Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:03:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 297674 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #225 -: април 04, 2011, 12:43:11 »

В PierLucci платихме 290лв за костюма, 40лв за ризата и 25лв за вратовръзката от Теодор. Иначе ако ходите в Теодор - отидете в мол Сердика (точно срещу заведенията за хранене), тъй като това е единственият им магазин, в който разрешават да се вземе да кажем панталон размер 48 и сако размер 50, т.е.да ги размените ако едното е по-малко/по-голямо. Имат и доста голям избор на костюми, но половинката не си хареса нищо от там.  pardon Минете и през PierLucci, може пък и там да ви хареса нещо! Но определено откъм цветове в Теодор е много по-разнообразно. Вие какъв цвят търсите?
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #226 -: април 04, 2011, 12:46:45 »

Ами не знаем със сигурност, но клоним към тъмно сиво или бежово. Мерси за инфото, ще ходим да разгледаме smile
Активен
ralej
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 158


Най-щастливи на света!


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 08, 2011, 14:48:20 »

Препоръчвам ви Pierre Cardin в Sofia Outlet Center. Има добър избор на добри цени. Милото се обзаведе от там със страхотен костюм за 299 лв. smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #228 -: май 07, 2011, 20:39:10 »

Днес облякохме младоженеца и съм супер щастлива yahoo Купихме черен костюм с много хубава кройка, риза в цвят шампанско и вратовръзка в 3 цвята от магазина на Парушев в Плевен. Препоръчвам го с 2 ръце, момичето определено си разбира от работата и много ни помогна с избора. Останаха само обувките, колана и бельото. В тази връзка, предвиждате ли някакъв потник за под ризата или не е нужно?
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #229 -: май 08, 2011, 21:05:04 »

Тiama, ние мислим да купим потник за под ризата на младоженеца, за да има какво да обере потта. Засега сме се ориентирали към памучен такъв. Все още обаче не сме обикаляли по магазините да търсим sad
Активен
pinkbird
Професор
****
Публикации: 415



« Отговор #230 -: май 10, 2011, 08:11:26 »

Аз не съм много силна по етикета, но доколкото съм чувала, етикета изисква да има потник под ризата pardon Нека все пак, ако има някой по-запознат да каже smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #231 -: май 11, 2011, 09:30:22 »

Дано поне вашите мъжленнца сложат потник ... моя не иска ида чуе за това "душал го и се чувствал в менгеме" мъжка му работа.Поне ко накарах да сложи вратовръзка с 300 зора:)
А относно костюма имахме малък проблем с номерацията 48 от мъжкото му беше като чувал , и трябваше да търсим 46 от юношеското ... че и вталено ... беше ужас smile
Отнсосно цвета първо пробва един цвят шампанско харесах го ,като отидихме аз да търся рокля мери и един сив ....заспа му smile  yahoo 
Споделихме на момичето в магазина че искаме костюм цвят шампанско и тя ни разубеди ... когато ми наложи снежно бяло върху шампанско красотата на кюстюма някак си се загуби .... Но всеки има вкус smile
Нашите мъжленца ше за най красивите нали така момичета lol))
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #232 -: май 14, 2011, 16:03:29 »

И ние днес обзаведохме младоженеца - от Егостил на Пиротска - много хубави и евтини костюми. Панталонът беше малко тесен и жената в магазина веднага предложи да го разширят smile Освен това ни направиха и отстъпка - бяха им останали 1-2 костюма от този модел и ни намали доста от цената smile За 222лв купихме сако, панталон, риза и вратовръзка smile
Активен
caffein
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 28, 2011, 13:33:25 »



Има смокинги в екрю и в бежово в Rollmann.
Скоро ги гледах, но вие вече може би сте взели...

michelle, много ми харесаха снимките, които си качила!
Иначе всеки сам най-добре си знае кое е най-подходящото съчетание. vilenceto го е казала чудно! -"сигурна съм че ще бъдете прекрасни, в крайна сметка любовта краси мъжлетата ни, а не цвета  на костюма."
Ние много се чудим с младоженеца какъв да е неговият костюм. Аз много държа на смокинг! Той е съгласен, но от друга страна иска да е със светъл костюм. Нещо като екрю или бежаво. И се чудим ние сега как ли ще изглежда смокинг в екрю?! Трябва обаче да се поръча специално според мен. Никъде не съм виждала такъв. Чакаме новата колекция на Андрюс - обещали са ни, че ще имат смокинг. Не такъв цвят разбира се, но ще видим, може и да се съгласят да ушият. Да ми препоръчате добра фирма, която би ни направила такъв?!  smile
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #234 -: май 31, 2011, 19:01:11 »

Ето снимка на нашия костюм smile https://picasaweb.google.com/104370990409249306682/MAoysF?authkey=Gv1sRgCPOQnvac58zugAE#5612925391436745602
Активен
OvivO
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #235 -: юни 12, 2011, 00:13:19 »

@animal: позволи ми да отбележа, че бихте могли наново да вържете връзката, като нейният връх трябва да е до токата на колана, идва малко къса, но това е мое мнение smile
-------------------------------------------------------------------------------
Ето го и моя сватбен костюм. Много държах да има и елек, придава завършен и изискан вид. Спрях се и на фишу, вместо вратовръзка. Исках да избягам от стандартното.
Трудно го харесах, защото след известна доза обикаляне, установих, че почти навсякъде са еднакви като модели и цветове.


* 0117.jpg (74.95 KB, 350x384 - видяно 4071 пъти.)
Активен
grazia_m
Ентусиаст
**
Публикации: 101


Позитивните мисли са ключът към истинското щастие!


« Отговор #236 -: юни 14, 2011, 00:06:57 »

OvivO костюмът ти е много хубав  good  моят бъдещ съпруг също много държи да има елек, но на повечето места казват, че не предлагат елеци  crazy Ти от къде си взе твоя костюм ако не е тайна  smile
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #237 -: юни 14, 2011, 01:04:17 »

Костюмът наистина е страхотен! И аз мисля, че елека е задължителен елемент, за да изглежда визията завършена  girl_wink . Пускам снимки да видите костюма на брата на любимия, който се ожени в петък. Беше с елек и фишу които обаче не се виждат за съжаление. Ако получа снимки на които се виждат ще пусна, защото имаше малки детаили които се връзваха точно с роклята на булката. Сакото му обаче беше доста нестандартно и така се отличаваше от гостите и всички бяха много впечатлени от избора му. На мен също ми хареса как му стоеше и мисля, че беше много елегантен. Надявам се да добиете представа как е изглеждал, защото снимките не са много добри...
http://i514.photobucket.com/albums/t344/slun4ice/Bild3-1.jpg
http://i514.photobucket.com/albums/t344/slun4ice/SAM_2051.jpg
http://i514.photobucket.com/albums/t344/slun4ice/SAM_2016.jpg

Годеникът ми иска костюм който ще може да носи и след това, но задължително с елек и подходяща вратовръзка. Само ме е страх колко пари ще изхарчи, че за сватбата на брат си даде 100 евро само за риза и вратовръзка  girl_impossible
Активен
OvivO
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #238 -: юни 14, 2011, 16:59:39 »

Елекът го взех от Desizo Monni. Имат много добри кройки, както за костюми, така и за по-спортни сака.
Имат магазини на п-д Славейков и ул. Съборна ( близко до Президентството )
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 19, 2011, 01:21:34 »

caffeinsmile чак сега видях, че си ми писала! crazy Благодаря за инфото! Още не сме взели. Сега ще чакам младоженеца да си дойде след месец и отиваме да проверим в Ролман задължително. Ние по принцип сме харесали костюм в Пиерлучи, но не се знае дали няма да е свършил до тогава.  sad
Относно елеците, и на мен много ми харесват good, но как се издържа, в юлската жега например, с още една дреха допълнително? girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines