Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:59:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 188087 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: март 11, 2008, 14:52:16 »

първо свеки видя моята рокля(тогава се колебаех между две)мнеее не ми помогна!после майка ми която също беше раздвоена и накрая извадиш тежката артилерия-кумата която каза тежката си дума и в крайна сметка избрах роклята която месеци наред гледах през витрината на магазина но разбира се я променихме blum
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #196 -: март 11, 2008, 14:57:05 »

Аз пък си избрах роклята сама! Когато отидох да я поръчам една седмица по-късно бях с една приятелка, ей така за успокоение, но хич нямаше да ми пука дори и да не ме беше харесала. Аз толкова много си харесах роклята и толкова специално се чувствах в нея, че и за стотна от секундата не съм имала съмнение, че това е роклята.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #197 -: март 12, 2008, 09:06:02 »

Ходих с мама и сестра ми. Обикаляхме, обличах и изведнъж когато си мислех, че този ден просто нищо няма да харесам я видях. Мислех, че като я облека няма да се харесам, но се оказа ,че греша. Почувствах, че съм намерила това което търся. Мама и сестра ми също ме харесаха и решихме да помисля няколко дена. Върнахме се след един час и я капарирахме.
Активен
Kali77
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 32


Аз и Дядото - вече семейство!


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: март 13, 2008, 19:25:34 »

Не само роклята си,а и почти всичко останало избирам с моята Кума!Тя е много обективна и не лъже,когато нещо не и харесва,но и не е прекалено притенциозна,за да не хареса нищо!Знае какъв ми е вкуса и дори за нещо да не сме на едно мнение,дава ценни съвети!Абе все пак затова и съм я избрала за Кума,защото рачитам да ми дава съвети не само за сватбата,а и след нея! good
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #199 -: март 14, 2008, 12:08:26 »

След като направих 5 самостоятелни тура, 1 голям с моята кума, си избрах роклята с мама и две приятелки в Асеновград. Но честно казано, ако бях сама пак тази рокля щях да си взема. Не ме притеснява сама да си обикалям магазините  smile
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 01, 2008, 14:04:51 »

Аз обикалях с бременната ми сестричка, за което съм и ужасно задължена, само за накрая викнах една приятелка да чуя и второ мнение   smile
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #201 -: април 02, 2008, 15:42:04 »

Здравейте! Обияам да обикалям сама, но сега в събота ще правим с мама първата обиколка за рокля в София, но има време до края на Август, така че разчитам и на Асеновград, отново с мама...Тя знае най-добре какво ще  ми стои най-добре, но се надявам като дойде часа на моята рокля да сме на едно мнение!!!
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 02, 2008, 16:06:54 »

С две колежки харесахме роклята, а мама и татко я удобриха. give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 08, 2008, 16:24:25 »

А аз с мама, леля, шаферката и кумата  danceg и накрая от толкова много мнения взех та се обърках  stop накрая хванах майка под ръка и снея двете избрахме моята рокля  yahoo
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 08, 2008, 18:26:38 »

моята рокля я избирах с мама и свеки но да ви призная само майката може да даде обективно мнение без да се притеснява от реакцията затова аз съм с две ръце за да се избира роклята с майките
Аз също подкрепям anichka82 smile.Aз избрах моята рокля с мама и мога с затворени очи да й се доверя-никога не ме е лъгала кое как ми стои.Ходихме до Асеновград с писето,мама и свеки,но там се разделихме всеки с майка си,защото не искахме да се виждаме предварително. :girlhide:Направихме една обиколка и аз не си харесах нито една рокля,момичета shok.Реших,че трябва да меря различни модели и знаех,че трябва да си усетя роклята,като я облека(това съм го чувала по филмите),а то взе че и така се получи danceg.Моята рокля беше трета поред,която мерих и направо онемях като се видях Oh my ...-чувството беше невероятно danceg.После мама ми каза,че лицето ми блеснало по особен начин,като съм се видяла и тя била сигурна,че точно това е моята рокля. Bravo
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #205 -: април 18, 2008, 10:15:15 »

И аз обикалях с мама. Тя има много хубав вкус и знае кое ми стои най-добре smile Одобри и обувките, чантичката, всичко  yahoo Милата ми мама каза, че се е вълнувала като че тя ще е булката  Girl_hide
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 28, 2008, 07:28:30 »

аз първия път като ходих до асеновград бях с мъжа ми баба му и дядо му-те са много готини,само че се изморяват бързо:)сега на 07.06 пак ще ходим същата компания:)аз и боби(мъжът ми)си имаме най-голямо доверие в преценката,и така ние ще си видим "одеждите"преди сватбата:)
Активен
Kleo
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



« Отговор #207 -: май 28, 2008, 09:17:47 »

На мен бабата на мъжът ми ми я подари, и много си я харесах.
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #208 -: юни 04, 2008, 09:30:44 »

аз бях с майка ми,свекърва ми/добре че беше тя,защото е в този бранш,даже преди години и с булченски рокли се е занимавала,та много ми помогна да е хубав плата,кройката да е удобна и т.н/ и с мъжлето ми,той милия като влезем в даден бутик седи от вън и чака,даже се беше засекъл с един баща на булка и си лафека и като тръгнах ме му пожела успех,като попитах милото защо и той се смее "еми като му казах,че съм с теб,майка ми и тъщата,какво друго да ми пожелае" laugh funnytooth
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 04, 2008, 09:44:27 »

Аз избрах моята рокля с мама. Първо обикалях с нея и много ни хареса роклята, направо като я облякох тя не спря да се усмихва! След това като решихме, че това е моята рокля, след около 2 месеца отидох с нейна приятелка, която също разбира и да си каже мнението, тя съшо онемя и каза, че роклята е шита за мен! Определено им се доверявам напълно, а и хич не е евтина, та ако не ме харесваха много нямаше да решат да е тази, а и което е най-хубаво и аз я обожавам тази рокля!
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines