Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 16:23:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 297568 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: януари 20, 2010, 11:59:13 »

Благодаря ти, Руми! smile От София съм, има голям избор със сигурност, но не съм обикаляла много.  nea
Ще се радвам, ако споделиш някакви други предложения! smile Предполагам, че магазините в Пловдив не са кой знае колко по-различни от софийските. Wink
« Последна редакция: януари 20, 2010, 12:01:15 от lunno momiche » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 20, 2010, 12:07:56 »

lunno momiche, едва ли някой ще забележи че костюмът който сте купили е от миналогодишна колекция. Имах предвид, че обикновено няма голямо разнообразие от пролетно-летни костюми по това време.
Ако сте с ограничен бюджет - препоръчвам ви да проверите и другите "по-малко известни" магазини за мъжки облекла. В Пловдив, мъж ми много харесва един магазин (мисля, че се казва Златина, но не съм сигурна), който се намира на главната преди пешеходния мост. (ако не се бъркам, някъде срещу него трябва да е магазина на М'SUIT). Можете да проверите също и в Маниак...
сега, като се замисля, в Пловдив има доста магазини за костюми - и по главната, и в една пресечка на Джумаята....
не съм от Пловдив и ми е малко сложно с обясненията sad

но ти май си в София. В такъв случай ти предлагам да направите една обиколка на Пиротска, на Раковска и на Алабин, ако не търсите нещо много специално. Ако имате път към Сватбения център, също можете да погледнете. Не си спомням как бяха цените, но имат една доста официална турска линия.
« Последна редакция: януари 20, 2010, 12:13:46 от Alucinado » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 21, 2010, 08:37:35 »

Ние ще обиколим магазините за костюми в събота и се надявам да намерим неговия костюм!  heart
Някой може ли да сподели мнение за костюмите на Монтели? smile
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #48 -: януари 23, 2010, 20:45:01 »

lunno momiche, как се справихте с костюма?
Ако още не сте харесали нещо конкретно, в София освен "Андрюс" можете да проверите също в магазините на "Драго и Радо /срещу х-л "Рила" и в мола до Бизнес-парка/, "Capasca" /специално магазина в мола срещу х-л "Хемус/ и "Толи-М" /срещу НДК/, а ако можете да си позволите малко по-висока цена, "Ролман" са много добър вариант.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 24, 2010, 09:44:59 »

melusina, вчера ни изникна непредвиден ангажимент и затова отложихме обикалянето за тази седмица, която идва.  blum
Благодаря ти за предложенията, ще обиколим и когато изберем нещо ще се похваля. Wink  Girl_hide
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #50 -: януари 25, 2010, 14:21:05 »

Момичета, бихте ли ми казали къде има магазин на Парушев в София? И изобщо да споделите ако имате впечатления от марката - как е качеството, цените (аз не знам защо си реших, че костюмът на половинката трябва да е от там, може би защото това ми е единственото познато по-известно име за костюми, а много искам да му купим наистина хубав костюм и да се чувства и той много специален).
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: януари 25, 2010, 16:25:03 »

Момичета, нали доста се чудих каква риза ще е подходяща - май го измислих - мисля си че на нашият всетък костюм ще отива бяла риза с бордо тънки черти на долу - за съжаление мернах вчера една такава за скромната сума от 150 лв sad Струва ми се доста .. но поне вече знам какво търсим  Bravo
Активен
melusina
Ентусиаст
**
Публикации: 130


Коя е думата с 4 букви, която се пише с 5 грешки?


« Отговор #52 -: януари 25, 2010, 16:35:48 »

Преди имаше магазин на "Парушев" в София на бул. Ал. Стамболийски, много близо до пл. "Св. Неделя", но не знам дали тази информация е още актуална. На сайта им в интернет (който обаче дава инфо само за пловдивските магазини) има телефон и имейл за контакт, в краен случай можете да им звъннете да попитате за София.
Един мой приятел си беше взел костюм за (своята) сватба на тази марка, беше изключително доволен, но повече не знам.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 25, 2010, 16:59:50 »

me4enceto сигурна съм, че ще намерите на много по-добра цена такава риза.
Iwka  Парушев ( без да обидя някого) са предимно стари модели със странни кройки, единственото им преимущество е че са много евтини-най-евтините може би.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 25, 2010, 17:06:42 »

И аз не харесвам моделите на "Парушев", а иначе магазина, който знам е на ул.Пиротска, като тръгнеш от халите се пада почти на края на улицата в дясно.
Момичета в момента в "Денил" има доста намаления на костюми от 600лв. на 300лв. Бъдещият ми свекър си купи от там вчера и мисля да отидем и с моята половинка да видим дали няма да харесаме и за него нещо.
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #55 -: януари 25, 2010, 17:14:24 »

Момичета имаме дилема с милото, понеже костюмът му ще е с цвят шампанско, не знаем каква риза да изберем. Аз съм за тъмно кафява, добре ще се отличава, но милото мрази този цвят. Дайте моля ви други идея  huhhuh.gif huhhuh.gif
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: януари 25, 2010, 17:18:26 »

bibilqna нашият костюм е същият свят, за това обмислям бяла с бордо черти тънки smile ако това ти е от полза Wink
Активен
bibilqna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 200



« Отговор #57 -: януари 25, 2010, 17:28:57 »

някак си не мога да си го представя. Аз все търся различни вариации - черно не искал, с бордо е бил, и сега евентуално чакам да реши за оранжево-прасковено, а за него имало доста време  diablo не е така, не искам да е в последния момент и да сложи просто това, което има, а не това, което искаме  cray
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 25, 2010, 17:46:00 »

И ние утре или в други ден ще ходим до Денил, Андрюс и други  smile
А "Парушев" има и до метростанция "Сердика" - входа откъм Халите. smile
Активен
Iwka
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #59 -: януари 25, 2010, 23:21:34 »

Благодаря за отговорите, момичета!
Аз сега взех да се замислям, ако не са им хубави моделите, дали да не търсим някъде другаде. Аз просто нямах идея за друга по-известна марка. Иначе сме купували ризи от Andrews, не са никак лоши, но не знам и аз защо си мислех, че на Парушев, като е такова име, ще са по-хубави и качествени.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines