Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 08:08:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ходене с мъж по магазините /мъките/  (Прочетена 140628 пъти)
 
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #90 -: февруари 28, 2012, 19:49:49 »

Само аз ли съм странната sad Моето мило иска да ме води по моловете,  аз го дърпам към изхода, той ме дърпа към входа.. Не обичам шопинга ама хич

За първи път чувам жена да не обича да пазарува give_rose
Активен
Etoile
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #91 -: март 18, 2012, 10:24:45 »

Ааа, има и такива случаи, марак и рядкост   Wink Те за баланс пък попадат на мъже, които обичат да подбират smile Въпреки, че аз не съм от тези изключения при жените, признавам, че бързото пазаруване често е с много по-добър резултат. Например, когато купувахме костюм за сватбата за мъжа ми, това стана в първия магазин и всичко беше много сполучливо. За разлика от избора при мен- проби, мерения на рокли и накрая - неподозирано тежка булчинска рокля, която не ми се иска дори да извадя от гардероба  pardon 
Активен
N0m0
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #92 -: август 10, 2012, 15:11:30 »

Да има и такива двойки, ние сме от тях. По принцип не обичам да обикалям магазините, а с него е много уморително.
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 05, 2013, 10:21:51 »

Много си го обичам моето Мило, но когато съм на пазар с него е лудница. Като влезем в магазин и се почва : хаиде по-бързо, от тук от там и тича с количката в магазина, а на мен в главата ми е : ох какво трябваше да взема и грабвам нещата докато ходя. Ужас, на края половината от нещата не съм взела или пък ако меря дреха,чака, нарамил целия багаж, овисил се на дивана и с една такава покрусена физиономия, че аз гледам по- бързичко да се оправя та да не го отегчавам толкова много. Въпреки всичко, той ми е най-близкия човек и обичам да се разхождам и обикалям по магазинте, особено много ми харесва да правим това в неделна София, разкошен ден да останеш насаме с големия град и Милото, хванато подръка!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #94 -: февруари 05, 2013, 12:51:21 »

Интересна тема pardon
Да споделя и аз за моя blum
Ние в това отношение проблеми нямаме blum Не винаги му е много приятно, но в повечето случай. Ако случайно бърза и нервничи, то е защото други неща са му в главата и не му се занимава. Като цяло даже доста често той ме води по магазините pardon Знае кои са ми любимите и ако е решил да ми "оправи настроението"  pleasantry направо иска да излезем на разходка и по пътя ми казва къде отиваме blum

Като пробвам не нервничи, даже доста често си е наврял и той главата и аз само мрънкам, че целия магазин ще ме види biggrin

Май като се замисля аз съм тая, която почва са мърмори ако той "прекали" с разглеждането... crazy
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 06, 2013, 19:04:50 »

Вярно интересна тема.  Wink При нас нещата са уравновесени, дори аз нервнича, когато се замотаеме.Той определено се заглежда на моменти повече от мен. И той както мъжа на каски ми казва айде да те водя да се разнообразиш - и измислил маршрут и т.н.Аз обичам - влизам гледам ако харесам харесам взимам и излизам - това моткане, което е присъщо на повечето жени ми е чуждо. Особено откакто се гледаме с малкия големите блъсканици по магазините ме подлудяват ( свикнах от парка и градинките да ми е широко  lol - мъжлето се смее че съм станала антисоциален тип- а аз все казвам да живее интернет пазаруването. Обичам да ходя по заведенията, да се виждам с приятели, но да седя по часове в магазините не мога. Дори когато водех преди майка ми в Метро се случваше да я закарам отивам да пия кафе и след 3 часа ( тя умира да се мотка ) идвам да я взема.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines