Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:16:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181828 пъти)
 
milenapetrova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #270 -: февруари 12, 2010, 22:15:35 »

Здравейте, някой има ли лични наблюдения върху ресторант "Бижу" в Хотел Силвър Хаус? Много ми харесва от снимките като интериор. Но ме интересува дали е подходящ за около 100 човека. И изобщо ако имате някакво инфо за него, ще съм ви благодарна ако го споделите  smile
Здравей днес ходих да го погледна наистина е хубав и стилен.И ковертите за 4 звезден хотел са ниски от 45-48лв  а менюто не е никак лошо.И така като го гледах няма да е малко за 100 човека.
Активен
doitcho
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #271 -: февруари 13, 2010, 23:42:07 »

Здравейте,
Нашата сватба ще изисква ресторант с над 200 места. Имате ли наблюдения и впечатления от такъв в София?
Спрели сме се на няколко варианта, но ми е интересно и Вашето мнение!
Активен
Ellito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 14, 2010, 00:40:10 »

Здравейте,
Нашата сватба ще изисква ресторант с над 200 места. Имате ли наблюдения и впечатления от такъв в София?
Спрели сме се на няколко варианта, но ми е интересно и Вашето мнение!

Това лято бях на сватба с 240 човека във големия ресторант на Парк Хотел Москва и останах с много добри впечатления.Имаше голям дансинг,обслужването беше добро и мисля че младоженците нямаха оплаквания! Е разбира се зависи кой какво търси (аз съм танцьорка на народни танци и много държа на големия дансинг). Иначе съм била и на сватба в ресторант България които също е добър вариант!
Активен
ilianka83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 14, 2010, 11:44:36 »

Здравейте,
Нашата сватба ще изисква ресторант с над 200 места. Имате ли наблюдения и впечатления от такъв в София?
Спрели сме се на няколко варианта, но ми е интересно и Вашето мнение!

Здравей,

по мои скромни наблюдения да намериш ресторант с такъв капацитет в София си е същинско предизвикателство, сигурно 90% от ресторантите побират до 120 човека. Вариантите, които ми идват на ум са:
- ресторант Лебед
- Парк хотел Москва (основния)
- Форум, НДК
- Военния клуб
Ресторант България също е много харесван за сватби, но лично на мен не ми се струва удачен за повече от 120 човека, тъй като е на две нива и трябва да разположиш половината си гости на втория етаж. Но дори и при този вариант, мисля че пак няма да побере повече от 200 човека.

А кога е датата на сватбата? Ако е скоро, започнете с обиколките още сега, защото изборът наистина е малък, а и най-добре е да прецените атмосферата, обстановката и условията на място.

Успех!
Активен
doitcho
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #274 -: февруари 14, 2010, 14:17:50 »

Сватбата е септември, но започваме отсега да гледаме.
Активен
ivonxxx
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #275 -: февруари 15, 2010, 17:25:19 »

Здравейте,
аз съм нова в този сайт и случайно попаднах на запитването за Силвър хаус.На 19 септември 2009 и аз изживях този незабравим миг в Силвър хаус.Ресторанта много ни допадна, обслужването е на ниво, изобщо не забелязваш сервитьорите кога ти поднасят ястието, кога ти наливат напитките и ти изхвърлят пепелника.Останахме много доволни от обслужването, храната и вниманието.Ресторанта казват че побира 120 човека, но ще бъдете много сбити и няма да има никакво място за игра.Нашата сватба беше около 90човека, имаше място за танци, е единствения недостатък че е разчупен, това е интересно от една страна, но от друга страна гостите бяха разделени, от едната страна беше родата, а от другата приятелите ни.Но си стана як купон.Можеш да си променяш менюта, да си вкарваш алкохол и ядки и минерална вода без да плащаш нищо, което е плюс, защото на повечето места искат пари на вкарана бутилка или на човек по 3 лева.Това е от мен, надявам се да съм ви помогнала.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #276 -: февруари 16, 2010, 14:43:57 »

Здравейте,
Нашата сватба ще изисква ресторант с над 200 места. Имате ли наблюдения и впечатления от такъв в София?
Спрели сме се на няколко варианта, но ми е интересно и Вашето мнение!

Парк хотел Москва е перфектния вариант за толкова хора.
Форум НДК също е голям но е тесен и дълъг като коридор, въобще не е функционален.
Панорамата в НДК става също.
Зала София в японския
Зала "Диамант" в хотел принцес
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #277 -: февруари 16, 2010, 14:54:46 »

Момичета, сериозно ли говорите за Силвер Хаус. Като го гледам какъв лъскав хотел е, чак звучи невероятно това което разказвате smile good
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #278 -: февруари 16, 2010, 15:40:17 »

Здравейте,
сега се регистрирах и вече имам въпросче. pardon
Нашата сватба е уговорена за началото на месец Юни и днес милото е бил в гражданското да запише час. И понеже искаме изнесен ритуал в ресторанта, са му казали че трябва бързичко да изберем ресторант и да им съобщим час и място, защото имало вероятност и да нямат свободен служител.
Та оглеждаме се за ресторант с градина, по възможност закрита, за да може, ако ни изненада някой дъжд да сме покрити. smile
Като за начало ми предлагат енотека "Уно", на бул.Васил Левски, но все още чакам офертата с цените.
А и доколкото чух, цените там са малко височки, та може и да се откажем. sad
Очаквам идеи от Вас, а аз се връщам да чета назад. Good luck
П.С. Забравих да спомена, че гостите ще са макс 80 души.
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #279 -: февруари 16, 2010, 16:34:39 »

divaorhidea така като се замисля последната сватба на която бях в София беше в ресторант Биляна в Ст.град. Ресторанта е хубав и има градина, мисля че местата са повече от сто. Ние бяхме вътре в ресторанта защото беше студено и не мога да кажа нищо за градината, но ресторанта е хубав и имаше достатъчно място за танцуване  smile Успех с намирането на подходящия ресторант  good
Активен
Katrine
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



« Отговор #280 -: февруари 16, 2010, 21:15:32 »

divaorhidea така като се замисля последната сватба на която бях в София беше в ресторант Биляна в Ст.град. Ресторанта е хубав и има градина, мисля че местата са повече от сто. Ние бяхме вътре в ресторанта защото беше студено и не мога да кажа нищо за градината, но ресторанта е хубав и имаше достатъчно място за танцуване  smile Успех с намирането на подходящия ресторант  good
Аз също съм била на сватба в Биляна - Студентски град и имам много добри впечатления. Беше страхотно.
Момичета, кажете сега за Силвер хаус какви впечатления имате? Моля ви!
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #281 -: февруари 17, 2010, 15:24:50 »

Здравейте отново,
от вчера до днес звъняхме на много места, та започвам да разказвам и после ще очаквам от Вас мнения.
Звъняхме в Акорд, но там няма места. Има вариант за Биляна в Студентски град, трябва да идем до там. Уно отпадна. Звънях в Грийнвил, защото много ми хареса, но е непосилно за нас. sad
В крайна сметка ни направиха добър куверт в Ниагара на Дойран и отделно утре ще ходим до Холидей Инн, в Младост. Та питането ми е за тези 2 места, всякакви коментари ще са ми от полза. smile
В Ниагара ще сме вътре и отвън в градината ще има нещо като шведски маси, за който иска да седи навън. Там ще има и арка направена за изнесения ритуал и украси.
Ох, ще ми се пръсне главата вече..... angry
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #282 -: февруари 17, 2010, 15:36:05 »

divaorhidea,
От лично наблюдение, мога да те уверя, че тази година резервирането на всички участващи звена в една сватба започна от много по ранен период (независимо за кой месец става въпрос) в сравнение с предишните години, включително и на длъжностните лица за изнесен ритуал.
Активен
divaorhidea
Любопитен
*
Публикации: 40



« Отговор #283 -: февруари 17, 2010, 15:59:41 »

divaorhidea,
От лично наблюдение, мога да те уверя, че тази година резервирането на всички участващи звена в една сватба започна от много по ранен период (независимо за кой месец става въпрос) в сравнение с предишните години, включително и на длъжностните лица за изнесен ритуал.
Да, затова до петък трябва да изберем ресторанта и да уведомим в гражданското, защото според тях има вероятност да няма кой да дойде за изнесения ритуал в ресторанта. sad
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #284 -: февруари 17, 2010, 16:05:58 »

divaorhidea Срещу Ниагара нямаше ли още някакъв ресторант с градина? А градината на Ниагара не е ли достатъчно голяма за сватба навън? Не се притеснявай нещата ще се наредят  good  smile
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines