Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:27:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С кого избирахме булчинската си рокля  (Прочетена 186712 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: август 06, 2007, 18:11:58 »

милички незнам за тук ли е но аз сега се връщам от магазина с роклите :DANCE:ходихме със свекито и тя много хареса и двете рокли и в тоя ред на милси изобщо не ми помага в избора....ау ама и двете са страхотни но ще мисля още pleasantry може пък трета да харесам laugh
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: август 07, 2007, 14:45:45 »

Аз предпочетох да се доверя на себе си в избора на рокля и за това ходих самичка ,когато я поръчах и на пробите също исках да съм сама!Така се чувствах по-добре!
Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #122 -: август 24, 2007, 10:11:50 »

Аз ходих с моята майка,защото е различно някой друг да те види ,а още по-малко близък човек.Поне няма да си премълчи ако не му хареса.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: август 24, 2007, 15:03:43 »

и аз шпървоначално ходих със сестра ми и си харесах две рокли и след това ходих смама, която ми помогна да взема крайното решение - тя също ме хареса повече с тази, която и аз така или иначе предпочитах DANCE
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: август 25, 2007, 20:20:29 »

Аз първия път бях със сестра ми,но тя има коренно различен вкус от моя и само ме караше да се намъквам в разни огромни рокли с обръчи и падаше голям смях,защото аз започвах да се клатя напред назад и едвам вървях и само се хилотех и майтапех,че мога да побера под роклята си всички гости...Та както и да е тогава за първи път си харесах моята рокля,но сестра ми ме насочи към друга.вечерта обаче като поразмислих и реших да е тая която аз си харесах и отидох със Свекито,която каза-това е!И аз наистина като я облякох и реших малко да япроменя и много я харесах!После пообиколихме малко колкото да се уверим,че няма по-хубава за мен и се върнахме да я вземем.А майка я видя сега като ходих за корекциите и се влюби в нея-за пръв път да няма поне една критика от нейна страна.И това ме направи още по-щастлива и спокойна! girl_in_love
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: август 27, 2007, 08:00:53 »

аз през циалото време бях с майка, само при шиенето дойде и кумата.
Но майка преди много ми шиеше (уши ми дори и абитуриентската рокля) и разбира от тези неща и аз мога да и се доверя. give_rose
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: август 27, 2007, 09:32:25 »

Поради безкрайния брой на роклите, които избирах и капарирах и обявавх, че това е мойта, що народ се изреди, кой ли не беше с мене, така, че никой не може да се оплаче!!!! Но последната бях с братовчедка ми във Варна, с нея я избрахме по каталог, полсе я докараха в магазина да я видим на живо, бях без мама пак, но с леля и свеки и така, тази беше без мама и ми липсваше sad Но пък послтоянно се снимах и и пращах снимките, така че беше в течение!!! good DANCE
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #127 -: септември 02, 2007, 14:49:43 »

С майка ми blum Освен нас двечките никой друг не я е виждал.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #128 -: септември 03, 2007, 08:29:06 »

Аз много искам да избирам роклята с мама, но... тя е на 350км.  cray Искам и с милото, но той категорично отказва. Сигурно ще съм със свеки. Но пък съм почти сигурна, че ще шия роклята-показах модела на свеки и тя ахна, много й хареса. Тази седмица мама идва на гости и нямам търпение да й покажа всички снимки, които съм си качила- идейки за украси, прически и т.н. Друго си е с мама да споделиш.  blush Че като е далеч ми липсва точно в този момент, нищо че иначе само спорим.  pardon
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #129 -: септември 03, 2007, 14:01:04 »

Avva _stz не може ли да избереш няколко рокли с приятелка и после да извикаш майчето ти да дойде за финалния избор?

Аз така направих с мойта рокля, първо отидох с една приятелка, моята рокля беше първата която пробвах... След това майка ми дойде, препътува 3500 км  Wink и я одобри! Не съм сигурна че бих се била престрашила без майка ми, а някак си и не исках исках точно тя да е част от избора ми... но може би и поради факта че живеем на толкова километри и тя не е част от изборите които правя по принцип и исках да е за този.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: септември 03, 2007, 14:38:59 »

И аз си избирах роклята самичка, е то отидох в 3-4 магазина и бях си избрала вече. Накрая всички много я харесаха  girl_in_love
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #131 -: септември 03, 2007, 15:43:50 »

Malena, шапка ти свалям за късмета,да знаеш! good Да си намериш толкова бързо роклята е цяло щастие...
Rou,ти си права, ще помисля по този въпрос. Или просто ще видя само в Асеновград какво предлагат и в крайна сметка ще шия. А като шия- при пробите мога да пращам снимки, така майка ми все пак ще бъде част от процеса!  yahoo
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: септември 03, 2007, 20:59:39 »

И аз си избрах роклята веднага :laugh:Още от втория магазин в който влязох-на 20-та минута от търсенето!И изобщо не съжелявам!Обаче за това,че само кака и свекито я бяха виждали,а майка все още не,защото исках да действам бързо,ми беше някак свито докато майка не дойде с мен и не ме видя с роклята...А когато само ахкаше и нямаше нито 1 забележка вече се успокоих и ми стана много приятно girl_in_love
Активен
gyendalin
Любопитен
*
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: септември 14, 2007, 22:40:04 »

Аз още преди да тръгна по магазините знаех какво искам, после порових в интернет, избрах корсета и полата на снимки, ако се наложеше да я шия, защото не може да обясниш на шивачката какво точно искаш. Накрая видях моята рокля, беше с ръкави и презрамки, шивачката ги махна, и хоп ето я моята рокля. Не исках нищо друго  освен класически корсет и пола, после размислих за булото, защото като се видях.... girl_in_love. Сама ходих и я избрах, на последната проба една приятелка дойде с мен/с децата, беще пълен цирк danceg/. Някъде четох да не ходя по много магазини за да не се обърквам с много рокли и модели и накрая да не мога да взема решение, така и направих DANCE и не съжалявам.
Сега чакам да се организира партито с булчински рокли за да мога пак да си я сложа blush yahoo
Активен
coco
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: септември 28, 2007, 15:58:32 »

Харесах си я в интернет...после отидох с бъдещия ми мъж и когато я облякох ..мммм  blush
Сега я поръчах да е друга материя....и вече нямам търпение да си я видя как ще изглежда.. Girl_sing
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines