Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 16:19:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 5  (Прочетена 182123 пъти)
 
Letta
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


www.amisega.net


« Отговор #210 -: януари 27, 2010, 16:10:51 »

Относно "Яев" в с. Соколица - много хубаво и уютно местенце. Работи целогодишно, стаите са отоплени. Вече могат да се правят и по-големи сватбени тържества, защото направиха сериозно разширение на ресторанта. Собственичката (Ваня ) е много приветлива и отзевчива. Миналата година на една сватба на открито в градината се изсипа страхотен дъжд. За щастие, освен ентусиастите да игарят "мокро" хоро, всички други си останаха сухи, защото беседките са градени и с голям капацитет.

За "Едно време" в Карлово нещата стоят по по-различен начин. Много е красива градината, но е с по-малък капаците и почти няма място за танцуване. Ресторанта е със значително по-малко места. Атмосферата съответства на името му - закътано, уединено, сред много чемшири...
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 27, 2010, 16:17:15 »

еее може и аз да отида да го видя този комплекс, мъжът ми има рожден ден и си мислим да ходим някъде но не сме решили къде. question
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #212 -: януари 27, 2010, 19:35:12 »

Rossito в ресторант "Едно време" бяхме миналата година на Свети Валентин и наистина обслужването и кухнята са на ниво, градината също е хубава, поне това което можах да видя в тъмното good
Ние живеем в София и затова ни трябва и хотелска част, а и сме почитатели на селския туризъм  pardon
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #213 -: януари 27, 2010, 20:15:46 »

Letta,

Нещо се бъркаш май, градината е доста голяма а място за танцуване колкото ти душа иска - може да се използва и цялата градина когато дойде момента за танци.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 28, 2010, 00:11:59 »

еее може и аз да отида да го видя този комплекс, мъжът ми има рожден ден и си мислим да ходим някъде но не сме решили къде. question
Няма да съжалявате ,но ако питаш мен намери си повод лятото да отидете ,защото е по хубаво !  good
Активен
kakareni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #215 -: януари 29, 2010, 12:28:40 »

Момичета някой правел ли е сватба в Комплекс Русалка?Как е ресторанта и обслужването.Може ли да се заплати ако искаме да останем повече от определеното време?
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #216 -: януари 29, 2010, 13:26:27 »

Kakareni за комплекса, който е на север от Варна ли става въпрос?
Активен
kakareni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #217 -: януари 29, 2010, 14:20:15 »

за Пловдив, извинявам се не се уточних.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 29, 2010, 17:34:32 »

за Пловдив, извинявам се не се уточних.
Можете да останете и до сутринта ,ако искате ! Плаща се прадължение на р-та . Мисля ,че беше 50-60 лв на час . както във всеки р-т . good
Активен
kakareni
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #219 -: януари 29, 2010, 19:34:21 »

Мерси много Нина, аз ти бях писала ЛС, но явно не си го видяла.Исках да те питам как стават нещата с украсата.Исками се да се украси, но още незнам в какъв цвят и какво точно да има.Сватбата ще е на 03.07, В Комплекс Русалка.Аз пак ще говоря с теб ако може разбира се да уточним какъв цвят ще е, дано да можеш на този ден.Благодаря ти отново Нина. give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 29, 2010, 21:06:46 »

Мерси много Нина, аз ти бях писала ЛС, но явно не си го видяла.Исках да те питам как стават нещата с украсата.Исками се да се украси, но още незнам в какъв цвят и какво точно да има.Сватбата ще е на 03.07, В Комплекс Русалка.Аз пак ще говоря с теб ако може разбира се да уточним какъв цвят ще е, дано да можеш на този ден.Благодаря ти отново Нина. give_rose
Ами нещо съм го пропуснала за което се извинявам много !  Flower  Русалка има няколко варианта като цветове - бордо, оранжево , златно , жълто ,екрю . Например розово изобщо няма да върви на самия р-т .  good Но това не е за тази тема ,а за друга . / Украса на ресторант / writer
« Последна редакция: януари 29, 2010, 21:10:40 от NINA STYLE » Активен
krisistivi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #221 -: януари 30, 2010, 15:38:45 »

Hotel restorant Pandharevo e mnogo gotino za svatbo.Parvo 4e ako ima6 gosti ot provinciata mogat da spiat v hotela, vtoro hubava priroda i snimkite stavat neveroiatni i kato ceni e normalno
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #222 -: януари 31, 2010, 18:53:41 »

Здравейте, да ви се похваля какво свършихме тези дни  danceg
Имаме си вече датичка и расторант за сватбата ( Яев) , много ни хареса и градината и хотелската част,  отношението беше много мило  yahoo Препоръчвам ви  да го посетите дори само за уикенд  good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: януари 31, 2010, 18:54:56 »

Здравейте, да ви се похваля какво свършихме тези дни  danceg
Имаме си вече датичка и расторант за сватбата ( Яев) , много ни хареса и градината и хотелската част,  отношението беше много мило  yahoo Препоръчвам ви  да го посетите дори само за уикенд  good
pepche честито ! Щастливка си с тази уникална градина !  good yahoo
Активен
ilianka83
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 17



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: януари 31, 2010, 21:24:56 »

Здравейте мили булки,

на мен голямото събитие ми предстои през м. юли тази година и от известно време ви следя с голям интерес. Този форум е пълен с толкова много съвети и информация, които за начинаещи в занаята като мен са безценни, за което ви благодаря!  Bravo

Първото серизно и все още непреоделяно от мен изпитание се оказа избора на ресторант. Не вярвах, че ще е толкова трудно! Изискванията ми са ресторантът да побере около 130-140 човека и кувертът да е под 50 лв. Имах и огромното желание за градина, но това май се оказва мисията невъзможна.. sad Изглежда, че ресторантите за повече хора в София изобщо не са много, за тези с градина и прилични цени на куверта пък да не говорим. За сега обмислям два варианта:
 - Скай Плаза в НДК: има несъмнено страхотна гледка, тераса, която можем да ползваме за изнесен ритуал. От друга страна кувертите са 45 лв нагоре, интериорът е доста задължаващ (завесите са оранжеви, което изобщо няма да се върже с цветовете на сватбата ми), а за капак ми казаха, че работят с дадена фирма за украса, чиито услуги съм задължена да ползвам и не мога да си избера своя собствена;
- рестотант Форум, които също се намира в НДК, на ет.2: кувертите са по-ниски (35 - 45 лв), интериорът не е толкова тежък и задължаващ както в Плаза, и мога да проявя свобода и въображение с украсата. Притеснява ме обаче факта, че ако за Скай Плаза мненията и коментарите в интернет са много и като цяло положителни, за Форум няма почти никаква информация, което говори, че май не е много харесван за сватби..Пък и си личи, че не е толкова поддържан като първия ресторант, мокетът например беше с дупки от цигари и доста захабен.

Охх, много съм изнервена момичета, ще съм признателна ако по-опитните от вас могат да ме посъветват за тези два ресторанта, че времето минава, а аз не мога да взема решение.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines