Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 03:04:07

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номинации за албум на месец Октомври!  (Прочетена 61629 пъти)
 
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 07, 2009, 14:06:32 »

бБлагодаря за "експедитивността"  crazy crazy crazy
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 07, 2009, 14:06:35 »

Вече и на мен да! good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 07, 2009, 14:07:26 »

Декември месец ще има гласуване за албум на годината с награди  tease

Тук съвсем  Offtopic ще стане, но между 12-те албума, които са спечелили на всеки месец ли ще се избира?
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 07, 2009, 14:08:02 »

Да вече виждам на албуми сем. Ангъчеви, но така май пропускаме албума за август.  8PОф, дано сте ме разбрали Wink
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 07, 2009, 14:10:19 »

Да вече виждам на албуми сем. Ангъчеви, но така май пропускаме албума за август.  
.
Ами то стана много объркано , просто ако вси4ко се върши навреме нама да има пренебрегната- ина4е за какво са тези класации като няма да се публикуват
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 07, 2009, 14:20:07 »

Явно правилата за номиниране и избиране на албум на месеца не винаги се спазват коректно  nea Миналият месец например спечели албум (наистина много хубави снимки), но не отговаряше на т.6 от правилата, а именно не беше писано към снимките. И това с първите 5 албума, които бъдат номинирани и според мен не е много меродавно, защото наистина може да се окаже, че първите 5 албума за нищо не стават... Извинявам се предварително за  Offtopic - ка
Номинират се първите 5 предложения,в моя пост са хем първите 5,хем проверих дали отговарят на условията. За миналия месец не знам,но ако е така е трябвало тогава да го кажете,сега се гласува за Октомври и албумите си отговарят на условията.

Може и аз да не разбирам правилата, но това е доста странно - ами че първите 5 предложени може и за нищо да не стават (без да искам да обидя тези понеже са си хубави).
Ами не гласуваш,или гласуваш за този който според теб 'става',като имаш опция следващия месец да предложиш 'ставащ' албум.
Тук важното е албума да се харесва на някого,той да е описан и да има снимки в разделите и някой да го е предложил и той да е от първите 5 отговарящи на условията. А дали е хубав или не-го решават потребителите чрез гласа си  give_rose
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 07, 2009, 14:52:32 »

Добре де, албумите не се ли правят от всяка булка, защото на мен, на теб, на Гошо, Пешо и т.н. му е интересно да ги разгледат. В крайна сметка всеки се е регистрирал тук, защото е търсил съвет, подкрепа, или просто е изказал мнение, и малко или много всеки се вълнува за другия и иска да разбере как е протекъл сватбения ден, вълнения, снимки след толкова месеци на подготовка. Разбира се никой не може да задължи някой друг да му харесва албума, няма как да стане, тогава не гласуваш за този албум и готово, но да се правят коментари от рода „ами видиш ли „защото наистина може да се окаже, че първите 5 албума за нищо не стават,   това ми звучи лично на мен много обидно, да не използвам някоя по груба дума. Не знам защо не можем да се забавляваме с тази класация за албум на месеца и да се радваме на успеха на другите??! lacnl8
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 07, 2009, 15:25:28 »

Момичета не исках никой да обидя или да ядосам  give_rose Аз не съм супер редовна  във форума и не съм знаела правилата. Знам , че няма как на всички да се угоди и перфектни закони няма също. Много имполсивно направих коментара и пак повтарям номинираните албуми ми харесват. Знам и че това не е надпревара или класиране на живот и смърт, но понеже съм се състезавала като ученичка в какви ли не области и знам колко е тъжно да останеш незабелязан и неоценен, а да си се постарал. Затова казах, че един албум е предложен а не е в гласуването - няма лошо - другия месец някой пак ще го предложи. Но защо примерно темата не е отворена примерно 2 дни и всеки да предлага и даже да се повтарят албуми и които са най - много предложени те да бъдат после за гласуване (един вид двойно гласуване). Може и да не го обясних добре , но все пак мисля, че по начина по който е сега не е добре. Ами хипотетично ако си представим, че точно след като излезе темата и я видя и предложа на най - добрата ми приятелка албума и за мен и за нея това е най - прекрасния албум и сватба и аз съвсем искрено го предлагам, но пък той няма художествена стойност... Искаше ми се да изясня защо съм реагирала така и да поясня , че уважавам правилата и харесвам форумът и съм изпълнена само с най - добри чувства, но просто снощи гледахме с милото албумите и страшно харесахме един и днес като видях, че не е номиниран се изненадах  pleasantry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 07, 2009, 16:14:29 »

Ами хипотетично ако си представим, че точно след като излезе темата и я видя и предложа на най - добрата ми приятелка албума и за мен и за нея това е най - прекрасния албум и сватба и аз съвсем искрено го предлагам, но пък той няма художествена стойност...
Това дали има художествена стойност или не решават хората, които гласуват. За теб може да няма стойност, за друг може да е най-красивото нещо. Всичко е въпрос на вкус. Правилата са, че могат да се номинират 5 албума и всеки път като се започнат номинациите, тези правила се слагат на първа страница, за да ги прочетат хората, ако са ги забравили или ако не са влизали преди във форума.
Аз предлагам някой модератор да пусне анкетата и темата да се заключи вече.  disappear
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 07, 2009, 16:21:01 »

Такива са правилата на форума, момичета.
От това, което съм видяла е, че албумите, които се номинират след като се достигне брой 5 се номинират в следващия месец.
good
но просто снощи гледахме с милото албумите и страшно харесахме един и днес като видях, че не е номиниран се изненадах  pleasantry
Светле, албумите се номинират от момичетата, аз съм номинирала един ти друг, албума който си харесала е хубав и ти можеш да го предложиш следващия месец.
Относно предложението ти за промяна на правилата този въпрос мисля, че трябва да бъде отнесен към модераторите smile
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 07, 2009, 16:22:19 »

Аз предлагам някой модератор да пусне анкетата и темата да се заключи вече.  disappear
good good good
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 07, 2009, 16:23:06 »

Не би било редно да има промяна на правилата, защото преди известно време ВСИЧКИ НИЕ - ПОТРЕБИТЕЛИТЕ на форума ги измислихме. Точно , за да няма приказки като тези - че има нужда от промяна на правилата.

Тео писа малко по-нагоре, че анкетата ще бъде пусната в петък. Защо - той си знае.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 07, 2009, 19:01:32 »

Но защо примерно темата не е отворена примерно 2 дни и всеки да предлага и даже да се повтарят албуми и които са най - много предложени те да бъдат после за гласуване (един вид двойно гласуване). Може и да не го обясних добре , но все пак мисля, че по начина по който е сега не е добре.

Аз съм съгласна с това мнение, наистина начина, по-който се номинират албуми е доста нелогичен... всеки месец се прави нова тема по различно време и ако не издебнеш да си от първите пет човека, нямаш никакъв шанс да номинираш албум. Пък и не винаги модераторите прехвърлят номинациите от миналия месец към следващия.

Не би било редно да има промяна на правилата, защото преди известно време ВСИЧКИ НИЕ - ПОТРЕБИТЕЛИТЕ на форума ги измислихме. Точно , за да няма приказки като тези - че има нужда от промяна на правилата.


Във форума постоянно се записват нови булки, така че не "ВСИЧКИ НИЕ - ПОТРЕБИТЕЛИТЕ" сме измисляли правилата. И не виждам проблем в това, те да се променят към добро.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #43 -: октомври 07, 2009, 22:47:22 »

Ало модератори няма ли тук, да поразчистят малко темата.Или са в отпуск?Мисля че в други теми доста по-бързо се намесват. Offtopic
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 08, 2009, 16:02:34 »

И аз си бях харесала един албум и чаках темата,ама докато се обърна и то миналооо...
Не става въпрос за завист,ама така никог а няма да сваря да си предложа това албумче,а е толкова красиво.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines