Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:15:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 187659 пъти)
 
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #210 -: юни 04, 2008, 09:50:22 »

Моята я избирах с мама, сестра ми и леля ми. Нашата сватба беше  на 22 Юни. Аз и мама от февруари месец гледахме и бях пробвала доста модели и се бях ориентирала кое как ми стои, като наближи момента не избирахме дълго, взехме най- напред обувки за да гледаме дължината как ще дойде и така.
Беше много вълнуващо, само като се сетя че скоро правим 5  години откакто сме женени се чудя как бързо мина времето.
Активен
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 12, 2008, 14:08:57 »

Аз моята рокля я избирах съвсем сама,защото майка ми е в чужбина,а баща ми не го интересуват тези неща.Общо взето роклята си я избрах от третия магазин в който влязох,пробвах я,естествено харесах се много и я поръчах,но я поръчах толкова различна от това което пробвах че ми е много интересно как ще изглежда.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 12, 2008, 15:38:20 »


Аз я избирах с Димитър, навсякъде ходихме заедно - нямам как. pardon А
 и все пак доста държа и на неговото одобрение, ами ако после не си хареса булката..... TONGUE Затова, задгърбвайки всички суеверия, си ходихме навсякъде двамката! То пък, за късмет, си харесах роклята във втория магазин, в който влязохме. Така че, не съм го мъчила много любимия!  Victory
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юни 13, 2008, 09:18:43 »

Първият път когато обикалях бях с кумата ми, но тогава нищо не харесах!
След което тя започна да ми надува главата, че нямало време, а съм била и капризна.
И една събота излезнахме с майка ми и веднага си избрах рокля и я купихме. Винаги съм искала мнението на майка ми, защото винаги е била права!  Momy
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 13, 2008, 12:22:50 »

и аз търсих роклята с майка ми рбеше много забавно и след няколко магазина и пробване намерихме моята рокля и я поръчахме.И понеже имаше малко проблеми със срока , съм страшно благодарна на мама че ме успокояваше и ми даваше кураж...накрая стана де и всички сми доволни  Girl_hide
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юни 14, 2008, 15:17:26 »

Първият ден избирах рокли с 2 от моите приятелки (шаферките ми).Другите 2 не можаха да дойдат.
А следващите 3 дни бях с моите родители.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 14, 2008, 15:31:28 »

Аз първия ден обиколих с майка всички магазини в Сливен,но нищо не ми грабна окото,въпреки че мама с всяка една рокля ме хареса  smile
Тогава викам на тати-ще се ходи до Стара Загора  pardon Натоварихме се четиримата и милото с нас smile
Мъжете оставихме на кафенце,а ние с мама на проба danceg И след малко разглеждане и една проба намерихме роклята yahoo Трябваше малко да се пооправи и след една седмица си я взех с тати  smile Дори и за момент не съм се замисляла с кой ще я избирам-просто за мен трябваше да е с мама и тати  pardon smile smile smile
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 14, 2008, 19:22:27 »

Аз си харесах булчинската рокля при поредното ми обикаляне в асеноеград, бях с майка ми, после заведох свекърва ми да я капарираме и трите много я харесахме  Bravo Bravo Bravo
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 14, 2008, 21:00:32 »

Моята тълпа при избор на роклята беше мнооого голяма - 7 човека бяхме и избрахме най-хубавата  yahoo
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 16, 2008, 10:21:18 »

Аз исках само сестра ми и майка ми, но и свекито като каза "И аз искам да дойда.. Може и за мен нещо да си харесам" и реших, че не искам да тръгнем цял футболен отбор. Няма нужда да влизаме по 5-6 човека в магазините. Според мен най-добрият вариант ще е да си ида само с кумата. На нея й имам пълно доверие, а и е перфектната компания  good
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 24, 2008, 09:59:06 »

Аз бях с майка ми и една приателка, която ми е като сестра. Без майка не мога да избера. Тя ме вижда отстрани и ми казава мнението си и това, което избрах беше най-доброто за мен. Намерих това, което търсих балгодарение на майка  danceg
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 24, 2008, 12:13:27 »

Аз моята я купих малко непревидено... в смисъл, не бях тръгнала за рокля, но много ми хареса и бях с майка ми и сестра ми.. Точно както си го планирах в началото  danceg
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 30, 2008, 23:01:02 »

  За съжаление моята майка почина и за да не идва свекърва ми навсякъде и да ме командва нещо, което  започна да го прави, откакто решихме да се оженим с моят любим, си го взех него. Само че, той не гледаше докато пробвам, а ме чакаше някъде..не съм суеверна и мислех всичко да гледа, ама искам да го изненадам girl_wink
  Ох, а в един магазин като видях една майка с каква любов гледа дъщеря си, едва си сдържах сълзите, докато изляза и стигна до моето слънчице и да се сгуша в прегръдките му, добре че беше с мен.  :offtopic:Момичета, радвайте се на любовта на майките си, тя е едно от най-важните неща в живота на всеки! Надявам се да не съм натъжила форума!
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 16, 2008, 13:04:31 »

с двете майки съм аз - големи сладурани ми са  Ashamed
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #224 -: юли 16, 2008, 15:01:34 »

Aз избрах плата сама, но първата проба предстои и задължително ще взема мама.Бъдещата ми свекърва не е от тук, но средствата за роклята са ми от нея, а мама ще облича младоженеца.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines