Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:13:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца - 3 част  (Прочетена 295419 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: септември 24, 2009, 14:03:50 »

Сватбено облекло за младоженеца - 2 част
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: септември 24, 2009, 14:13:31 »

При мъжете е позволено пазаруването в последния момент. А представете си една булка да тръгне да си купува рокля 4 дена преди сватбата. С моя мъж обикаляхме за костюм 2 седмици преди сватбата и за още няколко дена му направиха поправка на крачоли и ръкави. А и то с него се пазарува много лесно. 90% си купува още от първия магазин. И така и стана и с младоженските му дрехи. В първия магазин купихме - сако + панталон, риза, вратовръзка, ръкавели и игла. Бельо, чорапи и потник му бях приготвила преди това и остана само обувките, които си хареса във втория магазин.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: септември 24, 2009, 14:22:57 »

С милото обикаляхме доста време за костюм и то заради мен, този не ми харесваше това, в другия нещо друго, все едно аз щях да го нося pardon blum Накрая милото отиде със свеки, че аз бях на работа и си купи. И той бързо си избира всичко, но май няма да ме води повече с него, че с моите капризи bad
Активен
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: септември 24, 2009, 14:54:56 »

при нас костюма и всичко за него го хареса веднага и повече неискаше да гледа. но обувките бяха проблем. моделите, които харесахме бяха изкуствени, а тези от естествена кожа не му харесаха. то не че има голям избор при мъжките обувки де  blum но на третия ден намерихме и обувки и всичко се приключи  good
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #4 -: септември 30, 2009, 14:39:01 »

Мили дами, напарви ми впечатление изчитайки целия пост, че много се месите с желанията си как да изглежда мъжът ви.Вашите мъже вкус и мнение нямат ли.Аз също имам такъв спор с приятелката ми но никога не ходя с нея по магазините за дрехи.Допитвам се до съвети от продавач-консултантките, ако ми се сторят некомпетентни и в краен случаи ползвам съвети от приятелки.Еманципацията е хубаво нещо, но не трябва да се прекалява.На вас ви е приятно като го изненадате с нова дреха или като не знае каква ви е булчинската рокля, а къде е тръпката за вас, когато не му дадете възможност за подобна изненада?
Активен
dezmand
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 06, 2009, 00:38:36 »

Deliysky , при мен всичко беше изненада  smile Мъжа ми си купи костюма от Плевен 4 дена преди сватбата. 1 ден преди сватбата си дойде в Стара Загора и излезе по магазините да си купи риза и обувки и милия всичко беше избрал перфектно   Bravo
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #6 -: октомври 21, 2009, 10:39:14 »

Първоначалната ми идея беше да поръчам по интернет облеклото му, но кумът ни разубеди. Сега костюма ще го купуваме от Бг, а ризата /трябва да е вталена/, вратовръзката и чорапите ще поръчваме. Обувките също оттук. Харесах засега 2 магазина за костюми-Ролман и Вотан, но годеникът ми ще ходи с кума за костюм и обувки.
Активен
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 19, 2009, 00:15:52 »

Аз обикалях на 2 пъти за костюм и набелязвах като мерих кое как ми стои и на третия път направо отидох и се облякох целия. Спрях се на класическия вариант черен костюм с бяла риза като смених само вратовръзката в случая вместо стандартната червена си купих синьо-сива на райета или нещо от този сорт. Незнам за Вотан, но Ролман определено не са кой знае какво ходих и там слагах нищо особенно не са освен цената, но мисля, че костюм за 700-800 лв. трябва да има доста по-добро качество и кройка, а не просто да пише Ролман и да струва 800 лв заради надписа.
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #8 -: ноември 23, 2009, 10:47:23 »

staleff, поздравелния ,че си успял толкова бързо да си намериш хубав костюм. Моят годеник също се е спрял на тъмен костюм и бяла риза. Вотан е марка на Агресия, имат общ магазин, както и отделни, разбира се, шият се на едно място, но платовете на Вотан не са Черути, въпреки, че са много хубави. Съответно и цените са много добри.
При него основното е да си намери подходяща дължина, защото повечето марки в Бг нямат големи дължини, предлагат само стандартни. В Ролман може да се намери дължина, затова тази марка също е вариант, ако не хареса нищо във Вотан.
Активен
shampioni
Любопитен
*
Публикации: 20


www.shampioni.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: ноември 25, 2009, 01:28:14 »

Аз даже останах доста изненадан, защото костоюма от абитуренската ми беше 50-ти номер и то преди 10 години бях качил доста килограми, но ги свалих и когато си взех костюма ... ооооо чудо на чудесиите и той 50-ти номер smile
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 03, 2009, 12:03:37 »

Нещо имам леко притеснение, че ние с милото се закопахме с нашият шампанско костюм sad Аз в началтото си мислех - светъл костюм, бордо риза и всичко е ок, нооо след като купихме костюма облече бордо риза и просто не искам да ви казвам колко ужасно не ми харесва  cray и сега решихме ръкавелите и връзката да са бордо, нооо кактв цвят да е ризата  vivasvat гледахме една много светличка (бих казала че беше леко розовка smile ) и нашият като каза - аз розова риза няма да облека! и до там   girl_cray3 Мислих и за бяла, но нещо не се връзва. Оставам с надеждата за светла леко вишнева - понеже бордото на роклята има така леко вишнев отенък  .... Помагайте  cray
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: декември 06, 2009, 20:23:47 »

Нещо имам леко притеснение, че ние с милото се закопахме с нашият шампанско костюм sad Аз в началтото си мислех - светъл костюм, бордо риза и всичко е ок, нооо след като купихме костюма облече бордо риза и просто не искам да ви казвам колко ужасно не ми харесва  cray и сега решихме ръкавелите и връзката да са бордо, нооо кактв цвят да е ризата  vivasvat гледахме една много светличка (бих казала че беше леко розовка smile ) и нашият като каза - аз розова риза няма да облека! и до там   girl_cray3 Мислих и за бяла, но нещо не се връзва. Оставам с надеждата за светла леко вишнева - понеже бордото на роклята има така леко вишнев отенък  .... Помагайте  cray

ах и ние как я искахме тази комбинация...светъл костюм и риза бордо...само че няхме хвана;ли сезона когато вече няма светли костюми и накрая се сптяхме на черен със светла риза...неочаквано но много ми хареса милото в този черен костюм  girl_in_love и вратовръзката остана бордо...а ти ако ти е светъл костюма може идеално да го вържеш с някоя тъмна риза...черно или от най тъмното бордо...пробвай ...иди със сакото по магазините и гледайте кой цвят най много ще ви пасне...от бордо до бордо има разлика така че може и пак да ти хареса...

успех и да покажеш после на какво сте се спрели  give_rose give_rose give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 07, 2009, 11:27:39 »

me4enceto  виж ако искаш снимките в моя сватбен албум, мъжът ми беше с костюм шампанско и ризата беше по-светла в същата гама-почи бяла, но пак шампанско, не е задължително да има бордо, дори и това да е цвета на вашата сватба
Активен
me4enceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 08, 2009, 14:48:24 »

roumyana сега го разгледах отново - какво да направя като миналият път само теб гледах - ми така е булките са по-атрактивни  give_rose Видях, че при него акцентът е бил елечето, а то поне на този монитор ми изглежда златисто? или бъркам? много добре сте го комбинирали. При нас акцента ще са ръкавелите и връзката - елече няма да има. Гледам и вашата материя е различна има блясък, до като наща е ммм по като лен седи (трябва да погледна на етикета от какво беше) няма го този блясък, хм аз си мислех да добавя в украсата златни елементи, ако му намеря риза с нещо златно като бродерия (както по елечето) може и да се получи. Милото е малко зле на тема розово, лилаво, златно, сребърно, прасковено и тн цветове, та пак ще има спор  Wink Много сте били прекрасни (този път и двамата гледах хихихихи  tease )
То с него и по магазините не е много лесно, че на втория се размрънква и киселее и то ти скапва всичко, може предварително да прегледам и после на готово да го заведа smile  pleasantry Ще разправям
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 08, 2009, 15:13:02 »

me4enceto много ти благодаря за комплимените, много си мила. Елечето и фишуто си бяха акцент, да те са леко златисти, в общи линии темата беше златиста на сватбата, шихме ги по поръчка и в ателието намерих и ризат-копринена с яка лястовица и с дупки за копчета за ръкавелите, много бях щастлива, защото навсякъде са еднакви
 ами като обиколиш повечко и сведеш вариантите до 2-3 тогава е най-добре да го заведеш да си избере Wink аз поне така правя-улеснение и за двамата. Важно е да съчетаят като материя и блясък ризата и вратовръзката, ако поне единяи цвят на вратовръзката е в една гама с ризата ще е супер
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines