я взема, защото аз въобще и не давах дума да се изрече за точно такъв модел, понеже "ще изглеждам още по-пълна". Но когато я облякох, и то за да докажа, че на мен такова "чудо" не ми стои както трябва, направо се влюбих в нея и беше безсмислено да обикаляме повече.
 И така, това е историята на моята сватбена рокля. На момичетата, които тепърва им предстои обикаляне за избирането на "Единствената" пожелавам успех.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: декември 29, 2008, 12:38:04 »

Аз моята рокля я избрах с Кумата.Беше един много дълъг ден, като мъжа ми и кума само висяха пред магазините и пушеха а ние двете обикаляхме като луди.Голямо съблечи-облечи беше.Роклята беше с един размер по-малка, но аз реших, че е тя.Когато я поръчах вече беше с мъжа ми и той знаеше горе-долу каа ще изглежда още преди сватбата.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines