Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 01:01:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хотел - ресторант ЕВРОПА - ХАСКОВО - Наглост  (Прочетена 21579 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 22, 2009, 21:21:29 »

Уважаема Нина, нямам против вас и даже не ме касае ресторанта в Хасково, но от месец си чета във форума и често попадам на ваши мнения. Няма лошо да си правите реклама и да давате съвети, но има и някакви граници.  Ето върнали са ви парите! Първо трябваше да изчакате срещата със собствениците на заведението и тогава да обобщите мнението си. Също сте пуснали темата и в друг форум. Сама преценете какво искам да ви кажа. Благодаря!
Аз съм гражданка на тази страна и съм свободна да изразя мнението си където искам не в този а и във 200 форума ако искам !!! Колкото до рекламата ами да взема да си изхвърля клавиатурата за да не пиша и казвам каквото и да било само и само такива като вас да не го приемат за реклама ! Моето уважение към вас ,но това е форум и хората могат свободно да си кажат мнението ! И за да бъда още по ясна и добре разбрана ще кажа и още нещо ! Това че споделих искренно възмущението си от тази случка, не значи ,че целите ми са били свързани с реклама ! Направих го ,защото всеки ден се случват такива неща и по една или друга причина хората предпочитат да премълчат от колкото още повече да си хабят нервите . Точно това води до такива неписани закони кото в този случай ! И понеже каза ,че четеш форума хубаво е да прочетеш темата за  /Диаманти ASSOS - МОЛ ВАРНА - ОТВРАТЕН СЪМ!!! / и тогава да ми кажеш дали и Тео си прави реклама ! Извинявам се предварително , че намесвам името му !  good
« Последна редакция: октомври 23, 2009, 00:16:27 от NINA STYLE » Активен
Ivsen
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #31 -: ноември 12, 2009, 13:46:21 »

Аз мога да кажа само едно - горко на този, който работи с клиенти имащи подобни постове. Мъка
А вие професор Пачоран какъв сте в този форум? Дежурите ли? Или може би сте бъдеща булка?!
Уважаема Нина, извинявам се, ако съм ви обидила с нещо. Друго имах предвид - да изчакате срещата и тогава да пишете. А този пример, който ми давате за диамантите и Тео- виждам, че вече темата е добре редактирана и преместнеа много навътре във форума (вече не е на челна позиция). Оставям без коментар. Благодаря!
« Последна редакция: ноември 12, 2009, 13:48:30 от Ivsen » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #32 -: ноември 12, 2009, 13:58:44 »

 И аз не мога да се определя какъв съм, но във всички случаи не съм албански реотан.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines