Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:09:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295830 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 08, 2012, 12:12:45 »

В мол Сердика на втори етаж има един магазин, не му помня съвсем името, но има изключително хубави мъжки костюми (и Бос има, но има и на по-народни цени), а и съм сигурна, че около великден ще има намаления, тъй че моят съвет е да изчакате, защото по костюма и да има корекции ще са минимални и надали ще отнемат седмица две.
Иначе моето лично мнение е, че ако булката се е оръсила 2000 лева за рокля, а за костюма им се свидят и 150, значи има нещо сбъркано. Този празник все пак не е само за нас жените и трябва и нашата половинка да се чувства добре и да изглежда представително.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: март 08, 2012, 22:17:17 »

В мол Сердика на втори етаж има един магазин, не му помня съвсем името, но има изключително хубави мъжки костюми (и Бос има, но има и на по-народни цени), а и съм сигурна, че около великден ще има намаления, тъй че моят съвет е да изчакате, защото по костюма и да има корекции ще са минимални и надали ще отнемат седмица две.
Иначе моето лично мнение е, че ако булката се е оръсила 2000 лева за рокля, а за костюма им се свидят и 150, значи има нещо сбъркано. Този празник все пак не е само за нас жените и трябва и нашата половинка да се чувства добре и да изглежда представително.
Благодаря са инфото smile Разбира се, че гледаме нещата да са развностойни, нито моята рокля е скъпа, нито неговият костюм ще е скъп, но проблемът е , че самият младоженец не иска нещо скъпо smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: март 19, 2012, 15:01:47 »

Най-накрая приключих с роклята и сега почваме с костюма

Дилемата е следната - понеже, който видя роклята е видял, че е с много специфичен цвят като мляко с кафе, сега се чудя дали да съчетая вратовръзката с роклята или да я съчетая с цвета на бутониерата (средно между бледо розово и прасковено ще е) pardon или само ризата да е подобен нюанс?
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: март 19, 2012, 15:41:30 »

yara според мен вижте на него какво ми отива...ако цвета му стои добре нека ризата да е такава...вратовръзката също е много добро като вариант...но според мен твоят мъж трябва да пробва неща такова и да види дали ще се хареса smile
Активен
yara
Сватбар
***
Публикации: 263



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: март 19, 2012, 16:34:21 »

Да и аз съм на мнение да пробва, ама трудно-трудно.

Преди две седмици влезе в 3 магазина пробва 4 сака и вече не му се занимаваше.
Той е бял с тъмна коса и костюма ще е черен, иска и елече, което да е с цвета на костюма.
Затова сега се рових из нета и ми харесаха няколко варианта. Риза с лек нюанс и вратовръзка като моята рокля ще контрастира и ще се получи добра визия като сме един до друг. Цветята ще са в един тон, роклята и вратовръзката в другия:)
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: март 19, 2012, 16:46:46 »

Супер си го замислила миличка и се надявам да намерите това което търсите....ти поне твоя мъж си го накара няколко да пробва...моя пробва едно сако аз изказах няколко забележки и казах че не ми харесва а той ми отвърна, че съм го била изнервялааа иии май ще го оставя да ходи с майка си да си купува костюм  huhhuh.gif
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: март 19, 2012, 16:56:27 »

Ох, ние продължаваме да имаме проблем с намирането на зелена риза. Или няма точното зелено, или няма номер. Та...аз се опитвам да го навия и за черна риза (костюмът също е черен) и само вратовръзката да е в зелено. Много ми харесва, много елегантно ми стои. Сега обаче той не иска. А докато аз не исках черен костюм, той държеше на такъв...Абе ужас направо!  diablo
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: март 19, 2012, 17:41:42 »

Веси вие търсите точно определено зелено ли? Добре че ние не търсим някакъв специфичен цвят, че мисля че с мъжа ми нямаше да можем да се излезем на глава..страшно добре се разбераме обаче определено вкусовете ни се раминаваме понякога smile
« Последна редакция: март 19, 2012, 20:14:15 от cveta_d86 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: март 19, 2012, 19:59:37 »

Да, точно определено зелено търсим. smile
Активен
slance11
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #399 -: март 19, 2012, 20:02:00 »

Да, точно определено зелено търсим. smile
в оутлета до метро видяхте ли
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: март 20, 2012, 10:36:04 »

Момичета и при мен е много проблемно облеклото на младоженеца...с този фитнес всички дрехи вече са му малки...не бързал да купува костюм защото щял още да качва  Oh my ... Ходим по молове и разни магазини...той нищо не желае да пробва...най-много да облече сакото и край...до там....Постоянно се караме...не стигаме до консенсус и накрая усещам че ще го изпратя с майка му...и за него ще е по-лесно...Макар че хич не ми се иска,защото и двамата имат многоооо различен вкус от моя....
Сега в неделя сме на сватба и като се е закучил и той за зелена риза...направо  bad и сега най-вероятно ще я купи днес...защото вчера максимално ми се изнерви че не харесах нищо.....
А преди 2-3 месеца пак си напражи косата 3-ти номер..... хич не го харесвам  nea а всички му казват колко му отива...и той още повече се надъхва да е така на сватбата....Имаше си толкова хубава косичка...
Не знам какво да го правя вече.... beating
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: март 20, 2012, 10:56:01 »

Bulka88 съчувствам искрено и моят човек се дърпа за всичко, едвам успах да го накарам да пробва един костюм до сега , ужас с 3030303030 зора, за риза и вратовръзка да не говорим, а за косата да не ти споменавам мисли да се подстриже 1-ви номер, защото по абсолютно същия начин всички околни му казват колко му отива и тн, а всъщност е като Рапон в главата  pardon и направо не знам, как можем да се преборим с този пуст мъжки инат  beating  smile
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 20, 2012, 11:04:19 »

Няма как да се преборим....май ще трябва да отстъпваме...  hysteric Единственото което прие като съвет от мен  са обувките,съгласи се да са лъскави и леко остри...иначе другото......прави каквото си знае.....Тренира като луд в залата и на бокса boxing ,това му в важното на него за сватбата... ДА Е ЗДРАВ  PUGILISM а не мисли че ръцете  му са големи....влиза само в най-големия размер (ризи и сака) а надолу му стоят като торби sad  cray ама е упорит не отстъпва,не ме слуша...  GROAN GROAN GROAN
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: март 20, 2012, 11:12:31 »

Е твоят поне блъска, моят хем работи с фитнес уреди, хем не проявява никакъв интерес, не че не си ми харесва такъв пухкавичък smile но....все си мисля, че накрая ще си кажат, че без нас не могат да се оправят и ще поискат някой и друг съвет. blush
Активен
Bulka88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: март 20, 2012, 11:36:37 »

Данооо,силно се надявам...
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines