Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:16:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295878 пъти)
 
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #30 -: декември 30, 2009, 22:19:58 »

Бъдещата ни кума м е убеждаваше всички гости на сватбата да са в бяло...гледах снимки от таква сватба...и тъй като булката беше в бяла тясна рокля (тип къс сукман), а младоженеца в ленен панталон и риза с къс ръкав и той целия в бяло... изобщо не се разбра кои са виновниците...мен лично не ми харесва така...но всеки си решава...затова има толкова идеи и разнообразни сватби  good
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: януари 04, 2010, 10:50:44 »

Ох като си представих бяла сватба, всичко нежно, чисто, красиво .... размечтах се smile

Може да добавите за младоженците акцент, който да ви различава от другите, все пак вие сте най-важните. Лен за младоженеца е перфектно решение, има много хубави костюми и са леки, ефирни, но помислете каква ще е роклята, защото лен и лъскавко не си отиват много ....
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #32 -: януари 08, 2010, 13:08:53 »

В крайна сметка се оказа, че роклята ми ще е в цвят карамел...цветовете на сватбата ще са бяло и тъмно кафяво с акцент карамел... nea и пак не ми идва наум в какво да го облечем този младоженец  моя angry
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 08, 2010, 13:11:28 »

еее толкова голям избор имаш Жожета
 може да е с кафяв костюм, с карамелен, бежав
 може ризата да е карамелена , бяла, или вратовръзката, наистина имаш много варианти, супер цветове си избрала smile
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #34 -: януари 08, 2010, 13:19:06 »

Благодаря, най-лошото е, че аз изобщо нямам виждане по въпроса кое с какво как ще стои...явно ще трябва да се поразходим по магазините и да видим какво ще ни редложат... huhhuh.gif
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 08, 2010, 13:25:27 »

имаш цяла гама на разположение от бяло, бежаво, кремаво, карамелено , светло-тъмнокафяво и най-важното е че няма как да сбъркаш отиват си много всички от тази гама, разгледайте на спокойствие, мерете и ще си дойдат наметсо нещаъта
Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: януари 18, 2010, 19:37:23 »

 Здравейте! smile
Ако някой знае или има координати на магазина "Армани" в София, ще съм му много благодарен да ги сподели (на лични). В Интернет не намерих никакви телефони, нито на справки "11800" имат обявен техен за връзка. Писах им в официалната страница за този костюм, но ми върнаха отговор, че не може да се закупи от електронният им сайт и другите такива (ebay.com и amazon.com) а само от магазините им. В София имат магазин все още, нали? Интересува ме дали разполагат с такъв тоалет и каква е цената му... Ще се радвам, ако някой от Вас ми каже от къде мога да си го намеря същия (дори да не е "Армани") и най-вече "дрехата" под сакото. Надявам се, че и на някои от Вас, ще се хареса като идея. Ето го отново:


* Obleklo.jpg (70.64 KB, 249x425 - видяно 3305 пъти.)
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: януари 20, 2010, 05:25:45 »

   Здравейте! smile
Искам да ви попитам, според вас дали сега е най-подходящият момент за купуване на костюм - като цена, тъй като има невероятно намаление. Например вчера забелязах, че Андрюс имат 50 % отстъпка.
Аз за съжаление не зная дали лятото има подобно намаление на костюми и затова ви моля за помощ - споделете мнение. smile
« Последна редакция: януари 20, 2010, 05:38:02 от lunno momiche » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: януари 20, 2010, 08:12:27 »

Имай предвид, че преди абитуриентските балове няма никакви намаления, напротив даже са завишени цените, а пък след това лятото не зареждат, а има останали бройки само -това, което е останало от абитуриентите. Така че ако сте харесали костюм действайте. В Андрюс реално 50% намаление имат само някои костюми, на другите им е по-малко( бяхме в неделя и мъжът ми мери)
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: януари 20, 2010, 08:36:23 »

roumyana, благодаря ти за мнението!  give_rose
Аз вчера влязох, за да попитам в Андрюс ориентировачно за цените и ми казаха, че варират от 178лв. до 480 лв.
« Последна редакция: януари 20, 2010, 08:37:54 от lunno momiche » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 20, 2010, 09:00:16 »

абе не е съвсем така, почти всички костюми са по около 400, преди са били 500-600, имаше един хубав за 230лева и един ужасен за 180, трябва да се преценява конкретно. (междудругото аз говоря за мола в Пловдив, но предполагам и в другите градове ще е подобно. иначе имаше намаление и в Мsuit или неще подобно се пишеше, там също бяха 400, но имаше няколко и 250 примерно.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: януари 20, 2010, 09:05:49 »

Сигурно е така, както казваш, аз само попитах за цени и не гледах модели, понеже милото не беше с мен. pardon А аз държа той да си го избере. smile
 Някой може ли да сподели мнение за костюмите на "Теодор" - цени, качество?  blum
« Последна редакция: януари 20, 2010, 09:07:30 от lunno momiche » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 20, 2010, 10:43:38 »

lunno momiche, това, което ти е написала Румяна за намаленията е вярно, но имай предвид, че таз-годишната колекция все още не е излязла (ще излезе след като минат намаленията), т.е. реално ако има намалени пролетно-летни костюми (ако търсите такива, де) те ще са от минало-годишната колекция.
« Последна редакция: януари 20, 2010, 10:45:49 от Alucinado » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 20, 2010, 11:48:25 »

  Alucinado, благодаря ти за коментара!  Flower
И аз се досетих,  че най-вероятно сегашните костюми са от миналогодишната колекция, но от друга страна пък не можем да си позволим да отдели много парички за костюм и не съм сигурна дали въобще пускат пртолетно-летни намаления, и ако пускат - кога? Т.е. колебая се дали да вземем сега костюм от миналата колекция, но с намаление или да изчакаме тазгодишната, но пък да няма намаления и тогава да трябва да се задоволим с по-евтин и некачествен костюм...  crazy
« Последна редакция: януари 20, 2010, 11:51:38 от lunno momiche » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 20, 2010, 11:56:31 »

не се притеснявай, в общи линии при мъжките костюми няма чак такова значение 1 година, нова или стара колекция-разликите са минимални, по-скоро на 2-3 години се сменят по-генерално моделите, но пак не на всеки отива всякакъв вид костюм, така че с традиционен модел винаги ще е добре. Има и доста други магазини, в които се предлагат добри костюми и то по-евтини.В кой град си? за пловдив мога да препоръчам, защото ги обикалям често, за други градове не знам
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines