Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 05:06:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 187689 пъти)
 
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: декември 02, 2007, 15:34:02 »

аз искам да си избера роклята с майка ми, смятам да ходим до Асеновград /аз съм от София/ и от там да си я избера! тъй като сватбата ми е юни месец, мисля към края на април да отида за рокля...такива са ми намеренията....вече нямам търпение да си видя с рокля  yahoo
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #166 -: декември 02, 2007, 18:52:39 »

И аз мисля,че майка ми е най-добрия вариант. Ако съм с някой друг ще му е неудобно да ми каже ако нещо не е както трябва.
Активен
Гери
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 307


Много щастливи!


« Отговор #167 -: декември 10, 2007, 16:06:45 »

С майка, разбира се, но когато я капарирахме дойде и кръстницата ми.  smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: декември 10, 2007, 18:23:17 »

Хмммм, чудя се защо чак сега пиша в тази тема  crazy crazy crazy Но така и така съм тук да споделя и аз..... значи моята рокля я избирах на саме със себе си и един комп /в случая на работа/. Рових се в сайтове и сайтчета и сайтченца и така в един абитуриентски сайт намерих моето рокле. Копи-пейст на една флашка и айде в магазина.  tease tease tease Там обясних какви промени искам и мисля че на втората проба чак майка ми дойде да ме види какви съм ги свършила. Милата ми нямаше грам доверие че наистина ще е рокля, макар и къса  Bravo Bravo Bravo Никой не я беше виждал до самият сватбен ден. Сега ако трябва наново да мина по този път , пак така ще направя, сама ще си избера визията без да слушам този и онзи. Не може вкусовете на много хора да съвпаднат с моя, а в такъв момент всяка конфронтация е излишна  beating beating beating
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: декември 11, 2007, 10:30:07 »

Първото обикаляне беше със свекърва ми,но нищо не харесах,второто със сестра ми,и тогава тя ме заведе в ателието където ми и ушиха роклята.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #170 -: декември 11, 2007, 11:47:32 »

На мен първото ми набелязване беше сама в Интернет blush Откроих си 3-4 модела. После влязох в 2-3 магазина в Стара Загора със свеки /не беше планирано/. После в София посетих 6-7 магазина с търговския агент на фирмата ни там /горкото момче,да му бяхте видели физиономията funnytooth,ама -нямах идея как да намеря "Стамболийски", а после да стигна до "Солунска" blush/.
Трети път влизах в няколко магазина в Стара Загора да видя  *db*нови колекции pleasantry Четвърти път с милото гледах в Пловдив в 2-3 магазина. Сега очаквам ходене до Асеновград със свеки и милото и евентуално кума или кумата. crazy
Започвам да се притеснявам вече. girl_impossible
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #171 -: декември 11, 2007, 16:27:35 »

Мерси good Там е работата, че никой нищо не ми определя, но не спират да ме убеждават да видя първо готови неща, та да не се поемат рисковете на шиенето. И аз-мир да има.  @}->--Ако ме питат, даже сама бих си избирала роклята, с някоя приятелка, че и без нея даже. Аман от дивотии с тия рокли! diablo
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: декември 12, 2007, 10:45:40 »

оф и аз се чувствах така в един момент...Ами да ако трябва отивай сама или само с една приятелка, на която можеш да се довериш!Споко всичко ще се нареди!Както стана при мен въпреки че си бях поръчала рокляоще 2 месеца преди сватабат накрая не ми хареса и 3 седмици педи това ходих да търся нова и да поръчвам....Ама в крайна сметка всичко се нареди.така че спокойно - нещата винаги се оправят! good
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 11, 2008, 17:42:56 »

Хей,здравейте!
Аз винаги съм си мислела,че ще избирам сватбената рокля със сестра ми. Тя е по-голяма от мен,с добър вкус,винаги откровенно ми е казвала какво мисли.Но....за съжаление сега не живее в България и само ме разпитва по телефона как вървят нещата... l_bye_girl За щастие имам на кого да разчитам,тъй като си нямам моя майка,ходя с майката на приятеля ми!!! Тя имаше търпението да гледа рокля след рокля,да обикаляме из целия град из снега и поледицата. Много съм й благодарна!!! give_rose
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #174 -: януари 12, 2008, 03:52:07 »

Ако ме питат, даже сама бих си избирала роклята, с някоя приятелка, че и без нея даже.

Авичка, аз точно сама си избрах роклята - първо си бях набелязала роклите от списания, след това отидох в 3 магазина да пробвам и "Тадааааа - роклята беше избрана!" След това свекърва ми предложи да дойде с мен до магазина, за да ме види и тя с роклята (все пак майка ми беше на няколко хиляди километра) и след като излязох от пробната и тя ахна, знаех, че съм направила правилния избор. Така че давай смело! Не е задължително да има някой с теб. Все пак е най-важно как си се представяш самата ти с роклята. От снимките ти, само мога да съдя, че имаш достатъчно вкус, за да се довериш на самата себе си.
Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 29, 2008, 10:43:54 »

Хайде, дойде и моят ред да пиша тук. danceg

Аз доста време се чудих с кой точко да тръгна по магазините. Честно казано решението не беше много лесно, защото аз съм страшно саможив човек и имам буквално 2-3 приятелки, а много не ми се ходеше с мама, тъй като имаме много различни вкусове, а и тя обича да се налага. diablo

Но, тъй като времето взе да напредва миналата съботе се прежалих и тръгнах с мама и сестра ми - за преживяването мога накратко само да кажа :  GROAN.
Сега планирам нова разходка този път с кумата( и тя си пада малко  diablo) и моето мило, така че стискайте палци.... Sunshine
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #176 -: януари 29, 2008, 10:51:34 »

Kalei, от моя опит с обикалянето- един съвет-колкото по-малко хора,толкова по-добре! good Не стига, че ще слушаш препоръките на продавачки/шивачки или други такива, ще чуеш мнение на хората около теб, ще се объркаш в един момент самата ти! Аз какви ли не ги слушах препоръки,ама коя рокля какво й било /не й било наред, накрая наистина се обърках,писна ми, тропнах и казах "Не искам да слушам повече-такава рокля съм казала, такава правете/такава ще бъде!". И спряха да ми обясняват как тоя плат еди-какво си, как оная линия еди-що си... diablo

Didibaby, благодаря за комплимента! give_rose
Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 29, 2008, 17:45:05 »

Ох, avva знам че си права,но каво да направя като мразя да обикалям магазините сама... pardon
 
Но въпреки вскички нерви, които 100% ще имам около избирането на рокля, мисля че накрая ще стане моето....  girl_wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: януари 29, 2008, 23:07:34 »

Аз първо направих една виртуална обиколка из нета. И първото ми официално ходене с мерене се случи миналата събота. Бях с една съфорумка: Аlucinado и с кумата. Като ходя до Асеновград ще ходя с шаферката. Мама иска да ходим до Одрин, така че там с нея. И така, с когото, когато и където имам възможност с него ходя. И сама да отида, пак не ми пречи  pardon
Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: януари 30, 2008, 09:30:43 »

Да и аз първо направих една доста продължителна (3 месеца) виртуална разходка, но сперед мен това би объркало много от бъдещите булки...
Например смятам да отделя за рокля най-много 700лв, а в нета (не от български сайт) си харесах рокля, която зада ми я направят тук трябва да дам поне 1600лв. Oh my ....
Много е разочароващо...... cray
Иначе, за сега определено мисля, че най-добрата компания при избор на рокля е моето Мило....за него поне знам, че има същия вкус като моя, но е далеч по-обективен от мен... girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines