Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:01:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295825 пъти)
 
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 09, 2009, 18:04:24 »

Колкото и да мислите изгъзици младоженеца в черно с бяла риза си е класика, защото белия цвят е за булката ...
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: декември 11, 2009, 12:10:31 »

Колкото и да мислите изгъзици младоженеца в черно с бяла риза си е класика, защото белия цвят е за булката ...

Слава богу в наши дни човек има право на избор, дали ще е различен си решава той. Вие сте избрали класика - чудесно, ние пък сме далече от нея. То ако погледнем така на нещата, за да не се занимаваме с "изгъзици" - рокли и костюми има във всеки втори магазин, ресторанти и църкви да искаш. И готово. За мен емоцията е в пътя към постигането на нещата, в радосната мисъл милото как ще изглежда - правим го за себе си - едва ли някой ще забележи отенъка на ръкавелите и връзката, да но за нас е важно и ще знаем, че сме го направили както сме искали, сори ако съм  Offtopic
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 11, 2009, 12:25:28 »

Колкото и да мислите изгъзици младоженеца в черно с бяла риза си е класика, защото белия цвят е за булката ...
единствената цел на някои хора в този форум е да обиждат другите.
 няма да обяснавам и защитавам позицията си, нито избора на облекло. Кой казва кое е класика, защото ако следваме етикета и черен костюм с бяла риза не е класика
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 11, 2009, 14:37:46 »

 funnytooth на последната сватба, на която присъствах младоженецът беше с черен панталон и бяла риза. В ресторанта свали сакото и се сля със сервитьорите, 3-4 момчета със същата униформа.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #19 -: декември 12, 2009, 19:56:28 »

 Подкрепям горните три мнения  good Staleff, това все пак преди всичко е женски форум и не са много представителките на нежния пол, които могат да възприемат подобен начин на изразяване  smile Каквото и да си искал да кажеш, не е това начина. С най-добри чувства  give_rose
 Пък аз съм си намислила да си оставя човечето само да си избере как да се облече. В началото се бях настроила малко да опитвам да насочвам. Докато не осъзнах, че това е много значим ден не само за мен и той си има своя идея как да изглежда ( не само жените си мечтаем за това  Wink ) Единствено си съгласувахме най-общо кой какво иска и какво е подходящо за сватба. Както и да дойде облечен, той си е моето човече, което много обичам gu6
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #20 -: декември 18, 2009, 12:39:51 »

Момичета, как да облека моя младоженец pardon ... сватбата ще е 20.06 ... лято, топло... не ми се иска да е със сако... а и тъй като церемонията смятаме да е на самия плаж искам да се облече по подходящ начин...да му е леко и удобно...все пак цяла вечер ще танцуваме и т.н...ако имате идеи за по-раздвижено и адекватно облекло за него с радост ще ги видя...търсих в интернет, но на нищо не попаднах  nea
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #21 -: декември 18, 2009, 20:06:12 »

 Jorjeta, предлагам ти как да се улесниш сама себе си, като го попиташ в какъв тип облекло се чувства най-добре през лятото  Wink Въз основа на това да сглобите подходящ вид комбинация за сватба  smile Ето няколко варианта от мен:

 Знам, че не ти се иска със сако, но погледни все пак тези :

На всички съм показала и булките, за да си прецениш как си отиват нещата.Успех в търсенето на костюм  Good luck
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #22 -: декември 18, 2009, 21:35:24 »

michelle, благодаря  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: декември 18, 2009, 21:37:48 »

аз също смятам, че след като тържеството ще е на плажа не е задължително да се следва много официален стил, един ленен костюм е много подходящ, освен това държи хладно, а може и само по риза с шалче приемрно, особено акое е нещо по-артистично, но може би и твоята рокля трябва да е по лежерна
Активен
Jorjeta
Сватбар
***
Публикации: 180



« Отговор #24 -: декември 18, 2009, 22:29:37 »

Тържеството ще е в ресторант до плажа...с басейн и ще е в градина...а самата церемония сме я замислили на пясъка...но моята рокля не е лежерна, а е широка...и на моя тюл и т.н неговия лен ще е МАЛЕ МАЛЕ  smile много ми се иска да е облечен в нещо наистина комфортно и адекватно на сезона и обстоятелствата, а не да е в костюм и да умира от жега... nea ... просто акъла не ми достига как да съчетая моята широка рокля с неговото облекло  sad
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: декември 19, 2009, 08:20:11 »

ами то зависи дали по принцип е свикнал да ходи с костюми мъжа ти, защото на моя мъж работата му е такава, че и лятото ходи по костюм на работа и не му беше проблем и на сватбата да е по костюм, даже беше и  с елек, а в деня на сватбата ни беше над 40 градуса, най-топлия ден в годината и имахме и снимки на открито към 5, така че пообиколихме Стария Пловдив и нямаше проблем, само да споделя от личен опит, че човек от вълнение въобще не усеща температурите, поврявай ми, много е странно , но е факт, а и студената вълна по принцип държи хладно през лятото
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: декември 30, 2009, 00:39:01 »

Честно казано никак не се интересувам какво казват хората, кое било класика и кое как трябвало да се прави. Ние сериозно смятаме да изберем бял костюм за моя годеник. Не само това, ами ако мога и кумовете ще ги наговоря да се облекат в бяло, ако искам и шаферките ще ги помоля да са в бяло, че и колата ще ни е в бяло!  blum В крайна сметка идеята е да го направите както сърце ви желае мили булки и младоженци! Никой от нас не плаща такска обществено мнение!  smile
А сега като се замисля, може и в червено  Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 30, 2009, 09:14:06 »

браво Ариел  Yes pleasantry Bravo
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: декември 30, 2009, 09:58:30 »

И аз съм на същото мнение. Изобщо не обичам някой да ми казва това трябва да стане така, защото така е прието и така е по-правилно nea
Това е вашия ден и трябва да се облечете и да си направите всички неща така както вие искате, а не както хората ви казват. Все пак всеки има различен вкус good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 30, 2009, 21:34:43 »

Ариел, червеното не е нищо нестандартно, имайки предвид, че това е бил основния цвят в българските сватби едно време.
Виж, за бялото е друго. В смисъл, поне младоженците само да са в бяло, та да се открояват малко, нали уж са главните "виновници" за събитието pardon
Не се опитвам да убедя когото и да било, просто това е моето мнение и го споделям тук.
При нас, като се знае вече цвета на роклята, цветовете на тоалета на младоженеца ще са черно, екрю и бордо. Половинката изяви желание за черен костюм, което напълно споделям, защото ужасно му отиват тъмни костюми. Остава да реши дали иска ризата да е в екрю, а вратовръзката - в бордо, или обратно. За мен лично е без значение кой вариант ще избере, но вярвам на вкуса му, защото досега никога не си е взимал неподходящ костюм, и съответно всичко към него.
Януари ще започнем да оглеждаме и за него. Но той е бърз, така че не се притеснявам особено.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines