Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 17:54:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 296645 пъти)
 
Richer
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #165 -: септември 23, 2010, 21:25:22 »

Не знам какъв костюм да си взема. Бяло и черно не ми стоят, аз предпочетох сиво, но половинката ми не е съгласна. Чудя се какво да правя?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: септември 24, 2010, 07:11:46 »

Вземете някъкъв компромисен вариянт , а и не мисля че има човек на който да не му отиват традиционите или бял или черен костюм, излезте по магазините и пробвайте всякъкви вариянти и като кройка и като цвят ,не игнорирайте нищо все в някой ще се харесаш.
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 24, 2010, 10:04:55 »

Richer, сивото е малко специфичен цвят – ако е много светло (към сребристо) или много тъмно (графитено) е ок и за по-официални случаи. Но ако е някъде по средата, има доста бизнес излъчване, в смисъл по-ежедневно. Не знам ти какъв тон си избрал, но най-добре излезте с половинката ти и пробвай. Ама пробвай всякакви, има комбинации, които на пръв поглед може да не ти допаднат, но като ги облечеш, да "заспят" на тебе.
Успех!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 25, 2010, 08:24:57 »

Моята половинка беше със сиво и на мен много ми харесваше как се получи. Можеш да видиш снимки в албума ми. Той още от началото каза, че не иска черен, тъмно син или бежов костюм.
Активен
elivesko
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: септември 29, 2010, 17:05:08 »

На моето момче костюма е бял с лилава риза . В магазина момичето беше невероятно вежливо и много бьрзо го избрахме . Всичко ни излезе 300лв.  yahoo
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: октомври 03, 2010, 20:43:13 »

момичета (и момчета, ако има) имате ли идея къде има избор на вталени официални ризи (едноцветни), че ни трябва малко спешно?
Активен
v_antonova1986
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #171 -: октомври 28, 2010, 09:14:32 »

При мъжете е позволено пазаруването в последния момент. А представете си една булка да тръгне да си купува рокля 4 дена преди сватбата. С моя мъж обикаляхме за костюм 2 седмици преди сватбата и за още няколко дена му направиха поправка на крачоли и ръкави. А и то с него се пазарува много лесно. 90% си купува още от първия магазин. И така и стана и с младоженските му дрехи. В първия магазин купихме - сако + панталон, риза, вратовръзка, ръкавели и игла. Бельо, чорапи и потник му бях приготвила преди това и остана само обувките, които си хареса във втория магазин.

Съгласна съм с теб, моя съпруг отиде и си купи сам костюма и всичко останало. Отне му само един час!
Нищо не преправяхме стоеше му перфектно!
Активен
olina
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #172 -: януари 13, 2011, 15:01:16 »

Здравейте, чета темите ви с голям интерес, моля за информация за  костюм за младоженеца по поръчка от по-известните фирми за гр.Пловдив ,понеже той е по-голям размер .мерси
Активен
super_bianka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 113



« Отговор #173 -: януари 28, 2011, 14:47:04 »

 give_rose Споделям мнението ви, че на господата им е позволено да пазаруват в последния момент (1 седмица преди събитието). При тях е много по- лесно, а когато има и кой да им помага в избора (ние нежните половинки  blush няма страшно).
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #174 -: февруари 05, 2011, 11:12:51 »

Моят младоженец ще бъде с ето такъв костюм, или подобен, ако има желание и мерак може и по поръчка, ако се намерят такива платове, но засега се надяваме да намерим подобен, този е на Армани, но незнам къде се продават такива.. Страшно стилен е.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 07, 2011, 17:03:25 »

здравей Cariñosa,
този костюм е същия като първия който си избра милото (само че неговия беше по-графитен). Не беше от традицционен магазин за костюми, а от м-н на Jack & Jones , на сватбата беше с абсолютно същия модел, но бял на Теодор, така че ако проверите в Теодор, може да намерите това което търсите Успех!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #176 -: февруари 07, 2011, 20:46:54 »

Момичета, как вървят цените в Andrews - костюм, риза и вратовръзка? Може и по отделно  blum
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 07, 2011, 22:30:26 »

Милото си купи костюма от Асеновград. Момичетата, от където взехме роклята ни казаха, че ако си вземе костюма от тяхния магазин ще ползваме и някакво намаление - купи си много хубав костюм, риза, вратовръзка и колан за 367лв с намалението. Мери го и всичко му заспа както се казва идеално. Той не искаше да е с черен костюм, но накрая се хареса в такъв. Ризата е лилаво розова с бели ивици. Просто перфектен костюм smile.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #178 -: февруари 08, 2011, 15:15:31 »

На моя мъж взехме костюм за 60 лв.,цветът все си мислех,че е сив, но беше мнооогоо бледо лилав.
Малко се узорихме с избора на вратовръзка и риза. Накрая за скромната сума от 105 лв. имаше много оригинален като цвят костюм, много добре съчетан със всичко друго. Много сме доволни!
Мога да ви кача снимки smile
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 08, 2011, 18:22:14 »

Момичета, как вървят цените в Andrews - костюм, риза и вратовръзка? Може и по отделно  blum

Хм, ние днес с годеника ми ходихме до магазина им в City Point, Младост 1. Точни цени не мога да ти кажа, но около 200 лв бяха костюмите - сако и панталон. Имаше хубави модели, но не ми направи особено добро впечатление това, че не може да се поръча на място костюм. Моето момче е доооста порасло и съответно нямаше негов номер, а като попитахме дали можем да направим поръчка, ни пратиха в цеха им на бул. Никола Петков, където имало шоурум, можели да вземат мерки на годеника ми и там на място само можело да се поръчва. Странно. Иначе костюмите им са с хубави кройки, добре изработени и са на прилични цени, просто не ми допадна особено необичайната им процедура по поръчка...
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines