Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:23:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295885 пъти)
 
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: март 30, 2012, 09:21:43 »

Не мога да разбера какви са тези,който харесах..мисля че са обикновените ,искаше ми се да са слим...но няма в циклама...виж какво харесах smile
http://profesionalist.com/vratovryzki-razlichni-cvetove-782-20717.html
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: март 30, 2012, 09:50:00 »

за тези не знам,  но тези ми приличат на слим :
http://profesionalist.com/vratovryzki-italianski-saten-782-20803.html
http://profesionalist.com/vratovryzki-27-cvqta-782-20724.html

струва ми се че не се разширяват надолу като онези традиционните.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: март 30, 2012, 13:54:55 »

Ние взехме костюм.Милото си го беше заплюл още от Декември,много е интересен самия костюм е черен без ревер,стои много стилно,нестандартно и е от много лека материя.Хубавото му е че после няма да прашлясва в гардероба ,а може да с го носи(поне сакото).Купихме тънка черна вратовръзка и сега чакаме да ни доставят
риза(нямаше неговия размер).Ризата е пак интересна от черно  и сиво ситно рае,и по маншетите,ревера и копчетата има като черна ивица.Много се харесва така,а и аз също.
Тъй като роклята ми е цвят шампанско,пробвахме такава риза,но определено не му стои,а като махне сакото е доста безлична самата риза.
Ще пусна снимки след няколко дни.Ще го накарам да се облече и ще го щракна.
Продавачките само питаха от каде е костюма,че бил хубав и е нещо по нестандартно. Wink
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: март 30, 2012, 14:02:38 »

maianiki браво!Чакаме снимки със нетърпение...

А за вратовръзките,тъкмо се реших да ги поръчаме и милото се обади,намерил шивачка,щяла да ушие 4 вратовръзки за 20лв...и така за сега няма да поръчам...
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: март 30, 2012, 16:37:45 »

Момичета днеска беше кошмар... купихме риза на Милото и да пробва костюма с нея и  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... костюмът като на закачалка, за един месец свалил 10кг. може би, защото го виждам всеки ден не съм забелязала и сега търсихме шивачка да прави корекции и то големи sad sad sad А ако след това не се хареса ще трябва нов да купуваме....
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: март 30, 2012, 17:02:34 »

maianiki честитооо smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: март 30, 2012, 17:03:23 »

Момичета днеска беше кошмар... купихме риза на Милото и да пробва костюма с нея и  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... костюмът като на закачалка, за един месец свалил 10кг. може би, защото го виждам всеки ден не съм забелязала и сега търсихме шивачка да прави корекции и то големи sad sad sad А ако след това не се хареса ще трябва нов да купуваме....
Не се притеснявай, щом е за стесняване , няма проблеми, важното е да се хареса и след корекцията, но според мен , щом се е харесал веднъж с този костюм, ще се хареса и втори път smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: март 30, 2012, 19:53:24 »

Оле милия...дано всичко е наред след корекцията.

Еми няма етикет на вратовръзката,съжалявам... sad
Но направих снимка за да я видишшш...


* za emi.JPG (45.12 KB, 400x299 - видяно 3339 пъти.)
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: март 31, 2012, 07:42:11 »

ето костюма,без елека и фишуто.Става въпрос за черния модел


* 32.jpg (42.32 KB, 225x338 - видяно 4470 пъти.)
« Последна редакция: март 31, 2012, 07:46:15 от maianiki » Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #444 -: март 31, 2012, 14:38:14 »

Скоро и ние започваме "лова" за младоженско облекло. Честно казано не ме притеснява особено, за последната сватба му избрахме костюм за 10 минути, надявам се сега да не продължи повече от час-два. Лошото е, че няма да имаме много време и то само уикендът. Дайде идеи за ефектни, но не много скъпи черни костюми. Нищо не разбирам от стилове и т.н., най-стандартен, да седи официално на средна фиргура- 1.80 височина и 80 и няколко кг. Знам за един аутлет в Гоце Делчев на една известна марка, забравих й името, но ще сме там пак през уикенда и едва ли ще работят sad

В Сватбения център или Мол има ли хубави костюми? Как вървят цените? Нямам идея и искам да вземем нещо средно...

За цветове едно време исках и той да е в бяло, но май черното си е по-добре за снимки и т.н. Ще пробва и от двете. А за риза нямам идея. Вратовръзка класика- бордо, това е цвят на сватбата. Може би сива риза ще отива на черно и бордо? Друг цвят не ми хрумва...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: март 31, 2012, 14:57:58 »

има в сватбения център  много, цени всякакви.
Може да видите по Пиротска ако имате време- там са по -добри цените. Фирма Никена има добри оферти за костюми, имат магазини в София .
Аз лично не бих съчетала черно сиво и бордо вратовръзка, но вие си знаете. По-скоро бих оставила и ризата черна, в този случай. Или бяла риза.
Ризи хубави има на фирма Пиер, имат сайт и са на сносни цени даже.
ето примери :

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: март 31, 2012, 14:59:52 »

Скоро и ние започваме "лова" за младоженско облекло. Честно казано не ме притеснява особено, за последната сватба му избрахме костюм за 10 минути, надявам се сега да не продължи повече от час-два. Лошото е, че няма да имаме много време и то само уикендът. Дайде идеи за ефектни, но не много скъпи черни костюми. Нищо не разбирам от стилове и т.н., най-стандартен, да седи официално на средна фиргура- 1.80 височина и 80 и няколко кг. Знам за един аутлет в Гоце Делчев на една известна марка, забравих й името, но ще сме там пак през уикенда и едва ли ще работят sad

В Сватбения център или Мол има ли хубави костюми? Как вървят цените? Нямам идея и искам да вземем нещо средно...

За цветове едно време исках и той да е в бяло, но май черното си е по-добре за снимки и т.н. Ще пробва и от двете. А за риза нямам идея. Вратовръзка класика- бордо, това е цвят на сватбата. Може би сива риза ще отива на черно и бордо? Друг цвят не ми хрумва...
На мен лично ми харесва повече, комбинацията на черен костюм и бордо вратовръзка с бяла, шампанско или екрю цвят, риза. В зависимост от роклята на булката разбира се. В сиво не мога да си я представя.
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: март 31, 2012, 15:16:15 »

Ние вече окончателно решихме, че костюма ще е Rollmann, както и ризата - черни ще са..За вратовръзката предполагам ще изнамерим нещо в златисто, поне за сега.. Много харесвам костюмите на PIERLUCCI, но имат магазин във Варна, а милото категорично отказва да ходим до там да гледаме  huhhuh.gif
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: март 31, 2012, 16:02:56 »

 yahoo Взехме и обувките днес. От Batta са и са чудесни, каза, че са му много удобни и лекички-
135лв излязоха.

Обадиха ни се, че и костюма е готов и го взехме и него. Обиколихме всички магазини за мъжка мода, за които се сетих във Варна, но нямаше вратовръзка, каквато търсим.
В един намерихме вариант по поръчка, шият я и е готова за 3 дни.

Вратовръзката е с орнаменти и лошото е, че е на мостра колкото половината ми длан и не се добива много добра представа как ще стои с костюма. Вижте снимката долу, нещо подобно е вратовръзката, но неговия костюм е с леко райе.
Дали ще стои добре вратовръзка с орнаменти или трябва да е изчистена?


* Copy of black-suit.jpg (66.12 KB, 341x512 - видяно 587 пъти.)
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: март 31, 2012, 16:09:47 »

Според мен за костюм с райе, трябва изчистена вратовръзка.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines