Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:57:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номинации за албум на месец Октомври!  (Прочетена 61731 пъти)
 
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 08, 2009, 16:46:29 »

И аз си бях харесала един албум и чаках темата,ама докато се обърна и то миналооо...
,ама така никог а няма да сваря да си предложа това албумче,а е толкова красиво.
Мисля, че е редно албумите предложени след номер 5 да се прехвърлят за следващия месец, Аз миналия месец направих последна номиницията си, но анкетата беше вече факт, а смятам че предложинието ми заслужава внимание (албума на Crystal). Така всеки ще знае че неговото предложение все някога ще иде на номинация pardon
Но от друга страна анкетата ще е готова предварително и няма да има изненади, както сега момичетата не знаеха, че са номинирани. Но като се замисля какъв дебат се заформи вчера и какви реплики заради класацията или как по точно да го нарека, предпочитам албума ми да не ходи на номинации sad
Това ми е мнението...
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 08, 2009, 17:18:22 »

Аз току що разбирам, че албума ми е номинирам.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #47 -: октомври 09, 2009, 12:27:56 »

А как да гласуваме за новите предложения  huhhuh.gif
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 09, 2009, 12:46:38 »

А как да гласуваме за новите предложения  huhhuh.gif

Тео писа малко по-нагоре, че анкетата ще бъде пусната в петък. Защо - той си знае.


Анкетата още не е пусната за да се гласува smile
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 09, 2009, 16:03:52 »

Може би мнението ми няма да се вземе под внимание, но аз от дълго време си го мисля затова искам да го споделя:
Защо не се определи някакъв интервал от време например от 1-10то число на месеца всеки може да номинира по един албум.След това се сумират предложенията и първите 5 които са предлагани най-често отиват на номинации и вече от 10то число до края на месеца си се избира имежду тези 5 (те така или ина4е ще са най-харесваните и подкрепяни албуми).Просто на мен това да следи6 кога ще пуснат темата и да бързаш да предложиш твоя фаворит ми се струва безмисленно, а така ще си има датички и всеки ще си знае кога може да дава предложение и след това кога се гласува..
Съжелявам ако съм ви изгубила времето , ама аз исках да си го кажа Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 09, 2009, 16:08:50 »

Може би мнението ми няма да се вземе под внимание, но аз от дълго време си го мисля затова искам да го споделя:
Защо не се определи някакъв интервал от време например от 1-10то число на месеца всеки може да номинира по един албум.След това се сумират предложенията и първите 5 които са предлагани най-често отиват на номинации и вече от 10то число до края на месеца си се избира имежду тези 5 (те така или ина4е ще са най-харесваните и подкрепяни албуми).Просто на мен това да следи6 кога ще пуснат темата и да бързаш да предложиш твоя фаворит ми се струва безмисленно, а така ще си има датички и всеки ще си знае кога може да дава предложение и след това кога се гласува..
Съжелявам ако съм ви изгубила времето , ама аз исках да си го кажа Girl_hide Girl_hide Girl_hide

подкрепям предложението.  good
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 09, 2009, 16:32:29 »


Защо не се определи някакъв интервал от време например от 1-10то число на месеца всеки може да номинира по един албум.След това се сумират предложенията и първите 5 които са предлагани най-често отиват на номинации и вече от 10то число до края на месеца си се избира имежду тези 5 (те така или ина4е ще са най-харесваните и подкрепяни албуми).Просто на мен това да следи6 кога ще пуснат темата и да бързаш да предложиш твоя фаворит ми се струва безмисленно, а така ще си има датички и всеки ще си знае кога може да дава предложение и след това кога се гласува..


И аз напълно подкрепям това предложение. Аз си мислех за съвсем същото нещо, струва ми се много по-практично, организирано и честно  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 09, 2009, 16:42:33 »

Подобни спорове за мен са ненужни, но пък когато нещата не са направени разумно, то те съществуват. Наистина не е справедлив този подход за номинации, затова и аз съм ЗА предложението!  good
« Последна редакция: октомври 09, 2009, 18:08:16 от lunno momiche » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 09, 2009, 17:13:35 »

И аз съм за предложеното по-горе.
Защо да не могат да бъдат променяни правилата след като вече не служат добре?!
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 09, 2009, 17:35:23 »

И аз съм за предложеното по-горе.
Защо да не могат да бъдат променяни правилата след като вече не служат добре?!

Пиша в подкрепа на това мнение! Мисля, че е хубаво да има дата на която да си знаем, че е време за нова темичка и можем да си даваме предложенията....
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 09, 2009, 18:03:56 »

Пиша в подкрепа на това мнение! Мисля, че е хубаво да има дата на която да си знаем, че е време за нова темичка и можем да си даваме предложенията....
good good good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 09, 2009, 19:29:00 »

и аз съм ЗА предложението...
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 10, 2009, 12:45:34 »

И аз съм ЗА good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 10, 2009, 16:31:02 »

Против.
 Offtopic Ако прочетете поне правилата на форума ,ще разберете че не разисквате въпроса в правилната тема. А ако четяхте правилата за гласуване,този спор изобщо нямаше да се води.  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 10, 2009, 16:38:15 »

Извинявайте, ное вое въобще четете ли правилата на този форум.Някога дали сте отваряли някое правило, нещо?В началото на всеки месец се отваря тема за гласуването.Ако толкова се интересувахте за тези албуми щяхте да следите, да си закачите темата и да ви излиза когато има писане.Освен това си има тема за обсъждане на тези неща.

Е аз пък ще предложа друго.Всеки месец на случаен принцип като теглене на чоп или нещо подобно да се слага един албум без значение какъв е дали е номиниран или нещо подобно.На чисто случаен принцип.Защото това предлагане на познати албуми и това гласуване от хора без регистрация и другите проблеми просто писва.А и страшно досадно и отвратително когато всеки месец се пишат правила никой не чете, трият се мнения после се сърдят хора и т.н.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines