Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:29:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295388 пъти)
 
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: август 02, 2010, 12:41:53 »

katqsl, съжалявам, че ще те разочаровам, но след белина забрави каквото и да било да върне първоначалния цвят на ризата... Аз си имам горчив опит с белина и той не е положителен за съжаление! Много кофти, но няма как.

Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: август 02, 2010, 13:25:15 »

Момичета виждам, че точно обсъждате болната ми тема и имам нужда от малко помощ...изпрах ризата на младоженеца (бяла е) обаче тя взе че се боядиса в синкаво от праха за пране (не знам както точно стана тоя номер, до сега никога дреха не ми се беше боядисвала от прах за пране)...та след това я минах през белина и синьото падна...но ризата придоби някъв розов оттенък от белината  girl_impossible и след цялата тая цветна идиотия имате ли представа дали ако я дам на химическо чистене има шанс да стане бяла....или да го пиша мисия невъзможна и да почваме търсенето на риза отначало  huhhuh.gif
по принцип има специален препарат ( вчера гледах в карфур) с който като се е изцапала ризата с друг цвят от пране и с него излиза, но след като вече си я скапала с белина, няма какво да се направи. Защо въобще я пра? По принцип на мъжа ми ги пера ризите само на 30 градуса, след като ги е носил само 1 ден, защото иначе много бързо се захабяват, така или иначе имат кратък живот.
 Но освен ако не е  много уникална и скъпа ризата, защо не купете същата
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: август 02, 2010, 13:50:29 »

Мдааа и аз така предполагах...мерси за отговорите все пак. Не знам кой ме би по главата да я пера тая риза  crazy ...ама все пак я прах на ръка и само нея...и естествено по теорията на гадостите я няма никъде същата...както и да е ще търсим друга.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: август 05, 2010, 14:02:35 »

Ако толкова държите точно на тази риза - може да я занесете да я пребоядисат.
Активен
katqsl
Ентусиаст
**
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: август 06, 2010, 15:23:15 »

Ами в крайна сметка намерихме същата само, че в много светло синьо, което също върши работа и вече съм спокойна...този път никакво пране до сватбата biggrin
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: август 14, 2010, 22:11:48 »

Ние днес доокомплектовахме костюма.  smile
Купихме риза цвят ivory и тънка вратовръзка в златно с елементи в този нюанс.
Взехме и риза с къс ръкав за в ресторанта - в наситено лилаво.  heart
Само обувки не сме.
Ще препоръчате ли магазини за обувки, моля!  blush give_rose
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #156 -: август 23, 2010, 19:08:59 »

Здравейте момичета. След като тотално се бях отчаяла за костюма на моето момче, в крайна сметка вчера се оборудвахме. абсолютно всиччко - костюм, риза, връзка, обувки. Облякоха ми го целия. Не искам да си мислите, че сме страшно претенциозно - не. Просто моя е доста нестандартен и всичко клонеше към шиене, от което и двамата се изприщваме  crazy
Само да споделя с вас какво са ме съветвали бивши булки. КУПЕТЕ МУ ДВЕ РИЗИ!!! Някъде по средата на пиршеството със сигурност ще се наложи да си я смени smile
Активен
merylu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #157 -: август 23, 2010, 22:08:30 »

Цитат
Ще препоръчате ли магазини за обувки, моля! 
Ние взехме обувките от GiAnni в мол Сердика!
Активен
ivan_petkov2
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #158 -: септември 03, 2010, 14:28:14 »

Защо трябва само жените да са съетни? Мажът също държи на външния си вид. Все пак сватбеното тържество е за двама и е важно и младоженеца да изглежда добре.
Активен
marymag
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #159 -: септември 04, 2010, 22:57:38 »

Естествено, че и мъжете са суетни! Моят направо се побърка да си търси точния костюм. И до Асеновград ходихме - уж най-голямо разнообразие там- ама пак нищо... Аз бях сравнително лесна - роклята си я имах в представите си сигурно от няколко години, направих си скица, занесах я на една позната дизайнерка и сега ми я шие. А моичкият от един месец почти си търси костюм и днеска го откри. В един магазин на Парушев - много сме доволни! В София на ъгъла на Хр.Белчев и Солунска е. Който още се чуди, да не се чуди, ами да ходи там.  yahoo
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: септември 13, 2010, 23:35:30 »

моя младоженец е много суетен и точно поради тази причина още сме без костюм  beating всъщност има костюм, но реши че няма да е той и сега търсим бял. Аз съм много доволна, защото в началото аз настоявах за бял, а той не искаше, НО в цяла Варна няма един нормален бял костюм, всички са едни лъскави такива и въобще не ни харесват. В "Теодор" намерихме един който много му хареса обаче след една седмица мотане ни казаха че няма как да ни снабдят с негов размер (този който пробва му беше два номера по-малък) бели костюми шиели само по време на абитуриентските и сега не разполагали с такъв плат. И той като се е закучил бял, та бял. Имаме още малко време, но аз се надявах поне облеклата до този етап на подготовката да са отметнати, сега освен всички дреболии мислим и за костюм.  angry
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: септември 14, 2010, 06:38:43 »

И ние бяхме със същия проблем с лъскавите костюми vilenceto, искахме светъл костюм а те масово едни лъскави които останали от баловете.А и защото младоженеца е по слабичък затрудни още повече търсенето ,но най накрая след дългото търсене се хареса в един костюм,така че с повече упоритост и вие ще намерите все някъде , а ако има и доста време до свадбата, няма за какво да се притеснявате.Успех в търсенето
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: септември 15, 2010, 15:49:13 »

не мога да кажа че нямаме време, макар че не е много - около 20-тина дни, сватбата е на 10.10.10 , обаче от това с какъв костюм ще е той, донякъде зависи какъв букет ще имам аз. когато си мислехме, че няма да е с бял костюм се бях спряла на червени рози, но ако е с бял костюм, някакси не върви да му сложа за бутониерка червена роза. луда работа. продължаваме с търсенето  girl_impossible
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: септември 15, 2010, 18:38:44 »

Е вие сте няколко дена преди нас така че трябва да търсите усилено ,за да не ви е трудно в последния момент, ние вече намерихме поне сме готови и двамата вече.
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: септември 17, 2010, 21:06:21 »

готови сме  yahoo с костюма и ризата. Точно модела, който търсихме, цветът е малко по-бяло отколкото си го представях, но не винаги има пълно щастие. Ризата ще е розова, което перфектно се вързва с букета, който си харесах и съответните му бутониери  Yes Сега търсим обувки, но май вече има фаворит, така че нещата се нареждат (малко се бях притеснила, но сега ми е ОК)
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines