Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:17:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295805 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: януари 26, 2012, 22:48:38 »

Andreina, права си и ти! Наистина си зависи от случая - всеки си знае мъжа най-добре!  good
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 28, 2012, 09:55:13 »

Момичета, за тези които са от района на Велико Търново или минават наблизо,в гр.Горна Оряховица има малък фирмен магазин на фирма Аполон. Това е фирмата която шие марките - Аполон, Картал и Пиер Карден. Мъжът ми си хареса костюм за сватбата на Пиер Карден, но като всеки мъж,чието ежедневие не е свързано с костюмите, каза ти луда ли си 750-800 лв няма да дам.  :\Той е от там и  отидохме  в магазина, костюма който беше харесал, само че с етикет " Аполон" беше 160-180 лв.  Направо не можехме да повярваме. Oh my ... Но ни обясниха, че във фабриката се шият на Пиер Карден и остане ли плат, се прави др колекция за родния пазар, но единични бройки. Лошото единствено е че няма разнообразие от номера. Които си е с късмет, ще намери своя.  girl_wink
Иначе на Пиер Карден има магазин в Outleta, до метро на Цариградско- но и там цените са доста завишени.
Погледнете на етикета на Пиер Карден , пише произведено от " Аполон" за износ.  Поне на нашият така пишеше.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 26, 2012, 20:42:59 »

Здравейте, да се похваля Милото си купи костюм smile smile smile smile Мислех, че това ще е най-трудното от всичко, но уви...отидохме да търсим пликове за покани, а купихме костюм....  От Andrew's fashion дамите бяха много любезни.... Е за мое най-голямо щастие костюмът е бял.... по реверът, фишуто и целият елек са в камъни е не сваровски, но е много добра имитация..... smile smile smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: февруари 26, 2012, 21:24:15 »

 tease за колко парички ако не е тайна, че и ние утре сме на лов за костюм?  blush
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 26, 2012, 22:05:36 »

за 470 лв. smile smile smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 27, 2012, 18:09:03 »

И моят мъж си купи костюм днес от Нимана  yahoo
страшно любезни и организирани , превъзхождат доста от фирмите през които преминахме в София!
корекцията бе направена за 15 минути, а цените са много прилични.

ето го и костюма, веднага си го грабна, завиждам му за категоричността при избор  Girl_hide
Релефът на материята е много интересен.


Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: март 01, 2012, 10:16:42 »

И моят мъж си купи костюм днес от Нимана  yahoo
страшно любезни и организирани , превъзхождат доста от фирмите през които преминахме в София!
корекцията бе направена за 15 минути, а цените са много прилични.

ето го и костюма, веднага си го грабна, завиждам му за категоричността при избор  Girl_hide
Релефът на материята е много интересен.



Хаха, и на моето момче е почти същия, да не кажа, че май е съвсем същия! smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: март 01, 2012, 10:17:41 »

Веси, моделът е същият като на картинката, но без белите шевове. може би това ни е разликата  blum
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: март 01, 2012, 10:19:38 »

Хм... на нас тепърва ни предстои лов на костюм...ама моя мъж е много несериозен - казвам му нещо поне имаш ли като идея, изобщо знаеш ли какво искаш и той ми казма ами не съм мислил  crazy луда работа  laugh
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 01, 2012, 10:28:49 »

Цвети, те избират доста бързо принципно и точно. Само риза не сме купували, нека мине зимата напълно и да си избере 2 ризи. Добре е да има резервна, ако се изцапа или изпоти .
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 01, 2012, 10:32:13 »

И аз на това разчитам Еми...иначе панеже сватбата ще е лятото и му предлагам както ти казваш да си вземе две ризи-за сега ме отряза....ноооо имам време да го убедя, че не е прав  pardon

п.п. костюма на мъжа ти е много стилен..поздравления smile
« Последна редакция: март 01, 2012, 10:34:09 от cveta_d86 » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 01, 2012, 12:12:05 »

Ама и нашият няма бели шевове, така че май е съвсем същият. Аз бях много против черен костюм, ама този много ми хареса как му стои. smile  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 01, 2012, 13:05:45 »

същото- молих го да пробва сив, бял отказа категорично и да сложи даже, маслинено зеленикав също , като се запъна и каза "това". много ме кефи как бързо реши и как като го сложи чак с обувките изглеждаше супер smile
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: март 04, 2012, 00:07:22 »

Хм... на нас тепърва ни предстои лов на костюм...ама моя мъж е много несериозен - казвам му нещо поне имаш ли като идея, изобщо знаеш ли какво искаш и той ми казма ами не съм мислил  crazy луда работа  laugh

Не си само ти в това положение, моят също още нищо не е измислил и си няма и на идея какво иска, знаем само, че май ще го шие, защото е малко по закръгленичък smile И се услушваме за шивачи smile
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: март 04, 2012, 10:07:22 »

Давайте идея къде да търсим риза на прилична цена. Търсим зелена риза. На Пиротска имаше по 80 лв.  crazy
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines