Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 09:30:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бърза сватба?  (Прочетена 23703 пъти)
 
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #30 -: октомври 23, 2009, 15:15:48 »

roupka, аз чак сега забелязах тази темичка и страшно съм впечатлена от идеята ти !!! Пожелавам ти успех с подготовката !!! С интерес чакам после да разказваш как е минало всичко !
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 23, 2009, 17:59:15 »

Dodo, страхотна си! Много ти благодаря. Днес направихме медицинските, утре ще ходя за чашите, жартиера, свещите и булото. Надявам се да се вместя в бюжета. Аз за булото се притеснявах, защото някъде прочетох, че започвали от 70-100лв и нагоре и бях готова да се откажа. Още веднъж благодаря. Лек ден!

Пак заповядай,Диди.
Хайде като приготвиш и другите неща да се похвалиш!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 24, 2009, 20:11:09 »

въобще не е необходим такъв договор, напротив, има 3 вида режим на общност между които съпрузите избират -единя е на общност, другия е на разделност и другия е договорен, ако нищо не е посочено се приенма че е общност, тоест както досега и за да не бъда голословна ето линк към семейниоя кодекс, четете първите членове до към 20, а може и по-натам, но договор не само че не е необходим , ами и ако се подписва то трябва да е при нотариус, трябва да се впише в служба по вписвания , което както се сещаш са още разходи. въобще не се съгласявай или ако ще подписваш договор си наеми добър адвокат.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 24, 2009, 21:11:16 »

roupka, на един дъх прочетох темичката ти.
Поздравявам те за добрата идея Bravo
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #34 -: октомври 24, 2009, 23:45:31 »

МОмичета в събота купих всичко, което оставаше. Воал, бельо, чаши, късметчета, свещи. Кумата държеше всичко да е от нея, а аз много се притесни. Толкова пари даде, но пък колко щастлива изглеждаше. Сега остава да влезем в Пирогов и да мине успешно операцията. ПОследните 4 дни преди сватбата ще има да намеря още няколко неща, да поръчам торта, да се подстрижа. Въобще не знаех с какво се захващам. КОлкото и неангажиращо да го искахме, толкова ангажирани станахме. Не искам и да си помислям, за хората, които имат повече от 50 госта. Моите уважения за търпението и силата.
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #35 -: октомври 25, 2009, 00:12:51 »

Стискам палци, а сигурна съм и всички останали, операцията да мине добре, без усложнения и малката принцеса да може да сподели с вас един страхотен празник! Желая ви късмет, попътен вятър и невероятни емоции, които сигурна съм ще изживеете с вашите приятели!
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #36 -: октомври 29, 2009, 14:51:45 »

Момичета, днес ни изписаха. Операцията мина по план. В понеделник ни приеха и направиха изследвания на детето. Във вторник и извадиха пироните. Днес беше първата превръзка и ни изписаха. Олекна ми много. Бях взела да си "пиша" разни страшни сценарии, но сега вече мога да се поотпусна малко.
За предбрачните договори се оказахте прави. Извинявам се, че се изказах толкова сигурна. Но явно още не на всички е ясно какво точно и как.
Сега отиваме на фризьор с детето. А като се прибера ще се опитам да пусна снимка на чашите /които въобще не са това. което исках/.
Приятен ден!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 29, 2009, 15:54:06 »

Диди,радвам се че операцията е минала по план. Bravo
Пожелавам бързо възстановяване на детенцето.
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #38 -: октомври 29, 2009, 16:02:45 »

roupka , и аз много се радвам, че в болницата всичко е минало добре и дано детенцето бързо да оздравява!

Чакам с нетърпение да видя чашите !
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 30, 2009, 08:57:30 »

Рупка какво става, днес ли е сватбата? всички много се вълнуваме и чакаме подробности.
 ти вълнуваш ли се?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: октомври 30, 2009, 09:30:25 »

Руми,мисля че сватбата е следващата седмица.
Активен
roupka
Ентусиаст
**
Публикации: 72


« Отговор #41 -: октомври 30, 2009, 10:56:28 »

Другата седмица е сватбата. Днес отивам да взема халките и да купя остатъка от облеклото на Дара. Остана ни и подаръка за кумовете. Направо съм в страшна дилема. Единият вариант е да купя нещо за кухнята, а другият вариант, който ми хрумна е да купя ювелирна монета. Харесах една сребърна голяма монета със Св. Георги / на 06.05 ни е годишнината, която празнувахме до сега/. Четох в някакъв сайт, че на кумовете се подарява нещо сребърно, но няма да можем да им купим сребърни прибори. Много ми хареса идеята за монета, но бъдещия младоженец /който напоследък ме ядосва   beating / каза, че не му изглеждало подходящо. Вие какво ще кажете? И още нещо да Ви попитам. Тъй като ще бъдем малко хора мисля сама да направя бутониерите за гостите от естествени цветя /които ще са лалета/ и се чудя дали ще мога да ги закача с безопасни игли. Което пък ме навежда на мисли как да направя бутониерите. Проблема всъщност е, че съм доста вързана в ръцете. Оф, вече се побърквам от мислене. Давайте някакви идеи, че ще ми гръмне главата. Ами май това е от мен smile
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 30, 2009, 11:06:29 »

Монетата е прекрасен подарък, още повече, че влагаш символика в него good
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 30, 2009, 11:07:01 »

Така,дай да караме по ред:
-сребърната монета-родителите ми ни подариха подобна монета на сватбата и двамата се влюбихме в този подарък.Каквото и да избереш,все ще е добър вариянт.Помисли кое ще оценят кумовете ти,кое ще ги зарадва повече.
-бутониерите стават много лесно.Само се чудя къде ще намериш лалета по това време и на каква цена ще са.Правиш си самото букетче(предполагам че ще добавиш някаква зеленина) и го облепяш с тиксо.Около дръжчиците омотаваш бяла сатенена лента(примерно) така че да се покрият.На самата лента закрепяш безопасната игла.Поради липсата на капсула обаче не са много трайни.

Какви дрешки си решила да вземеш за малката,като шаферка ли ще бъде?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 30, 2009, 11:14:44 »

Имам предвид самата бутониера,не булчинския букет.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines