Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:23:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186566 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: септември 28, 2007, 16:08:22 »

Момичета, аз моята рокля я избрах с една приятелка и милото. А за да бъда по-точна той я хареса преди мен. И понеже има поверие младоженецът да не вижда роклята, аз я преправих малко като модел и на края когато я взимах бяхме с кума. Майка измина разтоянието до Асеновград точно посред зима в най-големия студ, но не успя да я види тогава (бяха я продали)  cray. Видя я чак когато си я взех окончателно и я облякох пред нея. Искам отново да видя този нейн поглед тогава. girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: септември 28, 2007, 16:26:59 »

 Аз бях със сестра ми и нейният мъж! И милото беше с нас, но ни чакаше на 1 кафе и не влезе в магазина, за да не ме види. Честно да ви кажа аз не съм много суеверна и исках милото да ме види, да изберем заедно роклята! Но твърдо каза "Нe, няма да те виждам, не е за хубаво!"  Wink  И се радвам, че така стана, защото той си нямаше идея какво съм си избрала и като ме видя... girl_in_love беше без думи... Oh my ... Много ме хареса и цяла вечер ми повтаряше колко съм хубава...  girl_in_love girl_in_love  kiss любов заедно
Активен
ani_perla
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: септември 28, 2007, 17:02:06 »

Темата за булченската рокля е мноооооооооого обширна за мен :\Като се почне с това ,че бях толкова скептично настроена ,че ще си харесам готова, а на шивачи нямам доверие и се стигне до там ,че нямам ни най-малка представа как бих искала да изглеждам badgirl.Единственото което знаех със сигурност беше ,че исках роклята ми да буде максимално изчистена като модел.И ето на тръгвам с майка ми и баща ми на лов за вещици pleasantry :laugh:И най -интересното беше ,че роклята си я взех от 2 магазин ,в който влязох.И това ,ако  не е късмет Clover
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: октомври 01, 2007, 11:14:54 »

Ами мила все едно чета за себе си-и аз бях същата и си взех роклята от 2-я магазин :laugh:Само че бях със сестра ми първия път,а после със свекито,майка я видя като ходих да я стесняват и ахна(но това вече съм го разказвала),просто исках да ти кажа,че и аз имах този късмет,а и сандалките и чантичката си купих така-с късмет!
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #139 -: октомври 01, 2007, 11:36:41 »

А аз си избрах роклята с вас момичета. Благодарение на вас открих мечтания модел. ЗНаех какво се предлага по магазините и знаех че няма да изглеждам добре в него pardon.. Но може да се каже че с мама избрахме платовете заедно...ако това са брои за избор на рокля laugh...
kiss2 на всички съфорумки
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: октомври 01, 2007, 14:35:45 »

Моята си я харесах в интернет. По случайност се оказа, че друга булка си я е поръчала в Сватбен център Младост и тъй като цяло лято бях в Созопол специално за да я видя си дойдох до София. С майка ми бях и си я поръчах. В петък ми звъннаха,че е готова и нямах търпение да отида да я видя.. И като я видях.. най-красивата и невероятна рокля за мен, облякох я с огромно желание и нетърпение и майка ми и кумата ми ,които бяха с мен ахнаха, казаха че съм приличала на принцеса Love girl Оказа се,че мъничко трябва да ми я скъсят само и всичко ще е съвсем наред. Нямам търпение да отидем със златото в  сряда да си я взема и той да си вземе костюма  Bravo
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: октомври 02, 2007, 23:25:58 »

Aз тръгнах за рокля с майка и милото, като милото играеше ролята на шофьор, но за мое учудване бързо се насочих към желаната рокля  DANCE
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #142 -: октомври 03, 2007, 08:36:55 »

 :new-user:Рокля за себе си още не съм търсила  но мога да разкажа как с една приятелка избирахме нейната butterfly... бяхме 5 девойки, тръгнали с тази бойна задача по магазините .... и не щете ли, още в първия магазин, в който влезнахме и първата рокля, която избрахме дружно, се оказа роклята точно за нашата приятелка .. тя направо засия в нея, беше като истинска принцеса, а ние безкрайно щастливи danceg danceg danceg верно, обиколихме още няколко магазина и пробвахме още няколко рокли, но не бяха като първата girl_wink Сигурно ви се е случвало като видите нещо в първия магазин и да си кажете "Това е направено само за мен", но все пак да пообиколите още малко да не би да има и по-хубаво нещенце някъде и .... после пак се запътвате към първия магазин и си вземате това, което си е за вас smile  хехе  smile
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #143 -: октомври 03, 2007, 09:16:32 »

 give_rose Thanks for welcome  give_rose
С цената и при нас беше така, доста висока наистина, но при вида на приятелката ни - сияеща от щастие, дори започна да танцува, сложихме коронка с блестящи камъчета и тя блесна още повече ... просто нямаше съмнение, че това е роклята и цената беше оправдана на мига  Sunshine
Всъщност темата беше "с кого избирахте ..." - определено всички дружки мислихме в посока кое на нея ще отива най-най-много и не изхождахме от лични предпочитания и се получи много добре. Определено ще избирам рокля с приятелки, когато дойде момента, но никога не бих пропуснала и систъра ми  Girl_sing
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 09:38:33 от Katitka » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: октомври 03, 2007, 09:22:43 »

Добре дошла мила при нас!радвам се,че се регистрира и така ще ти бъдем още по-полезни незвисимо дали си булка или помагаш на такава!Надявам се скоро да се включваш и като бъдеща булка все пак girl_wink
И аз с моята рокля постъпих така-разгледах със свекито за всеки случай,ама така само се затвърди мнението ни, а и се посмяхме доста в някои други магазини laugh
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #145 -: октомври 03, 2007, 09:34:28 »

Привет tonitta, Ели! Благодаря за "посрещането"!!! Определено намирам много хубави идеи тук и приятни млади дами  Sunshine и регистрацията нямаше как да не бъде факт girl_wink tonitta, благодаря и за съдействието с "Приятелския договор", големи успехи жънем вече, но ще пиша отделно за това ...
А нашата сватба я планираме за 2009 .... верно, далечко звучи, но и този миг ще дойде  girl_in_love а до тогава ще трупам опит с приятелки  smile което е не по-малко страхотно  Wink
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 09:41:30 от Katitka » Активен
whoopy
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #146 -: октомври 03, 2007, 12:24:25 »

Най-накрая и на мен да ми излезе късмета!
След безумно обикаляне по салоните се бях отчаяла - рокли за по-пълни бъдещи младоженки няма, или по-точно има, ама са толкова претруфени, че изглеждаш като "сметанова торта" в тях. Харесах си няколко модела на "Аз и ти", обаче се оказа, че нямат "размер подходящ за мен".
Точно се бях отчаяла и най-неочаквано нашата сватбена агентка ми предложи да отидем заедно до салона на фирмата в Смолян. Отидохме с нейната кола, оказа се че тя е разговаряла с хората в Смолян и като пристигнахме те вече ни чакаха. Направо нямам думи за жеста, който направи и затова как беше до мен през цялото време на пробите, даваше идеи и съвети и заедно с момичетата от салона сътвориха най-хубавата рокля за мен.
Много съм щастлива и нямам търпение да ми изпратят роклята, вече готова. Дано само всичко да е наред.
Активен
nepenthe
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



« Отговор #147 -: октомври 03, 2007, 13:11:42 »

  При мен беше доста кошмарно (защо ли говоря в минало време shok), понеже "300 дни и 300 нощи" търсих търсих....иии нищо все не ми харесваше. Та накрая реших аз да си измисля модела..иии така, скорко ще видим какво е станало! Ама направо не знам вие как си харесвате - според всички модели са ужасни  pardon
  Е, самичка търсих естествено, то при тоя каприз от моя страна...на всеки щеше да му се отели вола с мене  blush
Активен
whoopy
Новак
*
Публикации: 13



« Отговор #148 -: октомври 03, 2007, 13:22:29 »

Eли, beb4e  толкова сте мили, благодаря ви  give_rose.
А за агентката, май наистина случихме с нея, непрекъснато тича и урежда нещата за сватбата, имам чувството че дори преди да си помисля нещо, тя вече се е сетила и го е свършила. Навсякъде е с нас, даже отиде на пробите на шаферите, въпреки че ние нямахме време да отидем. Много се чудихме дали да си наемем сватбен агент, но на този етап определено не съжаляваме, дано да бъде така до края.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: октомври 03, 2007, 13:28:23 »

При мен беше доста кошмарно (защо ли говоря в минало време shok), понеже "300 дни и 300 нощи" търсих търсих....иии нищо все не ми харесваше. Та накрая реших аз да си измисля модела..иии така, скорко ще видим какво е станало! Ама направо не знам вие как си харесвате - според всички модели са ужасни  pardon
  Е, самичка търсих естествено, то при тоя каприз от моя страна...на всеки щеше да му се отели вола с мене  blush


Мила, и аз съм по принцип капризна. Вечно обикалям по сума ти време за каквото и да било. Обаче този път и аз не можах да повярвам как се случи толкова бързо да си я харесам. Рових из интернет и всички изглеждаха толкова претруфени и не по мой вкус и изведнъж я изнамерих. И това беше,просто знаех, че това е МОЯТА РОКЛЯ  girl_in_love
Лейди Дарк, сигурна съм че щом е по твой модел ще бъде прекрасна и много ще си я харесаш и разбира се ще бъдеш прекрасна булка!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines