Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:55:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295828 пъти)
 
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: март 31, 2012, 17:46:28 »

Наистина най- добре е изчистена вратовръзка, но ако орнаментите не са много релефни, няма да се набива на очи.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: март 31, 2012, 18:25:34 »

Скоро и ние започваме "лова" за младоженско облекло. Честно казано не ме притеснява особено, за последната сватба му избрахме костюм за 10 минути, надявам се сега да не продължи повече от час-два. Лошото е, че няма да имаме много време и то само уикендът. Дайде идеи за ефектни, но не много скъпи черни костюми. Нищо не разбирам от стилове и т.н., най-стандартен, да седи официално на средна фиргура- 1.80 височина и 80 и няколко кг. Знам за един аутлет в Гоце Делчев на една известна марка, забравих й името, но ще сме там пак през уикенда и едва ли ще работят sad

В Сватбения център или Мол има ли хубави костюми? Как вървят цените? Нямам идея и искам да вземем нещо средно...

За цветове едно време исках и той да е в бяло, но май черното си е по-добре за снимки и т.н. Ще пробва и от двете. А за риза нямам идея. Вратовръзка класика- бордо, това е цвят на сватбата. Може би сива риза ще отива на черно и бордо? Друг цвят не ми хрумва...
Днес бях в Сватбения център костюмите вървят от 400лв нагоре, но наистина по Пиротска има хубави костюми, почти навсякъде са на цини от около 120-150лв. В Бициани на Витошка в момента има намаление на костюмите и са по 200лв. Успех в търсенето smile Wink
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: март 31, 2012, 21:35:27 »

Купихмееее! И риза и вратовръзка. Утре ще ги снимам. smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: април 01, 2012, 06:58:16 »

sad И аз така си мисля, но като няма.
Вижте какво намерих в нета -цвета на вратовръзката не е подходящ, но нашия костюм е с такова ситно райе.

Браво Веси! Само снимки чакаме.

Като я качих намалена не се вижда особено райето


* Deutsch-style-mens-wedding-suits-7.jpg (42.53 KB, 418x488 - видяно 1287 пъти.)
« Последна редакция: април 01, 2012, 07:29:36 от yara » Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: април 02, 2012, 13:53:58 »

ето костюма,без елека и фишуто.Става въпрос за черния модел
Честито момичетааа!!!!   Bravo
Мила много ми харесва костюма,фишуто и елека...от каде са?
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: април 03, 2012, 12:54:06 »

Честито момичетааа!!!!   Bravo
Мила много ми харесва костюма,фишуто и елека...от каде са?

Мисля, че са от Агресор, дали не бяха позиционирани някъде из Асеновград...

Ние мислим да отидем до Агресия. За сега сме се спрели на тях.
Активен
petia___88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: април 04, 2012, 09:36:08 »

Купихме костюм за младоженеца с риза и вратовръзка , и колан взехме , само обувките останаха . От Асеновград взехме всичко , има много хубави модели и не са скъпи smile
Активен
lili4ka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: април 06, 2012, 09:22:01 »

Момичета, да ви се похваля, вчера купихме костюм на младоженеца  good  и е точно такъв на Агресор от Асеновград, с елек и фишу, със ситно райе на реверите, иначе цвета е много тъмно сиво към черно  girl_wink
Активен
jasminbg
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2


« Отговор #458 -: април 07, 2012, 14:03:27 »

напълно нормално за един мъж е да да се подготви в последния момент.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #459 -: април 11, 2012, 10:18:10 »

И аз ще се похваля, че най после купихме костюм  yahoo От Пиротска магазина на Парушев. Най съм доволна, че намерихме риза цвят "сьомга" и има акцент от цвета на вратовръзката.  yahoo Bravo
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #460 -: април 11, 2012, 10:38:44 »

Прави сте, че черно, сиво и бордо не е добра идея за съчетаване. Но бяла риза (или шампанско като роклята ми, то няма голяма разлика) ми седи много безлично и сервитьорско без сакото,а той ще го съблече бързо предполагам. Искам и без сако да е красиво и елегантно. А пък черна риза с черен костюм също не ми се иска, официално е,но става твърде траурно...и не мога да измисля цвят за ризата sad

Или пък ризата да е бордо, а вратовръзката шампанско? Той даже има точно такива, но сигурно ще вземем нови...
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: април 11, 2012, 10:42:08 »

Костюмът черен ли е? Защо не сложите бордо риза и черна вратовръзка? Или пък вратовръзка в цвета на ризата, но друг нюанс. Забелязвам, че тази тенденция набира скорост напоследък.
Активен
rady17
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 377



« Отговор #462 -: април 11, 2012, 11:04:34 »

Костюмът е тъмен графит,но все пак си личи, че не е черен. Той самия не иска да има нищо черно и червена риза не искаше... и без това пробва и някак си не му стоеше. smile pardon Както ме пита в магазина "с този костюм ще ме вземеш ли"  funnytooth Та така ще си го взема heart
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: април 13, 2012, 18:38:55 »

Ех...най-накрая и ние взехме костюм на Бициани страхотен , цвят син, много добре стои  Bravo Сега обаче остава борбата за риза и вратовръзка.  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: април 13, 2012, 22:02:31 »

браво емето, а на нас днес ни дойде и ризата от сайта, черна, за 13 лв, съвсем класическа. Лепна му доста добре, улучили сме размера.
Сега остава лилавата и вратовръзките, но ще има търсене на лилава вталена риза доста girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines