Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:41:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295943 пъти)
 
OvivO
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #255 -: юни 23, 2011, 15:21:48 »

offtopic: това последното работи много добре, лично изпробвано. Има и спрей за крака, така че вие, дами, ако вашите младоженци изпитват "благоуханни" проблеми с краката си, им купете небрежно това спрейче и уханията ще си отидат - просто трябва през десетина дни да си ги пръскат smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 24, 2011, 01:45:24 »

Ох, момичета, моят днес ми казва аз смятам да съм с черен костюм, черна риза и черна вратовръзка. Било много официално, направо ми настръхна косата. То не е лошо, ама за лятна сватба, нещо хич не ми върви.
Чак пример ми показа:


Слава богу, след малка дискусия като че ли го разубедих и сякаш се спря сякаш на нещо подобно, а има и вариант с папионка:
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #257 -: юни 24, 2011, 08:06:37 »

И на мен не ми харесва младоженец да е в чисто черно... Ако чак толкова иска нека да е с черен елек и черно фишу, но кремава или бяла риза. Да има поне някакъв по-светъл акцент... Иначе втория варянт е много хубав!  good Само трябва да внимавате цвета на ризата да е същия като роклята ти, за да не седи странно на снимките  girl_wink .
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: юни 24, 2011, 18:56:22 »

Eeee, Princess_of_the_Dawn,  ти си добреее! Мен като ми се каза, че обмислял някви ризи и сака с някви бродирани цветяи направо ми спря сърцето!  crazy   Oh my ... Казвам му, че изобщо няма да е подходящо, а той ми казва: " Аз нали не ти се бъркам в твоето облекло, ти как така ще ми се бъркаш на мен какво да облека!"  girl_impossible  shok  Пък той има страхотен вкус по-принцип и обожава да ходи официално облечен, има невероятни костюми!  nea Слава Богу, му мина тази идея и се завърна на земята! Та сега идеята е за смокинг!  good
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 25, 2011, 14:00:10 »

pink_panther смокинг страхотно стои, винаги съм харесвала, но мъжът трябва да е висок, за да стои добре. На моят не му прилича на структурата за съжаление. Добър избор сте направили. Виж това моделче, особено с папионка е бонбон направо.  infatuated





А за бродериите може да е имал предвид нещо подоно, което не е лошо, но ако не се връзва на роклята ти и на декорацията, може и претрупано да изглежда в случая наистина.  pleasantry

Активен
angelnenov1988
Регистриран

Публикации: 3



« Отговор #260 -: юни 29, 2011, 13:06:15 »

Предпочитам на сватбата си да изглеждам примерно ей така:



Даже прилича малко на аватара ми  yahoo
« Последна редакция: юни 29, 2011, 13:07:50 от angelnenov1988 » Активен
Lovly
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #261 -: юни 30, 2011, 18:35:58 »

Засега смятаме да е черен костюм, бяла рица, бяла вратовръзка, бяло елече, с бродирани мотиви наподобяващи бродерията на корсета ми и черни обувки. Но може и да пропуснем елечето, защото в началото на септември вместо щастлив съпруг, мога да получа сварен съпруг blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юни 30, 2011, 18:43:04 »

pink_panther смокинг страхотно стои, винаги съм харесвала, но мъжът трябва да е висок, за да стои добре. На моят не му прилича на структурата за съжаление. Добър избор сте направили. Виж това моделче, особено с папионка е бонбон направо.  infatuated




Eee, това наистина е страхотно!  danceg Дано така да се барне, милото!  Bravo И аз много съм "за" за смокинга, но много се тутка той. Не знам и аз докъде ще го докара. Трябва да взема сериозно да се заема, че да не тича в последния момент за "какъвто костюм намери". Че, той ми е малко отвеян милия.  pardon

Ловли, и аз много харесвам младоженеца да е в черно и сякаш направо си търси булка в бяло, за да се допълнят!  marriage
Активен
Lepotica
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Г-жа -)


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 05, 2011, 10:49:31 »

Момичета, извинявайте, ако се повтарям във въпросите, но имам следното питане: Къде в София има по-голям избор на смокинги? Навсякъде е пълно с костюми с вратовръзки, но срещаме трудности с намирането на смокинги. Цяла "Пиротска" обиколихме и само в един магазин имаше sad Годеникът ми си е харесал един модел в интернет, намира се в Асеновград, но тъй като сме трудноподвижни (без кола) и с плаващо работно време и двамата, трудно ще се организираме да идем до там.  sad
Бихте ли дали предложения за София?
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 05, 2011, 20:12:57 »

Ние също търсихме смокинг, но почти никъде няма. Ние открихме в "Андрюс", някой беше писал и че в "Ролман" има. smile
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 28, 2011, 03:00:00 »

Малко да раздвижа темата smile...
Ние купихме костюм на младоженеца!  danceg Невероятен е! Като изпилен! От Julidan е. Много сме доволни и от обслужването! Момчето определено си разбира от работата, а и ни направи намаление и за 300лв. ни даде костюма, ризата, вратовръзката и чорапите. Остана ни само колан, но него ще вземем по-натам, защото очакват зареждане и искаме да видим какво ще получат. Цветът на костюма е много особен - светъл е, между бежово, сиво и шампанско. Вкарани са и мнооооого тънички райета, които имат един особен преливащ ефект. Реверите са тънки и силуетът е втален. Младоженецът ми е висок и си има рамене и му стои много добре!  danceg Много, много го харесвам! Като го видях облечен в завършен тоалет и ми се разтуптя сърчицето!
Обувките ги взехме от някакъв шано магазин на "Мегияс", скрит в пресечките на Банишора. Наш приятел ни заведе, защото имало избор. Искахме нещо "по-така", но тези ни грабнаха, а и си пасват много добре с костюма. Излязоха ни 62 лв.  smile
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 28, 2011, 12:29:06 »

Няма ли да пуснеш малко снимки на хубавия ти младоженец да му се порадваме и ние  blush
 Моят младоженец вече поне е по-ориентиран какво иска. Дори си поръча от интернет костюм от една Англиийска марка за костюми, тъмно сив (слава Богу, отказа се от  цветята). Чакаме сега да видим дали ще му стане и как ще му стои. Аз много исках да е черен, но и тъмно сив става. Държах само да  е тъмен, много ми харесва контрастът, който се получава с булката!  weddingday 
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 28, 2011, 13:52:23 »

pink_panther, мила, не го снимахме, а прибрахме костюма в другия му апартамент, от където ще тръгва. След месец ще има снимчици.  smile Все пак нали знаете - за всяка от нас нейният младоженец е най-красивият на света!  girl_in_love Относно костюма на твоя - да го поръчва от Англия ми звучи много добре!  good Сигурно ще е много хубав!
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #268 -: юли 28, 2011, 18:23:29 »

Monikamiamara,
костюмът на нашия младоженец е подобен (като чета описанието) и исках да те питам каква риза избрахте (какъв цвят)? Аз първо бях харесала една риза цвят праскова (много бледо оранжево), но после по съвет на свекървата я сменихме с тъмно синя.
« Последна редакция: юли 28, 2011, 18:26:20 от animal » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 28, 2011, 20:52:35 »

Аз все си мисля, че на светъл костюм по-върви светла риза. Обаче, може и в контраста да се крие чара! Като пробвате и стои добре, значи е ок!  good
Аз ще мрънкат на милото за бяла риза! Обожавам бели ризи! Пък  и много му отиват  blush
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines