Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:48:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номинации за албум на месец Октомври!  (Прочетена 61626 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 10, 2009, 17:12:43 »

Хаха ма то едно разплване на страстите ще каже човек че пари или банички се раздават  girl_impossible Стига бе девойки, всички албуми са хубави, номинирани, не номинирани, все са си хубави и за всяка булка нейния албум си е най-хубав. Ще се почувствате ли по добре ако някоя ваша дружка ви е номинирала, после гласувала за вас и хот-цоп албума ви се появи отгоре като албум на месеца?! Наистина подкрепям предложението на Маги ей така на случаен принцип да пъкват албумите и въобще тая тема да се изтрие, то бива спорове за глупости ама толкова не бива.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 10, 2009, 17:22:32 »

Аз бях писала тук преди няколко дни, но сама си изтрих мнението за да няма засегнати, а и отдавна не се занимавам с тия албуми - дори не гласувам, защото винаги става няква война.
Сега пиша за да подкрепя и да кажа, че мнението ми съвпада напълно с това на магито и Gergancheto , кво разделяте, кво променяте  -я по спокойно, това е направено с цел - забавление , и не е конкурс за красота или за мис по-по-най - дръжте се като големи хора sad
Правилата са си правила, няма да се променят според всяка ситуация и според зависи!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines