Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:15:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181984 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: март 17, 2010, 18:15:40 »

момичета няма място за отчаяние, да верно е че повечето ресторанти са заети, но все юе се намери ВАШИЯ сигурна съм.
 най-напред си помислете с колко пари разполагате и как точно си представяте вашата сватба, оттам нататък е лесно, все ще се намери подходящо място, още повече че няма да сте много хора, а и като нямате претенция за конкретна дата е още по-лесно, просто търсете, говорете с ваши познати, които скоро са се женили или пък питайте за ресторанти, в които са били на сватби, все ще намерите вашетп място, Форумът е подходящо място за инфо, намерете темата за вашия град, там ще намерите по-полезни съвети , усепех и не спирайте да мечтаете
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #391 -: март 17, 2010, 19:45:19 »

elica_arteks, сетих се за други 2 ресторанта с градина :

http://www.capri-bg.com/

http://www.apartmenthousebulgaria.com/en/gallery/restaurant-bar/49/#pic

 За втория лично мога да потвърдя, че е по-хубав отколкото на снимките и има много мил и учтив персонал  Wink Като единствен недостатък бих посочила, че е сред жилищни блокове  pardon . Но иначе е уникално красиво там  smile

Бих ти предложила да пробвате и за хотел  Silver House. На снимките се вижда хубава зелeна площ  smile Може да се съгласят за изнесен ритуал там  Wink

http://www.hotelsilverhouse.com/en/galleryimages/42
« Последна редакция: март 17, 2010, 19:53:54 от michelle » Активен
zaio
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #392 -: март 18, 2010, 08:07:32 »

Здравейте, някой може ли да сподели актуална информация за цена на куверт в Ниагара?
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #393 -: март 18, 2010, 10:21:32 »

Здравейте, някой може ли да сподели актуална информация за цена на куверт в Ниагара?

Цената е около 55 лв. Все пак трябва да поговориш лично с управителя, за да обсъдите самото меню. Но това е цената.
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #394 -: март 18, 2010, 11:09:46 »

michelle, Благодаря ти! Е сега съм по-спокойна, че ще си намеря ресторант. Май ще отида да видя първо Apartament house departament. Мислих, че е много сложно, но благодарение на помоща, която оказвате във форума, май не е толкова страшно Bravo Поне има откъде да започна. И експо мисля да посетя. Е то и Милото трябва да си каже тежката дума. crazy Този форум е страхотен, благодаря на всички. Давайте още свежи идей и аз като имам впечетления ще давам smile
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #395 -: март 18, 2010, 12:10:36 »

Сещам се за Sky way, отговаря на изискванията ти за брой хора, има и градина и със сигурност правят изнесен ритуал. На мен не ми хареса, че сватбите се правят в конферентната зала, но доколкото разбрах от разговор с управителя, има възможност и в ресторанта. Исках да кажа, че това не се споменава в офертата, само ако изрично попитате.
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #396 -: март 18, 2010, 12:38:20 »

О СУПЕР ще попитам. Бях на сватба в Sky way и ми хареса като цяло, но самата зала с този мокет не ми харесва. Но за ресторанта щом има възможност ще трябва да попитам. Той ми харесва, и градината ми харесва, и паркинг си има.  yahoo Мерсииииииии!
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #397 -: март 18, 2010, 12:43:22 »

Бях харесала Дипломатически клуб в Горна Баня. Милото е ходил и са му обяснили, че ресторанът няма климатик sad Хмм как е възможно? А ние мислим за топлите месеци - юли, август. Ако сватбата е градинска, музиката може да бъде до 22.00 ч., защото имало болница наблизо и трябвало да се влезе вътре и да се затворят прозорците, за да може да продължи веселбата. Това направо е абсурдно.  shok
Та ако някой мисли за там да го има впедвид.
Активен
zaio
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #398 -: март 18, 2010, 13:22:27 »

Yorellia, може ли да ми пратиш информация на лични за куверта в Принцът на Пиемонте, хотел Мег/Лозенец и Експо? Пробвах да ти пиша на лични, но явно кутията ти е препълнена.
Благодаря предварително.
Активен
silvana_paunova
Ентусиаст
**
Публикации: 53


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: март 18, 2010, 14:44:01 »

http://www.hotelexposofia.com/bg/weddings.html   
малко по-надолу има исречение "Натиснете ТУК за да изтеглите нашата брошура с пакети.", става вупрос за Експо, актуална е офертата. Моля те, ако изберете този хотел да ми пишеш на лични, нашата сватбе ще е там, но по форумите няма много информация:)))
Успех и да си изберете най-хубавото местенце за една вълшебна сватба:)))
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #400 -: март 19, 2010, 13:21:04 »

Ресторант "Капри" има страхотни проблеми с музиката по всяко време на денонощието!!!!
apartmenthousebulgaria.com - по-става
Активен
elica_arteks
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



« Отговор #401 -: март 19, 2010, 14:37:36 »

А някой знае ли как са ковертите в Грийнвил и как стой въпроса с алкохола? Абе въобще впечетления от там някой да има?
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: март 19, 2010, 15:48:46 »

Кувертите в Грийнвил започват от 60 лв. и стигат до 76, в зависимост от това, какво си избереш.
Проблемът е с алкохола – и мокрият бар, и такса тирбушон излизат солено там. Мокрият бар е по 25 лв. на човек за 5 ч., а ако искаш да си внесеш сама алкохола, плащаш 10 лв. на бутилка твърдо и 6 лв. на бутилка вино. Такса тирбушон не плащаш, ако платиш по половин бутилка вино на човек към куверта – излиза по 10-12 лв. допълнително.
Ако те интересува, мога да ти пратя менютата им и подробната оферта.
Иначе ресторантът ми се струва доста добър, и като обстановка, и като отношение. Досега съм чувала само хубави неща за там, а и много ни хареса, като отидохме лично и в крайна сметка го резервирахме за нашата сватба.
Активен
diminioni
Любопитен
*
Публикации: 45


« Отговор #403 -: март 19, 2010, 19:50:24 »

Защо, diminioni ? Не се отчайвай, няма невъзможни неща. Питайте, не се знае какъв ви е късмета.Какво и за къде си търсиш?

По-принцип знам, че няма невъзможни неща и се надявам да успееме да се спретнеме и да си организираме тържествата. Трябва ми ресторант за около 80 човека, добре е да има и градина - благодарение на форума успях да се ориентирам - спряхме се на десетина - сега започваме да ги обикаляме и видим на живо и евентуално да говорим с някой управител.
Отчаях се, защото имахме едни планове за сватба, а ни се случиха разни работи - непланирани и неприятни и променихме всички планове и бюджета трябва сериозно да намалим и така. Истината е че имахме мнг претенции и за дата и за всичко, сега вече не толкова  sad
Активен
Tarna
Ентусиаст
**
Публикации: 113


« Отговор #404 -: март 19, 2010, 21:22:32 »

Здравей, dominioni! И ние в началото имахме разни идеалистични идеи и както се оказа по-ксно трудно приложими. искахме средновековен купон-атмосфрата, дървените маси, облеклата. Сега като си помисля, не си представям, например, майка ми в облекло на средновековна селянка и откъде ще намеря такива неща smile
Моята дата вече наближава и сме готови с почти всичко, затова се чувствам в състояние да споделям опит. Искам да те посъветвам да вземеш оферти по имейл от заведенията, които сте набелязали, така някои могат да отпаднат и да си спестите размотаване. Освен това, ще бъдете подготвени, за какво да преговаряте.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines