Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:42:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295919 пъти)
 
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #135 -: юли 16, 2010, 13:49:27 »

Търсих тема за похвали за облеклото на младоженеца, но не намерих  pardon Затова точно тук искам да изкажа благодарността и възхищението и на двама ни от фирма Monteli  Bravo Угодиха на всевъзможните желания на моето човече и резултата наистина е чудесен. А след като се срещнах с шефката(една супер готина мацка  Wink ), се убедих, че за тази жена невъзможни неща няма.

А къде мога да намеря магазин на Монтели в София ?  give_rose
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #136 -: юли 16, 2010, 14:34:41 »

Lilium , това е сайта на Monteli. Макар в момента да е в процес на разработка, ще можеш да се ориентираш за адресите на магазините.
http://www.monteli-bg.com/
 Ние бяхме в този на бул. "Витоша". А на ул. "Суходолска" 73 е ателието, където изпълняват поръчки.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 26, 2010, 20:13:23 »

Милички, нуждая се от помощ.  help
Търся по-евтин костюм за моя татко,но не знам в кои магазини предлагат такива.
Бихте ли ме насочили?
Благодаря предварително!  give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 26, 2010, 20:23:59 »

Ами сещам се за Парушев и Андрюс, български марки, добро качество, добри цени. Както и в Сватбения център. Но не знам какво разбираш под евтин, около каква сума горе-долу?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 26, 2010, 20:39:19 »

под 200 лв.  pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 26, 2010, 21:49:35 »

Казвали са ми, че Франт имат добри цени (http://www.frant.bg/), както и Jotto (Граф Игнатиев 17), но аз лично не съм ходила там.  smile
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 27, 2010, 08:42:44 »

lunno momiche ние взехме костюма на моя човек от магазин на Пиротска. Беше на промоция 169лв, но като цяло доколкото видях в магазина вървяха около 300 костюмите. Април месец бяхме на сватба на братовчедка ми и взехме на брат ми костюма за 120лв мисля, пак от Пиротска.
Важно уточнение е, че бяхме преди баловете така, че сега също може да има промоции.

Добавих младоценеца все пак да добиеш обща представа за какво говорим.
« Последна редакция: юли 27, 2010, 08:50:00 от bubu_123 » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 27, 2010, 11:25:46 »

lunno_momiche, ако е за София - по Пиротска, както са писали по-горе, и по Алабин има магазини за мъжки костюми на ниски цени. Не е един, така че те съветвам да пообиколите.
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #143 -: юли 27, 2010, 20:02:52 »

Момичета,не мога да повярвам yahoo!Взехме костюм на младоженеца за 140 лв. от Capasca!Втален е и е някакси по-младежки.
Активен
conflate
Сватбар
***
Публикации: 227



« Отговор #144 -: юли 28, 2010, 15:46:13 »

Ей, и ние гледахме в Капаска, но имаше само отделни панталони и сака.
В крайна сметка неочаквано за нас, след като от Денил ни изгониха с отношение и ...какво ли не  - да знаете, по-официалните им модели се правят до номер 50 и после само поръчка, която щяла да излезе "някъде около 1000лв". На нас ни трябваше 52, което си е стандартен размер все пак.

Влязохме за 3ти път сигурно в Andrews - само че различен магазин и за всеобща изненада открихме костюма! Скъсиха го и коригираха ризите като направиха илици за копчета за ръкавели на ризите, които взехме - много сме доволни от обслужването. Дори ни предложиха да го занесем преди датата за да го дадат те на химическо.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 31, 2010, 07:18:04 »

Задължително ли е да се даде костюмът на химическо преди сватбата ?!  pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 31, 2010, 10:32:35 »

Ами май не... По-скоро да се изпере и изглади ризата, но костюмът? Нека и някой друг да каже ако знае!  huhhuh.gif
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 31, 2010, 18:00:32 »

защо да се дава костюма на химическо? защото са го пробвали и други хора ли? малко е странно, верно е че повечевто дрхи ги пера, след като ги купя от магазина, но костюм никога, Ризите н амъжа ми също не ги пера първия път
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: август 01, 2010, 18:53:23 »

И аз нямам планове за пране, камо ли за химическо чистене преди сватбата. Обикновено само гладя ризите, заради гънките (нали все пак е седяла сгъната). Но в този случай (на милото му ги шият ризите специално, с монограм - все да е гързар, бе!  Wink), може би няма да се наложи и да ги гладя - ако си ги получи на закачалка, заедно с костюма.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: август 02, 2010, 12:19:12 »

Момичета виждам, че точно обсъждате болната ми тема и имам нужда от малко помощ...изпрах ризата на младоженеца (бяла е) обаче тя взе че се боядиса в синкаво от праха за пране (не знам както точно стана тоя номер, до сега никога дреха не ми се беше боядисвала от прах за пране)...та след това я минах през белина и синьото падна...но ризата придоби някъв розов оттенък от белината  girl_impossible и след цялата тая цветна идиотия имате ли представа дали ако я дам на химическо чистене има шанс да стане бяла....или да го пиша мисия невъзможна и да почваме търсенето на риза отначало  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines