Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:23:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 297532 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 13, 2010, 20:30:27 »

Аз искам да попитам за ценатите на обувките и ризите как вървят?  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 14, 2010, 12:03:38 »

lunno momiche цени има всякакви, като започнеш от 19 лева за ризи в Андрюс (70%) намаление и стигнеш до 150, а сигурно има и спо-скъпи, зависи от марката, като цяло българските ризи са около 40 лева, вносните маркови са по-скъпи, 70, 100, 150 и така.
 за обувките е същото, има и по-евтини варианти, има и скъпи, всеки си преценява финансовите възможности.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 14, 2010, 12:25:14 »

Хахахах, и ние като Зори, вчера се бяхме отдали на обикаляне за костюм и т.н за младоженеца blum Минахме първо из магазините по центъра, набелязахме там два костюма. Най-тъпото е че единия беше невероятна материя, а другият пък му стоеше като излят. Решихме да отидем и до МОЛ да видим така хвалените на Denyl. Малко ни дразнеше продавачката: "Ооо, тия чорапи са страхотни! Тия дни един клиент купи 10 чифта наведнъж!" NO Но се абстрахирахме от това.
Общо взета стилът на половинката е класически и търсихме черен костюм, без райета или квадратчета. Съвсем изчистен. В крайна сметка купихме. Черен, без шарки, много приятна, тънка материя, като за края на май месец. Просто му заспа костюма, а аз не можех да му се нагледам. Довечера ще го снимам с ризите, че тях не ги взехме от там и не успях да го фотна.
Относно цените - сега има 50% намаление. Намалени костюмите са 300 лв.Обувките в Денил въобще не му харесаха - поне ние не видяхме изчистени стилово, черни обувки. Обувките остават все още в списъка за покупки.
От друг магазин, не в МОЛ-а, взехме две ризи и две вратовръзки. Преценихме, че в ресторанта ще си смени ризата. Все пак взимане на булката, църква...ако се поизпоти да има вариант.
Ризите са български и както Руми казва - по 40 лв са. Вратовръзките, които ние купихме са по 18 лв. Първото съчетание е по-класическо, като за църквата - по-"убито" бежово-кремаво е ризата, а врътовръзката е в бордо, малко по-тъмно от бордо дори.
После за ресторанта ризата е мнооого бледо жълто, пастелно (защото за екрюто се притесняваше, че ще заприлича малко на сервитьор), а за вратовръзката го оставих да си избере, каквато иска. Той си хареса една в същото бледо жълто, бяло, берно, сиво и бледо синьо, диагонални райета. Странно звучи, но е много свежарско и за ресторанта, когато е забавната част и ще е без сако, мисля че е много добре. А и все пак сватбата е и негова smile
Снимки ще пусна довечера good
« Последна редакция: март 14, 2010, 12:27:16 от velvet » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #78 -: март 14, 2010, 18:08:34 »

velvet, браво на вас.  Bravo Да бъде облечен младоженецът понякога си е направо живо предизвикателство и като че ли се обикаля повече отколкото за нашите дрешки.

Най-тъпото е че единия беше невероятна материя, а другият пък му стоеше като излят.


Ето това е и нашият проблем. Сега като пуснат пак пролетните бели ще опитваме отново. Дано някъде се намери хем да не е прекалено лъскав, хем да е бял и несервитьорски, хем пък да му стои добре. В един магазин на "Алабин" казаха, че сега след 20-ти очакват вече белички, хубавото е, че там имат и фишута и игли, дано да стане работата, защото аз вече искрено се притеснявам за дрешките не милото.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: март 14, 2010, 18:30:06 »

Руми,   thank you за инфото.  give_rose
Zori83, Velvet, чакам с нетърпение да видя хубавите ви младоженци.  girl_wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 14, 2010, 23:34:50 »

Качих няколко снимки, в галерията са. Съжалявам за качеството, но и на двата фотоапарата им паднаха днес батериите и снимките са правени с телефон.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: март 15, 2010, 01:22:47 »

velvet, супер е!  good  Bravo
Съчетанието за в р-та е супер свежарско.  Girl_hide
« Последна редакция: март 15, 2010, 06:26:18 от lunno momiche » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 15, 2010, 10:29:18 »

Велвет костюма е много хубав и най-важното много хубаво стои, ризите и вратовръзките също са хубави, единствено първата риза не ми се връзва много с вратовръзката( дано не се засегнеш) или може би не е излезъл хубаво цвета?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 15, 2010, 10:33:18 »

Руми, на мен пък ми се връзва супер ризката, като държа да кажа, че нямам претенции, че много разбирам, може би е въпрос на индивидуални предпочитания, вкус и виждания.  girl_wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 15, 2010, 10:33:44 »

Ми..цветът е някакъв нюанс на бежовото. Възможно е да не е излязъл реален на снимката. Стои по-консервативно, но преценихме, че за църквата не е проблем, напротив. На мен пък ми се вързаха като цветова комбинация, не знам... pardon
Не се засягам, спокойно, нали затова пишем тук - за мнения и съвети good
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 15, 2010, 10:36:09 »

еее ОК щом е бежаво, на мен ми изглеждаше зеленикаво-сиво и затова се почудих леко .
 аз просто се вманиачавам леко понякога, защото мъжът ми има около 20 ризи и колко 50 вратовръзки и всеки ден ме пита какво да си сложи и ме побърква и така crazy
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 15, 2010, 10:57:07 »

Да, и аз след поста ти погледнах пак снимката и малко изглежда като резеда, по-убит тон...Но не е, снимани са с телефон, затова е така.
Абе и ние имаме опит с костюмите и вратовръзките, налага се да облича, макар и не редовно. Но за сватбата мисленето беше по-дълго pleasantry
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #87 -: март 15, 2010, 11:06:22 »

Днес една приятелка ме информира, че в оутлета, който е зад Метро имало магазин на Ролман. Имало и други марки, които продават с намаление, особено за обувки.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 15, 2010, 11:49:34 »

Честито и от мен Velvet. Костюма е много хубав и стои добре good
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: април 07, 2010, 10:32:44 »

Честито и от мен  good

На нас ни остават светло велурени обувки за младоженеца и колан според тях, но не се намира много велур, а като има е черен или тъмно кафяв, никак не сед на светлия костюм  nea Не съм се отказала, но борбата е тежка smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines