Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:10:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295735 пъти)
 
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #105 -: май 12, 2010, 07:52:54 »

Момичета, кажете от кои магазини могат да се намерят хубави ризи за ленен панталон? Ще ми се от тези, не знам точно как се казват, но ръкавите им са малко по - богати. Изобщо, да отиват на корабна сватба. Ние останахме с подписването за тази година и милото ще е по панталон и риза, обаче, нещо не можем да намерим хубави. Панталонът е леко шампанско и ризата ни затрудни. Уф, облеклото за подписването се оказа по - трудно от за сватбата. А няма време, аааа, до другия петък трябва да сме намерили.  crazy
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 12, 2010, 09:20:42 »

Немога да повярвам какво прави сватбата с хората  blum  Мойто мило е започнал да чете из интернет и да пита приятели за ризата и вратовръзка. Ама като се е зачел кой цвят как си отива и всичко, което пише за това  tease побъркал се е smile много ми е сладък
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 12, 2010, 09:43:26 »

Мда, особено при мъжете промяната може да бъде потресаваща.  tease
Моят човек си мислеше, че лесно ще си избере, ама се оказа, че не е точно така. И сега е решил, че ще разглежда из сватбените списания, които си купувах, особено в едното имаше доста мъжки костюми. Моят мъж и списания... които не са компютърни, за коли и подобни... не е за вярване просто.  girl_impossible
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: май 12, 2010, 10:13:14 »

Качих снимки в галерията на моето мило с костюма. Комбинацията с лилавата риза и тясната вратовръзка мислим да е за подписването, църквата и фотосесията, а другата комбинация - за ресторанта  danceg
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 12, 2010, 10:15:49 »

И на мен адски много ми харесва вариянта с тясната вратовръзка!  judges
БРАВОоооо!!!  Bravo
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #110 -: май 12, 2010, 10:28:10 »

Аз също прегръщам идеята за тясната вратовръзка. Направо е като от списание така.  Bravo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 12, 2010, 10:31:35 »

divanetata, половинката ти е като някой модел.  Bravo Страхотен избор на костюм сте направили.Много добре му стои.И аз като другите момичета много се радвам на варианта с тясната вратовръзка.  Bravo
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 13, 2010, 08:23:15 »

Благодаря ви, момичета  give_rose И ние сме много доволни, че му намерихме костюм, който да му стои добре и да ни харесва на двамата, а и все пак бързо се справихме със задачката  blum
Активен
ina0208
Ентусиаст
**
Публикации: 76


« Отговор #113 -: май 13, 2010, 19:22:38 »

Да ви се похваля и аз....Днес докто се чудехме какво да правим с милото,решихме да влезем в Агресия,и така се оказахме с костюм yahoo,страхотен е blush Немога да кача снимки,нещо не се оправям..


П.С.Това е първата ни покупка за сватбата yahoo
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 14, 2010, 09:00:10 »

smile супер честито, поздравления за покупката. И аз отначало неможах да кача снимки така че споко. По-късно ще успееш или пробвай на сватбеният албум там става по-лесно  give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #115 -: май 16, 2010, 07:05:50 »

Да се похваля, че намерихме ризка и моят прекрасен младоженец вече е напълно комплектован. Тези дни ще опитам да го навия да се щракне, за да си го покажа тук.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 19, 2010, 09:08:18 »

момичета някой знае ли къде продават смокинги, става въпрос за Пловдив, но ако знаете някъде другаде пак ще е ОК. Засега съм намерила само в Пиер Карден, но беше 1000 лева. По принцип не става въпрос за сватбено облекло, а за официална вечеря на която мъжа ми ще ходи и това е дрескода и не му се дават толкова много пари за една вечеря.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 19, 2010, 09:18:47 »

roumyana, аз зная, че в Андрюс и в Денил шият смокинг по поръчка.
Но след като става навъпрос за една вечеря, ако не ви се дават излишно парички - защо не наемете смокинг под наем - предлагат се такива.  pardon
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: май 19, 2010, 09:21:07 »

в България предлагат ли се смокинги под наем и къде?
Вчера бяхме в Андрюс, нищо не ни казаха за шиене по поръчка, а питахме за смокинги.
По принцип мъжа ми ще ходи на вечеря в Лондон, миналия път си беше поръчал по интернет под наем, но имаше проблем с размера и едвам се оправи в последния момент да му го сменят и затова не му се рискува да наема от там отново. Ако има в България ще е супер.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 19, 2010, 09:25:08 »

roumyana, абсолютно сигурна съм, че има под наем в България, не зная къде, но ще потърся и ако открия - ще пиша.
А в Андрюс - може да не им се е занимавало, но ми казаха, че там си ги поръчват едни познати и за Денил също споменаха.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines