Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:05:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295730 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 20, 2012, 17:12:15 »

 Offtopic
Bulka88,  ти намери от какво да се оплакваш- ако моят ходеше да блъска, нямаше да ми пука с какво е облечен после на сватбата blum goodyea
Нека си купи сам, като се нерви, аз така го оставих да си избере без намеса костюм- и той се успокои и в крайна сметка взе и моето мнение предвид поне за ризата и вратовръзката ( обещал ми е да ги избере с мен)  girl_wink
даже като го оставих на мира, стигнахме до консенсус- лилава риза- зелена вратовръзка- шантаво, но в наш стил. едната ни стая е в тези два цвята и много ни харесва съчетанието
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 20, 2012, 17:38:03 »

Bulka88, emetoem, emmmmmy колкото и гадно да звучи се радвам че имам съмишленчки, защото и моя мъж е много упорит и не ме слуша какво му говоряя и не иска да пробва нищооо и ако отправя някаква критика се почваааа многоо ме изнервяш  cray
« Последна редакция: март 20, 2012, 17:57:03 от cveta_d86 » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 20, 2012, 17:40:43 »

Офффф, какво да ви кажа момичета, вече и аз не се занимавам, в края на краищата, ако ще и по пожама да дойде пак ще го взема  pardon
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 20, 2012, 17:57:55 »

Напълно те подкрепям и затова и аз вдигнах ръце...както и да е го взимам..нали си е моя мъж  heart
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 20, 2012, 20:16:01 »

Ето едно предложение за ризи от колективното пазаруване
http://ofertomat.bg/offers/view/753.html?a_aid=4ed5e0714c70a
пише, че са от ватбен център София smile Цената е много добра за 3 ризи smile
Активен
flyin
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 20, 2012, 20:43:22 »

Да, точно определено зелено търсим. smile
Има един магазин, където видях зелени ризи (всякакъв вид зелено smile ), не знам дали ти върши работа магазин в София - намира се в търговски център Сердика, на най-горния етаж, срещу частта с бързо хранене, до Първа Инвестиционна (страхотно обяснение  blush ) Зелени ризи съм виждала и в Capasca (ама на Витошка) и в Zara.

Успех!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 20, 2012, 21:30:12 »

Има един магазин, където видях зелени ризи (всякакъв вид зелено smile ), не знам дали ти върши работа магазин в София - намира се в търговски център Сердика, на най-горния етаж, срещу частта с бързо хранене, до Първа Инвестиционна (страхотно обяснение  blush ) Зелени ризи съм виждала и в Capasca (ама на Витошка) и в Zara.

Успех!
Благодаря. Ще отидем още в събота вероятно. smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 21, 2012, 13:04:09 »

И аз съм вдигнала ръце....ще го помъча още малко и го оставям сам да се оправя smile  pardon
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 26, 2012, 13:03:35 »

Момичета купихме костюм yahoo
Не мога да повярвам след като обиколихме всички възможни магазини и навсякъде все ни отговаряха, че Няма и Не може..
Искахме да няма външни декоративни шевове по ревера и да има елек същия като костюма...Явно невъзможна задача за нашите търговци.

Накрая отидохме в магазина, където миналата година бяхме взели един костюм - аз не исках понеже са по-обикновени, но точно там харесахме плат и ще ни го ушият както иска и даже момичето си спомни, че му има точните размери за елек-а от миналогодишния костюм
На всичкото отгоре, ако гледаш ама много внимателно  blum нишката на раето е шампанско цвят good(продавачката  още така каза в началото без да съм споменавала за моята рокля) и всичко се върза чудесно.

Ще е готов след 2 седмици, а същевремено сме на лов за изчистена едноцветна вратовръзка в шампанско цвят.. Никъде досега не срещнах такава, освен в английските сайтове, но в краен случай и от там ще я поръчаме.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 29, 2012, 13:16:17 »

yara честито, една от малкото щастливки си smile Мисията невъзможна е изпълнена smile Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 29, 2012, 13:28:33 »

уф, ние сме забили на тема ризи и понеже ще са две и две различни вратовръзки, сега се омотваме във варианти .За момента едната риза остава лилава, с зелена вратовръзка. За другата  е склонен да избере златисто жълто, заради житния ми букет, плюс черна риза и черен костюм. good blum
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 29, 2012, 13:31:42 »

И ние сме в затруднение още. Няма и няма такава риза...изнервям се вече!
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 29, 2012, 13:39:38 »

Момичета милото купи страхотна зелена вратовръзка,за сватбата на която бяхме в неделя...
Ние май ще търсим или цикламена или черна,от тези широките със брошка(не знак как се казват ФИШУ май) crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 29, 2012, 13:41:18 »

булка, откъде и за колко взехте вратовръзката, в смисъл ако е известен магазин, който го има и в София, да минем и ние?
Сатенена ли е?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #419 -: март 29, 2012, 13:43:12 »

Оле, момичета вие ме разбихте тотално, изобщо не възнамерявах да напасвам облеклото на младоженеца с декорацията. Имаме проблем - изобщо не си го представям с червена вратовръзка, което ще е акцента в  букета, но  може би ще трябва да има поне някаква такава нишка.

Не го знам него какво си мисли за костюма (най-вероятно нищо, само знае, че ще го купи в края на април), но аз си го представям в тъмно сиво. На какъв основен цвят на костюма сте се спрели вие?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines