Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:38:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 297732 пъти)
 
OvivO
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #240 -: юни 20, 2011, 08:21:37 »

Ами юли месец с елек - мисля, че ще е мноооого тежко sad
Нашата сватба беше на 22 май и денят не бе много слънчев. Нямах проблеми, докато не започнаха танците в ресторанта. Останах си по елек и риза, за да съм по-готин, но скоро след това ризата ми залепна за гърба. Извадих резервната и елекът остана на стола.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #241 -: юни 20, 2011, 10:50:00 »

а номера с потника дали ще върши работа за потта..
че то от притеснение, не се знае дали младоженецът няма да лъсне с две тъмни петна:/ и изобщо как го избягвате това?
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #242 -: юни 20, 2011, 12:13:58 »

Моя любим винаги е с потник точно за да избегне петната от пот. Определено помага. Вече 2 години се познаваме и никога не е имал и помен от такова нещо, а бяхме и в Кипър където си е жега. Потника е най-добртото решение и много се радвам, че годеника ми и по принцип си носи.
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #243 -: юни 20, 2011, 12:23:15 »

ясно, ще го изтормозя моя тогава превантивно с един потник smile че да не стане издънка smile
Активен
OvivO
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #244 -: юни 20, 2011, 13:09:01 »

Проблем с потник може да има, ако ризата много прозира.
Тогава младоженецът на всички снимки ще е все едно по потник.
В такъв случай се продава бельо, което е реално блуза без ръкави. Така не се откроява какво има отдолу.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 20, 2011, 17:38:02 »

Не искам да обидя никой и се извинявам предварително, но за мен потникът е ужасен избор! Изглежда страшно смешно и дори не знаех, че все още се носят от млади мъже? Отново се извинявам, но просто изказвам лично мнение!  pardon
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #246 -: юни 20, 2011, 18:32:43 »

Не че се обиждам, но искам само да кажа, че модерните потници не са като тези на дядовците ни. И аз го смятах за смешно и демоде, защото пастрока ми носи, но той просто си купува някакви грозни. На годеника ми са си модерни и като материя и като модел и просто му седят супер. Под блуза не се е случвало да си личи нещо, но си зависи от цвета. Ако е бяла супер тънка риза много ясно, че ще седи смешно, но както каза OvivO за такива случаи си има специално бельо. Брата на годеника ми беше с потник под бялата си риза, но въпреки това не си личеше нищо. Родителите им са ги научили, че потниците са задължително бельо и според мен това е нещо хубаво. По-грозно от потник под ризата или тениската за мен са петната от пот, така че...  pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юни 20, 2011, 21:21:33 »

Всеки си има вкус и важното е булката да си харесва младоженеца!  smile Всеки сам трябва да реши.  smile
Но все пак ще вметна, че за мен просто потника не е бельо, а е лятна горна дреха. Времената се менят и това, което е било правилно вчера, днес може вече да не е.  pardon Но, както казах всеки сам си знае най-добре и носи това, което сам реши!  smile Хората сме различни, а това е хубаво.
П.П. Моят годеник м/у другото досега никога не е имал петна по блузите, може би затова този въпрос не е на дневен ред при нас.
« Последна редакция: юни 20, 2011, 21:23:30 от Monikamaria » Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #248 -: юни 20, 2011, 21:48:31 »

то затова става въпрос в самия сватбен ден как ще е Wink и моя няма петна, ама знам ли от притеснение как ще е:) аз днес за 15 минути като си облякох 'парцалчето' на първата проба умрях от жега, а представям си тогава какво ще е..
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юни 21, 2011, 11:25:22 »

За да се избегнат такива проблеми, за мен по-добрия вариант е да се ползва препарат за предотвратяване на изпотяването. Не говоря за обикновено стикче, а за медицински такъв. Аз между другото съм си поръчала един, но все още не е пристигнал. Някой, ако го интересува мога да го кажа на лични, за да не се сметне като реклама.  smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: юни 21, 2011, 12:46:04 »

Monikamaria сподели го тук ,няма да го счетем за реклама  Wink
Относно потника ,за мен това е стандарт на обличане.Задължително под официална риза , която още по-задължително е с дълъг ръкав , трябва да има потник.Има го и този момент с потта, но представете си един силно окосмен мъж без потник и с ефирна копринена риза??Няма да изглежда никак естетично.А потници в момента могат да се купят и за 10 и за 100 лв , в никакъв случай не говорим за дядовите потници , нали?
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #251 -: юни 21, 2011, 13:00:15 »

 Offtopic просто си я представих тази картинка  Oh my ...
Иначе, да сподели го тук smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 21, 2011, 13:08:57 »

 Offtopic То спрейчета против изпотяване има много (anti-perspirant spray), но въпроса е че като смеси миризмата от спрея със миризмата на парфюма и другите миризми и ще стане... bad
« Последна редакция: юни 21, 2011, 13:11:42 от госпожица » Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 21, 2011, 15:13:19 »

Всеки знае какво е anti-perspirant spray!  crazy Аз не говоря за спрейчета или стикчета. Говоря например за това: http://www.spripoteneto.com/tereson_hakkinda.html (имам официално разрешение да го споделя  blum )
Освен това самата течност, която отделяме не мирише сама по себе си. Тя мирише, когато се получи реакция м/у съставките й и бактериите, които са по кожата ни, когато сме по-мръсни.
Спирам с темата за изпотяването, че сме леко  Offtopic  smile
Активен
karamelche_
Сватбар
***
Публикации: 199



« Отговор #254 -: юни 22, 2011, 16:16:54 »

и аз малко  Offtopic ама да довърша темата - след поста ти се разрових и намерих и това:
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=5
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines