Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:54:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295897 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #330 -: декември 09, 2011, 12:47:36 »

Благодаря ти, тука старанието беше аз да не отстъпя на Булката. Ясно е, че винаги Булката е централна фигура, надявам се да съм се справил. А изборът беше продиктуван от един малък проблем който ние имаме. Смело може да се възползвате от нашето решение. Просто аз съм малко по-нисък и с помоща на цилиндъра картинката малко се попромени yahoo.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: декември 12, 2011, 09:22:05 »

Здравейте, тъй като смятаме скоро да ходим до Асеновград, искам да помоля тези от вас, които са запознати, да ми препоръчат няколко магазина за мъжка мода. Мъжът ми вече има някакъв ориентир какво иска да облече на сватбата и иска да обиколим и други магазини, освен тези в Пловдив.
Активен
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #332 -: декември 12, 2011, 09:33:10 »

Здравей sunset ние този уикенд бяхме в Асеновград и моя мъж си купи костюм. Не знам дали ще успея да ти обясня откъде тъй като така и не запомних името на магазина, но ще опитам пък дано ме разбереш. Значи тръгваш по главната им улица посока моста и реката и вървиш от дясната страна там има два магазина които са само за мъжки костюми и са доста хубави, за да те ориентирам след тях на 20 метра е магазин Сияна. Дано съм помогнала  smile и успех с търсенето.
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: декември 12, 2011, 09:57:57 »

mimi_pam, много ти благодаря. Той си е харесал тези костюми, които са от сатен. Важното поне е, че знае какво иска. Не мога да кажа същото за себе си. sarcastic
Активен
mimi_pam
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #334 -: декември 12, 2011, 10:03:59 »

Ами нали знаеш мъжете са бързи в избора си за разлика от нас. Моя мъж влезе в първия магазин не си хареса нищо във втория мери един не се хареса и втория костюм който мери беше неговия. Всичко има няма за 20 мин. За разлика от мен разбира се  Girl_hide
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: декември 14, 2011, 17:50:37 »

Моят младоженец последно се хареса в един костюм на модна къща Агресия.Сакото е без ревер вталено,много интересен модел но тук идва ВЪПРОСА,като е без ревер каква риза ще върви?Той го мери със риза и вратовръзка,ми не стоеше лошо.Хубавото на сакото е че после може да си го носи на дънки и в ежедневието.Давайте мнения относно ризите дали ще върви или ще е смешно... nea
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: декември 14, 2011, 21:34:26 »

Ще покажеш ли какъв модел е сакото?
Активен
miauka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: декември 14, 2011, 21:57:44 »

Аз лично много харесвам костюм с фишу,елек и сако мисля, че е много елегантно.Моето момче искаше да е така и така и беше  smile Шихме го при един много добър шивач,който е доста известен в града и мисля, че се получи много добре...е нали си е моя мъж  blum  heart heart heart

http://album.svatbata.bg/miauka/bg/photos/244538.html
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: декември 15, 2011, 07:09:53 »

miauka костюма е много хубав... моят приятел също ще ползва услугите на шивач...но незнае точно какво иска smile. Аз харесвам същата комбинация.. сега остава да се преборя поне да се пробва и да се види в такъв модел smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: декември 15, 2011, 10:01:13 »

ауу супер е  good
Miauka , моят хареса също подобна материя и стил, поне онлайн де, но той не иска отсега да го купуваме,чак след няколко месеца, живот и здраве.
Активен
maianiki
Сватбар
***
Публикации: 199



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: декември 15, 2011, 10:19:14 »

Много ме е яд,че не го снимах да ви покажа за какво става дума,а и в сайта на Модната къща в момента са в реконструкция,и няма как да ви покажа  huhhuh.gif
Иначе към костюма вървеше елек и фишу.
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #341 -: януари 07, 2012, 13:01:18 »

Видях наскоро фракове в един магазин диагонално от кафето към археологическия музей. На някой може да му е полезно.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 07, 2012, 13:44:59 »

Аз лично много харесвам костюм с фишу,елек и сако мисля, че е много елегантно.

Много е хубаво с фишу!!!

Моят младоженец не беше с фишу, но много си хареса костюма и не искаше друго - цвят тъмно гранитено сиво с лек блясък. Купихме го от Бицияни на Витошка - много добре се държаха и даваха полезни съвети. Цените не са от най-ниските, но останахме много доволни.

Ето го (моят човек е в средата, останалите са братя и един кум в светъл костюм).  blum blum blum

Активен
theone
Професор
****
Публикации: 482



« Отговор #343 -: януари 09, 2012, 23:15:41 »

Here come the Men in Black  good супер снимка
Активен
anna_karenina
Сватбар
***
Публикации: 268


« Отговор #344 -: януари 21, 2012, 00:09:46 »

Малко ми е гузно да пиша в раздела на мъжете, ама допускам, че и тук пишат 90% жени lol

Въпросът ми е какво правят мъжете с косата си на сватбата? Знам, че е тъпо, ама се чудя слага ли се гел или нещо, или просто се изкъпват и това си е. Моят е с къдрава коса, но не знае как да я поддържа, държи си я рошава и иска да я стриже по-често, но аз не му давам lol) Та се чудя какво да измислим за сватбата като и двамата не сме много наясно с козметиката за коса (аз също нищо не си правп косата, не знам дори как се топира или изправя). Дайте някакви съвети, но да е нещо простичко, че не го виждам на фризьор или да отдели повече от 5 минути за това lol
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines