Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 14:15:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 181972 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #240 -: февруари 02, 2010, 22:38:11 »

 В България има отдавна и по-добри неща, но не са за подобен род събитие - изключително скъпи са. Има и изключения разбира се, но са редки. Повечето подобни констрекции са за корпоративни събития.
Отдавна и доста европейски фирми се отказаха от нашия пазар - много е малък и не си струва развиването и базата.
 Но по-малки конструкции с успех се ползват и на сватбени тържества.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #241 -: февруари 03, 2010, 09:29:19 »

roumyana,

Място за съмнения винаги има, но това което си го показала на линка го има и тук в България. Там има хора (50/50) които могат да си го позволят за сватби за партитата и .... и тук в родната страна, такива(9999 на 10000) които не магат да си го позволят. В това е "незначителната" разликата между уимбълдън и България.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: февруари 03, 2010, 09:51:30 »

дааа така е, съгласна съм, че в България много малко хора могат да си  го позволят, то и затова се съмнявам в качеството на масово предлаганите шатри, просто разликата е колосална.
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #243 -: февруари 03, 2010, 10:13:37 »

Я да се включа и аз за шатрите. Ние с милото, по - точно аз де, доста се колебахме дали да е в ресторант или на шатри нейде си по горите. Аз искам фотосесия в стил "Закуска на тревата" "Пикник" и т.н. С всичките му красиви допълнения и реших, че ако сватбата е в такъв стил ще е с един куршум два заека. Освен това щяхме да вземем федербал, разни кегли и т.н. и щеше да е много весело.

Хубави шатри с удобен ламиниран под за танци и всички екстри има, ако човек се порови усърдно. Защо обаче се отказахме. Не можеш да затвориш хората само и единствено в шатрата, те ще щъкат и наоколо. А наистина буболечки из тревата колкото щеш. Оказа се, че да се окоси "полянката", да се обезпаразити (не искаме някой кърлеж да ни развали празника) и т.н. е доста соленко. Да не говорим за това вятърът да ти довее някоя животинка право в супата, образно казано. И така, останахме на ресторант. Ехххх!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #244 -: февруари 03, 2010, 10:15:36 »

roumyana

Не трябва човек да е толкова скептичен, само поради причината, че не е виждал нещо на живо тук в Бг. Винаги има и добри и не чак толкова добри предложения, но ти гарантирам че и в Бг. има шатри, които не отстъпват на тези които си гледала по чуждите сайтове или на живо в чужбината. Когато става въпрос за качество правилото е едно в цял свят - колкото повече, толкова повече.
И само за информация - някои от българските фирми предлагащи шатри с цялостно оборудване се ползват с авторитет и в съседните ни държави поради факта, че оборудване от такъв клас не се купува лесно дори и от фирми занимаващи се с отдаване на такъв вид стоки под наем.
« Последна редакция: февруари 03, 2010, 12:08:10 от DjNick Mc » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: февруари 03, 2010, 10:42:21 »

аз съм виждала на живо, бях в този клуб в англия, просто всичко изглеждаше невероятно вълшебно и по-никакъв начин не се разбираше , че си в шатра,а по-скоро , че си в скъп  много изискан ресторант.
 причината да е издигнат беше събитието- тенис турнир.
 та си мисля, че ако всичко ще е като в изискан ресторант с климатици и т.н., защо тогава да се прави шатра?а просто не се направи в някой ресторант-има достатъчно добри.
 разбирам, че на някои булки много има харева идеята за градинска сватба и за тях вероятно ще е ОК. аз лично не го разбирам, аз винаги съм си представяла моята в изискан ресторант. и сег аима приятели, които искат да се женат на поляната на село, но не мога да ги разбера, наистина, въпрос на гледна точка, хората са различни и различни неща искат
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #246 -: февруари 03, 2010, 11:04:17 »

Ами мда, всъщност шатрите са главно с цел да не се напраши храната и да има равничко място за танци, за да не потъват токчетата на обувките,иначе един аристократичен пикник в стил Джейн Остин (мммммм), може и без шатра да мине, ако са само млади хора или на бабите не им пречи седенето на земя (както ми пречи на мен с пустия му ишиас). Смисълът на откритото е да се съчетае ресторанта с по - нестандартни забавления и да има по - голямо разнообразие. Така че, който няма страх от буболечки като мен, нека се наслади на възможността. Шатри наистина има, само трябват малко парички.
Активен
luci
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #247 -: февруари 03, 2010, 12:08:55 »

На мен идеята за шатра доста ми допада, защото има голяма свобода за украсата- булката може да сътвори всичко, което и е в главата. За съжаление като си познавам гостите тази идея няма да им допадне, а и мъжо ще каже " Какви са тези измишльотини, ресторантите ли се свършиха, какво ли!" Така че това си е за по-смели булки!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 03, 2010, 12:43:26 »

Фирмата с която аз разговарях е доста добре подготвена . Разполагат с почти 10 вида шатри . Настилките са също 6 -7 вида . Масите и столовете са няколко вида . А и това не е чак толкова ново в БГ . Виждам ,че доста събития вече се провеждат в такива шатри .  yahoo   Все пак не говорим за палатките, good които всички помним .
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #249 -: февруари 03, 2010, 15:06:09 »

Шатри в Бг. се използват от доста години. Говорим за истински шатри а не както казва Нина за бризентови навеси. Има фирми, поне аз работя с няколко, които са много напред по отношение на видове, форми, височини, цвят и всякакви други параметри по желание.
Що се отнася до сравнение на шатра лукс с ресторат лукс - въобще няма база за сравнение.
Шатрата се монтира където ви харесва и както ви харесва, излизаш от нея и си заобиколен от природа а не като излезеш от лукса (ресторант) и някоя кола да ти опръска с кал дрехите за 2000 лв.
Това с летящите животинки го има и в щатите, но там партитата в шатри процъфтяват, да не кажем че повечето са такива.
Има варианти всякакви, така че ако искате шатра не се колебайте да проучите нещата и да намерите подходящия вариант. Чувството е страхотно и пожелавам на всеки които има такава идея да я осъществи без да слуша никого !!!! good 
« Последна редакция: февруари 03, 2010, 16:13:01 от DjNick Mc » Активен
milenapetrova
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #250 -: февруари 03, 2010, 22:00:39 »

здравеи  те наа всички форумци искам да помоля да дадете някакво мнение за хотел-ресторант АКОРД. 
Активен
Katence
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #251 -: февруари 09, 2010, 15:12:17 »

Здравейте момичета ние едва сега започваме с подготовката за нашата сватба и искам да попитам някоя от вас има ли впечатления от ресторант Бижу в кв.Младост
Активен
CecaMecata
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #252 -: февруари 09, 2010, 17:48:29 »

Някой има ли отзиви за Сентръл Парк Хотел, на бул.Витоша 106?  Много примамливо предложение имат за сватби и нещо много драпат за капаро, да не е някаква уловка?  huhhuh.gif
Ето и линк
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #253 -: февруари 09, 2010, 17:53:56 »

Някой има ли отзиви за Сентръл Парк Хотел, на бул.Витоша 106?  Много примамливо предложение имат за сватби и нещо много драпат за капаро, да не е някаква уловка?  huhhuh.gif
Ето и линк
CecaMecata, ако не е тайна, колко струва куверта тук?
Активен
CecaMecata
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #254 -: февруари 09, 2010, 18:00:55 »

Не е тайна разбира се, куверта варира от 40 до 50лв, менюто е доста добре и вклю4ва сватбена торта по избор. Аз съм дала линк с менютата  good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines