Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 16:00:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295433 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 19, 2010, 09:32:24 »

аз знам за Агресия, но там цената беше 2000 smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 19, 2010, 09:33:56 »

roumyana, оле, оле - какви цени...  girl_impossible
Пратих съобщение на една позната, която ми каза, че има под наем и като ми отговори - ще ти пиша.  girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 19, 2010, 09:36:59 »

ще съм благодарна, аз търся в нета, но не намирам нещо
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #123 -: май 19, 2010, 10:02:02 »

Roumyana,ако можете се разходете до Агресия,в момента има големи намаления,ние купихме страхотен костюм за 100лв.,но незнам дали има смокинги :(Ако искаш аз живея с/у Агресия,мога да проверя за цени smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: май 19, 2010, 10:21:00 »

ina0208 ако няма да те затруднявам, ще е много добре, ако можеш да провериш за смокинги и цени Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 21, 2010, 12:45:43 »

момичета, купихме смокинг и то на уникална цена, няправо няма да повярвате 150 лева, сакото беше намалено, защото имало дефект и е стара колекция( не че има мода при смокингите)
пиша, за да препоръчам магазина и на други- Сантинели Пловдив, то е фабрика за костюми и шият за износ, има магазин- доста голям пред фабриката, има и намалени миналогодишни модели и нови колекции на нормални цени, но пак са сравнително евтини- 300-400 лева.
предившните колекции са по около 200 има и по 150.
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #126 -: май 21, 2010, 13:43:39 »

Ние поръчахме костюм и риза в един магазин в Мола на цариградско - Карфур, но не помня как се казваше магазина. В България шият костюмите. Не знам как ще стане, но като отношение съм супер доволна. Ние избрахме един панталон, обаче го комбинирахме с друг модел сако и накрая искахме да го ушият от 3 вид плат. Те се съгласиха на всичките ми изчанчени желания, което на други места не стана. Защото този плат го бях харесала миналата година в Versace в Париж и се влюбих в него. Жената каза, че когато големите фирми като гореспоменатата поръчва плат, фабриката шие повече от поръчаното и другото го разпродава. Незнам дали е така, но на вид ми изглеждаше същия плат. Ризата също я поръчахме, ем вталена, ем да се разширява в корема, защото моя мъж има малко коремче, което трябва да скрием blum И цената му е добра около 650 и ризата и костюма. Е като е по поръчка незнам колко трябва да доплатим. Чакам да видя как ще изгежада, за да поръчам още 1-2 ризи, ама мисля в друг цвят да са. А за вратовръзка много се чудя, аз не искам да слагам засега. Казвам аз , защото аз решавам той какво да облече laugh

« Последна редакция: май 21, 2010, 13:46:26 от elica_arteks » Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #127 -: май 22, 2010, 20:38:35 »

Момичета, ние все още не сме ходили за костюм, но мислим да е или в Andrews или Parushev, моля да споделите впечатлениея цени и т.н ще съм ви благодарна  give_rose
Активен
bena82
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 01, 2010, 19:47:57 »

Момичета помагаите търся магазини където да предлагат кърпички за костюм.Повечето ги прегледах трябва ми розова,ако не немеря ще търся плат да шием.Давайте предложения
Активен
Maria_I
Ентусиаст
**
Публикации: 62



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юни 04, 2010, 09:31:53 »

Здравейте,

Може ли някой, който е от Варна, да ми каже къде има костюми на Парушев. Преди имаха магазин на центъра, но вчера минах оттам и видях, че е пак магазин за мъжка мода, но на друга марка. Ще се радвам също на препоръки за марки с нормални кройки на костюмите. Казвам го, защото вчера бяхме в Пиер Карден и в Златев и определено нещо не им е наред в кройките /мъжът ми е напълно стандартен, не е да кажеш че е с особена фигура/. Панталоните на Пиер Карден стоят като шалвари отгоре, много грозно, а в Златев пък саката не са добре - опъва се мястото на цепката отзад, при положение, че мъжът ми е с доста широки рамене и тесен надолу, т.е. не би трябвало сако, което му е добре в раменете, надолу да стои така  nea.
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 04, 2010, 09:35:47 »

Аз мога да ти препоръчам M`suit. Намира се на центъра от страната, където преди беше магазанитъ на Парушев. Близо до него са магазините на Фадо и Gianni  good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #131 -: юли 05, 2010, 20:23:33 »

 Търсих тема за похвали за облеклото на младоженеца, но не намерих  pardon Затова точно тук искам да изкажа благодарността и възхищението и на двама ни от фирма Monteli  Bravo Угодиха на всевъзможните желания на моето човече и резултата наистина е чудесен. А след като се срещнах с шефката(една супер готина мацка  Wink ), се убедих, че за тази жена невъзможни неща няма.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 05, 2010, 22:04:51 »

Търсих тема за похвали за облеклото на младоженеца, но не намерих  pardon Затова точно тук искам да изкажа благодарността и възхищението и на двама ни от фирма Monteli  Bravo Угодиха на всевъзможните желания на моето човече и резултата наистина е чудесен. А след като се срещнах с шефката(една супер готина мацка  Wink ), се убедих, че за тази жена невъзможни неща няма.

И ние сме много доволни от Monteli, оттам взехме ризата, вратовръзката и кърпичката на моя човек, като коригираха ризата за нула време и бяха много мили! След толкова дълго обикаляне и търсене на риза, това се оказа едно от единствените места, където успяхме да намерим напълно съвпадащи като материал и цветове риза, вратовръзка и кърпичка!

А костюмът и обувките купихме от Бициани (на Витошка) и пак сме много доволни, препоръчвам го на всички търсещи леки летни и модерни костюми.

Момичета, ние все още не сме ходили за костюм, но мислим да е или в Andrews или Parushev, моля да споделите впечатлениея цени и т.н ще съм ви благодарна  give_rose

Обиколихме почти всички магазини на Andrews и имат страхотни неща на много ниски и достъпни цени. Не останахме пре-очаровани от костюмите, но имаха много хубави ризи и кройки, както и шият по поръчка ако искаш. Отношението беше супер!



Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #133 -: юли 15, 2010, 17:16:10 »

На мойто аз ще му избирам костюма, даже като го поотрежа и се сърди   Wink.Преди 2 години бяхме взели началото на семптеври много хубав мъжки костюм от "Мъжки свят" за 100 лв и хем тънички..
Та смятам и тази да поизчакаме разпродражбите .
Така или иначе на него му отиват светлите цветове и мисля да му избера в онзи пясъчен, сиво-бежов цвят , много му отива  yahoo
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 16, 2010, 09:55:42 »

Ох, точно такъв цвят бях харесала и аз, но в крайна сметка купихме едно по-зеленикаво. Не е никак лош цветът, просто другият тооолкова му отива, че ми омекваха краката, като го гледах. Но нещо не можахме да намерим такъв костюм в София за краткото ни търсене, само в Мюнхен, а тукашните кройки нещо не му стояха добре.  sad
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines