Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:39:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295914 пъти)
 
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #270 -: юли 28, 2011, 20:55:25 »

светлото стои доста по-свежо, а и сватбата ще е дневна и би си отивало smile но и с контраст не е лошо
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юли 29, 2011, 15:52:31 »

animal, да ти кажа честно и на мен ми харесва повече светлата риза. Но всъщност много зависи и трябва да се види, за да се каже. smile Иначе ние взехме много светло шампанско. Същата е като цвета на роклята ми. Нещо като бял крем (с тези различни светли нюанси се побърках покрай тази сватба  crazy  sarcastic).
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #272 -: юли 29, 2011, 17:01:55 »

хаха, забелязах, че различните продавачки/шивачки си имат различно разбиране за "екрю", "шампанско" и разни подобни biggrin И моята рокля е цвят "светло шампанско" (по-точно така го определиха първия път), но втория път го определиха като "слонова кост"...
Иначе за светлото аз не исках да е съвсем светла/бяла риза, но и да не е тъмна... но поне вратовръзката в случая е светла smile
Monikamaria, може ли да снимаш костюма с ризата да видя как стои?
« Последна редакция: юли 29, 2011, 22:28:02 от animal » Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юли 29, 2011, 22:17:06 »

Дойде му на моя мъж костюмът днес!  danceg Идеален му е. Страхотен е костюмъм - хубав плат, хубав цвят и най-важното е, че му става идеално! Само мааалко трябва да се стесни сакото, че иска да му е много тесен - да видим шивачката дали ще го направи това. С тесен ревер е и с жилетка, която не знам дали ще носи. Но определено добра полупка!  Bravo
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #274 -: юли 29, 2011, 22:27:46 »

Честито, pink_panther   give_rose
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 29, 2011, 23:06:40 »

Мерсиииии! Имаме си облечен младоженееец!  Bravo И все още гола булка!  tease 
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #276 -: юли 29, 2011, 23:26:29 »

Моята половинка ще бъде със светъл костюм и бяла риза от Капаска. Стои много красиво, но имаме проблем с намирането на вратовръзка, която искахме да е в цвят корал заради цвета на сватбата. Уви, оказа се неоткриваем такъв цвят и сега обмисляме вариант за светла вратовръзка. Имаме само един уикенд на разположение да открием нещо подходящо  girl_impossible Обувките и колана обаче са тъмни по негово желание. В моите представи трябваше и те да са светли, но ...  pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 30, 2011, 13:53:14 »

animal, за съжаление не мога да кача снимка, защото не направихме, а костюмът вече е в другия му апартамент, при свекито.  pardon
pink_panther, честитоооо!  give_rose
КатиНка, единствения съвет, който мога да дам е да обикаляте по магазините за мъжка мода. Би трябвало да откриете.  pardon Успех!  smile
Активен
Plamache
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #278 -: юли 31, 2011, 10:11:24 »

Момичета здравейте, и ние вече търсим костюм за младоженеца, но нещо не можем да открием това, което търсим или не сме търсили на правилното място. Ако някоя от Вас е виждала нещо подобно в някой магазин, като това което ще прикача, ще се радвам да ми кажете... за да ме олесните в търсенето. Благодаря Ви.


* 913_starwood_zoom.jpg (50.66 KB, 401x797 - видяно 258 пъти.)
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 31, 2011, 12:11:35 »

Момичета да споделя и аз,че след дълго и изнервящо търсене открихме костюма,който искахме. Чисто бял на раета (снимки в албума). То беше голямо обикаляне,защото никъде нямаше размера на милото,но накрая открихме!Ризата е пепел от рози!
После проблем с намирането на обувки  huhhuh.gif Но сега остава само вратовръзката да вземем и младоженеца е готов  yahoo
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #280 -: август 05, 2011, 15:12:18 »

Дайте идея от къде да купим хубав костюм,че ми омръзна от лъскотии beating
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 05, 2011, 18:37:55 »

Хахаха, не ви харесват белите сатенени костюми с избродирани паунови пера по тях и блестящи камъчета по гърба!!!  laugh banana
Моят младоженец си го поръча от Интернет, но той си знае точните размери на марката, която му е костюма и той направо му заспа!
Иначе хубави костюми има в Андрюс. Не знам от кой град си, но предполагам , че ги има в повече градове.
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #282 -: август 06, 2011, 10:59:11 »

Момичета, в Пловдив има много хубави костюми. След като обиколихме с милото цяла София, Асеновград, Пловдив и Варна, най-накрая бяхме категорични че костюма ще е от Пловдив и моя човек отиде още веднъж до там и си избра и купи костюм от там
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 09, 2011, 13:25:13 »

mishuga, обиколили сте цяла България за костюм?! shok
Според мен костюмът зависи не от града, а от фирмата.  pardon
Иначе добри фирми за мен са Андрюс, Пиерлучи, Джулидан, Ролман...Имаме си фирми, не е като да нямаме.  girl_wink
Активен
sweet_miminka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: август 09, 2011, 20:31:27 »

Аз гласувам за Агресия. Там има невероятни! На мъжа ми ще е или от Андрюс или от Агресия. За първи път чувам за толкова суетен мъж с толкова издръжливи нерви да обикаля за костюм ? Girl_hide danceg
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines